Şimdi Ara

Sahte Xbox Gamepad Varmı ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
7.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: NexeLGiuS

Sahte gamepadlerin kablosuz üretilmesi yasak diye biliyorum.Yani kablosuzların hepsi orjinal olması lazım.

Yanlış biliyorsunuz. Sizin dediğiniz olay Microsoft'un izniyle Madcatz vs. gibi markalar xboxa sadece kablolu kol çıkartabilir. Sahte üreten birisi neden Microsoft'tan izin alsın? Yakalanmak için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Sahte gamepadlerin kablosuz üretilmesi yasak diye biliyorum.Yani kablosuzların hepsi orjinal olması lazım.

Yanlış biliyorsunuz. Sizin dediğiniz olay Microsoft'un izniyle Madcatz vs. gibi markalar xboxa sadece kablolu kol çıkartabilir. Sahte üreten birisi neden Microsoft'tan izin alsın? Yakalanmak için mi?

Valla bende forumun yalancısıyım hocam.Burada okumuştum..
  • quote:

La yasak olsa nolur Çinliler durur mu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

La yasak olsa nolur Çinliler durur mu :)

Tamam bu kadar üstüme gelmeyin..Forumda okumuştum bunu..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Valla bende forumun yalancısıyım hocam.Burada okumuştum..

Tamam işte eksik okumuşsunuz. Microsoft'un izniyle xbox kolu üreten firmalar ancak kablolu kol yapabiliyor. Sahte olanlar istediğini yapar.
  • İmkanı olan yurtdışına gittiğinde alsın bu tarz şeyleri veya buradan sipariş etsin kargosuna göre en fazla 10 gün sürer gelmesi. TR piyasasında çok yan sanayi ürün var. Orjinal diye yutturmaya çalışıyorlar. Dikkat !! :)
  • Bugün elime ulaştı birazdan bakıcam hayırlısıysa
    Edit: kontrol etmemi tavsiye edeceğiniz bi yeri varmı orjinalliğini sorgulamak için bu arada arapça etiketi var arabistandan filan getirmişler heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drejtc -- 22 Ocak 2013; 20:36:54 >
  • Hologramına bak hocam. Hem microsoft hem de xbox 360 yazılarından herhangi birini görenezsen sahtedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere

Hologramına bak hocam. Hem microsoft hem de xbox 360 yazılarından herhangi birini görenezsen sahtedir.

Dediğinden var, kol orjinal beyler almak isteyen olursa tereddüt etmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

Hologramına bak hocam. Hem microsoft hem de xbox 360 yazılarından herhangi birini görenezsen sahtedir.

Kimden aldınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Explore The Universe

quote:

quote:

Kimden aldınız hocam?

Gg den aldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Explore The Universe

quote:

quote:

Kimden aldınız hocam?

xbox slim kutusundan çıkan orj / garantili - faturalı/sifir gamepad lazim olan PM atabilir

70TL

İstanbul - avrupa yakası
  • Beyler dealextreme gibi sitelerde 29-35 dolar aralığında satılanlar gamepadlar var. Kesinlikle sahte ve hologram vs etiket var. Görünüş olarak baktığınızda fark etmek zor..birebir kopya herşey..yazılar hologram...

Ama elinize aldığınızda çakma olduğunu hissediyorsunuz..Bi içiboşluk var. Tuşlar, analog falan düzgün çalışmıyor.

Benimki habire kopma yaşıyordu ve kasayla bind etmek zorunda kalıyordum.

En sonunda dealextreme e yazdım ve 29 doların 15 dolarını iyi niyet olarak geri iade ettiler.

Kesinlikle freeshipping vs yalanına kanıp almayın...Çinden geliyor ama hepsi sahte..
  • Bu Pc mize takdıgımız ps3 e benzer kontorland kolları xbox 360 a olurmu
  • Pc için Xbox 360 kablolu kontrolör düşünüyorum. Türkiye versiyonları Hepsiburada ve GG dahil çokça sahte ürün olduğunu duydum. Daha fazla para verip Amazon'dan getirtmek daha iyi olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 23 Şubat 2017; 15:18:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Pc için Xbox 360 kablolu kontrolör düşünüyorum. Türkiye versiyonları Hepsinurada ve GG dahil çokça sahte ürün olduğunu duydum. Daha fazla para verip Amazon'dan getirtmek daha iyi olur mu?

Olur.sahte versiyonlar cok cabuk kiriliyor daha once kac kere kullandim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.