Şimdi Ara

Sahtekar 657satis.com ve kitapsec.com sikayet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 657satis.com ve kitapsec.com ikiside aynı firma aslında... Sakın ola buradan kitap alayım demeyin. Çok araştırma yapmadan bir kitap aldım ve parayı EFT ile gönderdim maalesef adamlar ne kitap gönderiyor ne de telefonlara bakıyor..

Sonra Sikayetyaz.com'a girdim ve gördümki tek mağdur ben değilmişim sizde mağdur olmamak için alışveriş yapmayın üzülürsünüz.
    konu ile ilgili şikayetler

https://www.sikayetvar.com/firma/detay/kitapseccom
    https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2763349/657satiscom-odeme-yaptim-ama-siparisim-gonderilmedi/la2kd

• Kendini kanıtlamış onlarca kitap sitesi varken neden buradan alışveriş yaptınız ki hocam ? Geçmiş olsun, herkesin görmesi için güncel .
  • dr hepsi burada kitapyurdu idefix aklıma gelmeye4n birkaç site dışında kitap almam.
    Birde benden tavsiye kabalcı diye bir site var oraya ne zaman gelsem truva atı tehdidi bulunuyor
  • benim gibi e-kitap okuyucu alın,kitap aramaktan kurtulun

tavsiye ederim;
    http://calibro.com/
  • Kitapseçten alışveriş yapmıştım daha önce hızlı gönderdiler alakam yok siteyle ama bi yanlışlık olmuş olabilir hemen dolandırıcı dememek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Kitabı tutmanın onu koklamanın yeri de ayrı ama hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Kitabı tutmanın onu koklamanın yeri de ayrı ama hocam :)

bir koku fetisi daha :D kitabin kokusunu napcaksin dostum icinde yazani oku faydalan tamamdir

• Hocam, uç kuruş fazla verin ne olduğu belli olan bu konuda kendini ispatlamış sitelerden alış veriş yapın ki; kafanız ağrımasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bybursa

dr hepsi burada kitapyurdu idefix aklıma gelmeye4n birkaç site dışında kitap almam.
    Birde benden tavsiye kabalcı diye bir site var oraya ne zaman gelsem truva atı tehdidi bulunuyor

Ben kabalcıdan bir keresinde alışveriş yaptım hiçbir sorun çıkmadı.
  • Oliver_ kullanıcısına yanıt
    Benim bilgisayarda sitesine bile girmiyor.Virüs var galiba sitede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsu_41

Benim bilgisayarim virus yuvasi oldugu icin birsey olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

Orijinalden alıntı: Natsu_41

Benim bilgisayarim virus yuvasi oldugu icin birsey olmuyor.

• quote:

quote:

dr hepsi burada kitapyurdu idefix aklıma gelmeye4n birkaç site dışında kitap almam.

sırf denemek için şunları denedim
    1-eset smart security kurdum truva atı buldu
    2-eseti silip norton 360 kurdum oda buldu truva atını
    3-nortonu silip panda kurdum o da buldu
  • hocam sizin pc de sanırım sorun var ben girdim sıkıntı yok sitede
  • quote:

quote:

quote:

sırf denemek için şunları denedim
    1-eset smart security kurdum truva atı buldu
    2-eseti silip norton 360 kurdum oda buldu truva atını
    3-nortonu silip panda kurdum o da buldu

Hocam yukarıda dediğim gibi benim bilgisayar virüs yuvası olduğu için pek farketmiyor. Merak ettiğim acaba sitede virüs bulunması sitenin güvenilirliğini zedeliyor mu yoksa sadece sistemle mi alakalı?

• Birsürü marka site var siz nerde kıyıda köşede site var oralara dalıyosunuz.2 kuruş fazla verin kitapyurdu dr falan filan alın buralardan yani

• D&R, İdefix ve Kitapyurdu'ndan başkasına güvenmem.
  • Bende bu siteden yaptığım alışveriş sonucu ödemesini havale ile gerçekleştirmeme rağmen ödemeniz onaylanmadı bize ulaşmadı gibi geri dönüşler yaptılar. Bunun sonucunda ödeme yaptığım dekontu yollamamı istediler. Dekontu yollayınca bugün kargoya veriyoruz siparişlerinizi denildi. Ancak bana gelen bir gönderi olmadı. Daha sonra kendilerine mail atmama karşın böyle bir sipariş numarası sistemimizde yok denildi. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım.Yarım saat müzik dinleyip sonrasında çıkan bir bayanla görüşme sağladım.Tam sipariş numaramı verdim ki bayan telefonu yüzüme kapattı.Daha sonra yine aradım.Kargonuz verilmiş ancak sistemde kargo numarası yok size dönüş yapıcaz denildi.Hala dönüş yapılacak.

Tamamen sahtekarlık üzerine kurulmuş bir websitesi. Kimseye önermiyorum. Dikkat edin sizde.
  • Alacağım kitabın yayın evi 657 Yayınevi olduğu için bu siteyi tercih etttim.. Yayın evinin resmi sitesinden zarar gelmez diye düşündüm ama tamamen amatör bir firma..

fiyatın ucuzluğundan da değil aynı kitap idefixde kitapyurdunda da vardı ama aynı gün kargo olmadığı için ordan almadım...

Kitapse.com ve 657satis.com aynı firmalar... 657satis.com > kitapsec.com dan daha sonra kurulmuş muhtemelen sikayetvar.com daki şikayetlerin artmasından..

ayrıca alışveriş yapmadan önce google amcaya danıştım " 657satis.com sikayet " araması yaparak hiç sonuç çıkmadı bende güvenli olarak değerlendirdim meğerse daha yeni çalışmaya başlamış bir siteymiş... bu konuyu açma sebebim de budur zaten kitapsec.com da yeterince sikayet alan firmanın başka kurbanları olmasın istedim.. artık google amca buranın üzerinden cevap verir güvenli olmadığı hakkında..

ahada kanıtı hemsikayetvar.com'a yazdım hemde buraya Ben yandım Başkası Yanmasın...

• tnt_68 T kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle geçmiş olsun ve bu gibi sorunlar ile tekrar karşılaşmamanızı temenni ediyorum. Kitap alımında benim tek adresim kitapyurdu'dur. Varsın kitabım geç gelsin;ama güvenli olsun. Mesela, bir siparişimde kitapyurdu.com'dan aldığım kitap, ambalaj esnasında üzerine yapıştırıcı bulaşmış halde gelmişti, kitabı iade ettim yenisini gönderttirdim. Hal böyle iken ekmeği ekmekçiden almak en makbulüdür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.