Şimdi Ara

Sahte MemoryStick (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: Hamso

quote:

Orjinalden alıntı: Besiktas1903

arkadaşım bende izmirde oturuyorum
    şurası orjinal sony satıyo diyebileceğin bi yer varmı?

Bornova kipa nın içerisindeki bimexte düz 1gb olanlar var.Highspeed değil yani. 110ytl ye herkarta bölüyor değiştirmeden.Orjinal, adaptörlü.
  • 2gb yok orda ama sahtelerin fiyatı bile 140ytl idi.
  • ben çankaya eski bit pazarının içindeki telefonculara bakmıştım 2gb karta 130 dedi(pazarlıksız)ama
    işte sahtedir diye almamıştım o zamanlar

quote:

Orjinalden alıntı: Hamso

2gb yok orda ama sahtelerin fiyatı bile 140ytl idi.
  • adana da galarıa da 2 gb hafıza kartına kaça alırım abijavascript:void(AddText(''))
    javascript:void(AddText(''))
  • quote:

Orjinalden alıntı: timsah012

ben adanadan nerden alabilir hafıza kart sahte ya da orjinaljavascript:void(AddText(''))

çakmak plazada zemin katta toptan satan 1yer var hemen girince ön kapıdan soldaki ilk dükkan 1gb 70 2 gb 110ytl
  • k750 e almak lazım lazım bir tane ama insan guvenemiyor ne yazıkki
  • quote:

Orjinalden alıntı: dkerem

quote:

Orjinalden alıntı: timsah012

ben adanadan nerden alabilir hafıza kart sahte ya da orjinaljavascript:void(AddText(''))

çakmak plazada zemin katta toptan satan 1yer var hemen girince ön kapıdan soldaki ilk dükkan 1gb 70 2 gb 110ytl

Benim bildiğim çakmak plaza da mısır çarşısında bulabılirsin.

• güzel çalışma hamso
  • bilgiler için teşekkürler hamso arkadaşım.
  • valla ben Sundisk kullanıyorum 1GB gayet memnunum fiyatı da 90 YTL gibi bişeye almıstım 5-6 ay önce...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bywebmaster

valla ben Sundisk kullanıyorum 1GB gayet memnunum fiyatı da 90 YTL gibi bişeye almıstım 5-6 ay önce...

Muhtemelen eliniz sürçtü ama öyle bir marka yok. Sandisk var. Bu arada Sandiskin kopyası olarak Scandisk diye bir marka sürülmüş :D

Üretim iznine sahip olan üreticiler
    Cihazı keşveden Sony
    Sandisk
    Lexar.
  • arkadaşım adanada çakmak plazanın hemen girişinde zaza telefonculuk die bi yer var ordan aldım taş gibi sony 2gb en ufak bi sorun yoq gayet hızlı orjinalmi bilmiorum ama süper çoq kullanışlı diebilirim 1gb 75 ytl 2gb ı ben pazarlıkla 110 a aldım.
  • Çakma 2gb aldım. Tam kapasite çalışıyor, doldurup denedim. 94+kargo. Hız testi yapamadım, telefona te takılsa aynı hızda cıkıyor.Kart okuyumcda yok malesef. Bu arada ambalajın içinden kullanma klavuzu ve bu klavuzun içinde de kart taşıma kılıfı falan çıktı.Satan adam birde adaptör hediye etti.
  • Hamso arkadaşa yazısı için teşekür ederim.

www.sony.com.tr adresinden orjinal satan bayiileri bulabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: Besiktas1903

arkadaşım bende izmirde oturuyorum
    şurası orjinal sony satıyo diyebileceğin bi yer varmı?
  • Bu sahte memory stick duo pro olayına dikkat etmek gerek. Neden sağlam firmalar 1Gb ms duo pro 110 ile 130Ytl arasında satıyor da köşebaşındaki telefoncu 65ytl. Elbetteki biri garantili ve örjinal diğeri ise malumunuz üzere sahte ve garantisiz. Herkes seçimini yapsın.
  • SONY Memory Stick PRO DUO 1GB veya 2 GB 'ı Ankara'da en ucuz nereden alabilirim?

Mavi Bilgisayardaki dehşet fiyatları kaçırdık. :(

http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/listele.php?no=121&marka=SONY&s=lMMHM5MxH2NHTEnDm8vgnzl65eF0vngRdfdg7iDzUBN8nXOZXG

Stoklardaki hiçbir şey kalmamış.

1 GB 96.19 YTL
    2 GB 114.43 YTL :D

Sahte bile olsa ufak hız farklarına değmez diye düşünüyorum.Nasıl olsa 2 sene garantisi var.

• 15 inde gelecek
  • 2 Gb ürünlerin yurtdışı satış fiyatı düşmüş. Genelde sık sık alışveriş yaptığım amazon.com da sony , ve sandisk 2 gb ürünleri 45 dolar

http://www.amazon.com/SanDisk-MemoryStick-SDMSPD-2048-A10-Retail-Package/dp/B000AAM1YI/ref=pd_bbs_4/103-6867619-2779039?ie=UTF8&s=electronics&qid=1175100855&sr=8-4
    http://www.amazon.com/Sony-Memory-MSX-M2GS-Retail-Package/dp/B000B8IHDS/ref=pd_bbs_3/103-6867619-2779039?ie=UTF8&s=electronics&qid=1175100855&sr=8-3
    http://www.amazon.com/Sony-Memory-MSX-M2GN-Retail-Package/dp/tech-data/B00083LJ5Y/ref=de_a_smtd/103-6867619-2779039?ie=UTF8&qid=1175100855&sr=8-5

Ben ozellikle bir ürün almadan once amazon.com da aynı urun hakkındaki yorumları okuyup kararımı ona gore veriyorum. su ana kadar yorumların isabeti konusunda bir şaşma olmadı. hepsi...com daki yorumlar gibi gereksiz ve faydasız değill. Katılım oldukca geniş, 4,5 yıldızlı urunler genelde sorunsuz oluyor .en az 20 oylamacı olunca anlamlı tabimalı. Ürün hakkında bilgi için kullanıcıların yorumu en faydalı bilgi bence. birde user manual edinilebilirse oda faydalı oluyor.

Uzun lafın kısası; amerikada bir arkadaşınız varsa amazodan ürünü buradan kredi kartınız ile alıp onun amerikadaki adresine hediye olarak gonderin. Sizin kartınız ile ödensin. Arkadaşınız gelirken size ürünü getirsin.
    Veya Ms pro card ise mektup ile gönderebilir( mi) denemedim ama 50 dolar altı sanırım vergi yok.

Ben bu yolla garanti sanal card ile bircok ürün aldım.

Not:1- amazon guvenilir bir site (tabi bana gore)
    2- türkiye den bir card ile alışverişe KDV odemiyorsunuz. (yaklasık %8)
    3- amerikadan birine onun oradaki kartı ile aldırırsanız %8 fiyat artar.

soru: High speed ile normal MS pro duo arasında ki hız farkı P910i de ne kadar etkili olabilir. bilgisi olan varsa öğrenmek isterim. Teşekkür.

• Maalesef hız farkı var

Fason 2 GB PRO DUO High Speed, orijinal 512MB PRO DUO'dan daha yavaş yazıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: tritone

hiç bi farkı yok
    1 senedir taş gibi işini görüyor
    fiyat farkıdan başka fark göremedim ki önceden de orijinal almıştım maaalesef
  • Kadıköyde 2GB Memory Stick PRO Duo 35YTL Ben orjinal 50 ye aldım bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.