Şimdi Ara

Şahin Civic çarpışması..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
107
Cevap
0
Favori
5.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 73
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KaSaTuRa. (12 mesaj) Fünfzehn (4 mesaj) The Power of Faith (4 mesaj) Beamer (3 mesaj) sscasta (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5777 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    kontrolü kaybedip süratle giderken tam dönüp sağ arka köşesiyle honda civic in tam bagajın ortasından çarpan şahin, şahinde nerdeyse birşey yok civic haşat durumda

|
    |

• Yarbay
    5160 Mesaj
    Civiclerin kaportası pek sağlam değil zaten resimde onaylıyor bunu
    Kimse çıkıp demesin şimdi bana yok 5 yıldız alıyodu ön camı büyük çatladı diye alamadı, 4 yıldızı var vs.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Şahin 200 lira masrafı var Honda Civic 2 bin lira ..) Bu Tofaş Sürenler Neden Altlarında porche ya da ferrari varmıs gibi yollarda egzoz öttürüyor anlamıyorum ..) Bi Lpg var araçlarında zorlan 350 bin yaktırmak için ellerinden geleni artlarına koymuyorlar arkadas..
    |
    |
  • Yarbay
    2001 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Civiclerin kaportası pek sağlam değil zaten resimde onaylıyor bunu
    Kimse çıkıp demesin şimdi bana yok 5 yıldız alıyodu ön camı büyük çatladı diye alamadı, 4 yıldızı var vs.

bu kasa civic'in 4 yıldızı var
    |
    |
  • Çavuş
    81 Mesaj
    Bu civic pert.Gerçekten pert yani bagaj havuzu yamulmuştur garanti bitmiş işi.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    şahin en sağlam olan yerinden (ki sağlam yeri pek yok) civic e sivri bi iğne yapmış gibi...

civic pert olmayabilir çünkü bi arkadaşımın aynı model arabasına arkadan 80-90 ile vito çarpmış araç pert olmamıştı
    |
    |
  • Binbaşı
    1563 Mesaj
    görüntülere göre şahinin arka çamurlugunun darbe alan kısmının üst tarafı hasar görmemiş.ama civic'in bagajı yukardan itibaren darbe almış.yani arka bagaj kapagını tamponu ile ezecek değil.bana kalırsa şahin civic'e önden girmiş olabilir arkasını başka yere vurmuştur.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Şahinin kaybedeceği bir şey yok ondan basıyor
    |
    |
  • Yarbay
    2770 Mesaj
    Burdan saglamlık ıle ılgılı fazla bır fıkır cıkaramayız aslında. Şahın bır aracın en saglam yerlerınden olan kosesı ıle vurmus. Ama cıdden saglammıs. Aynı sey cıvıc tarafından gerceklestırılseydı durum yıne benzer olurdu bu sefer egılen sahın olurdu.
    |
    |
  • Yarbay
    4422 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fatihyc

Bu civic pert.Gerçekten pert yani bagaj havuzu yamulmuştur garanti bitmiş işi.

aracın perte çıkması görünen dışında birşey yok ise imkansız.

işkemdeden atmayalım.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    10690 Mesaj
    Vurma şekli hasarı belirler,bu şekilde sağlamlık analizi yapmak bence hatalıdır....
    |
    |
  • Binbaşı
    1468 Mesaj
    civicte de bir hasar yok, bagaj açılmış ondan çok görünüyor. Tampon zaten esnek o kadar da oluyor. Ben de civiclerin çok sağlam olduğuna inanmıyorum ama burada abartılacak bir şey göremedim.
    |
    |
  • Yarbay
    5160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugurcugum

civicte de bir hasar yok, bagaj açılmış ondan çok görünüyor. Tampon zaten esnek o kadar da oluyor. Ben de civiclerin çok sağlam olduğuna inanmıyorum ama burada abartılacak bir şey göremedim.

en az 15 cm girmiş içine hiç hasar yok gerçekten
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    11680 Mesaj
    forumun en eğlenceli başlıkları bunlar oluyor.
    benim babam senin babanı döver mantığı ile sağlamlık testi yapan arkadaşları saygı ve sevgi ile selamlıyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1454 Mesaj
    KİMSE CIVIC ALMASIN!!!

|
    |
  • Yarbay
    2175 Mesaj
    Civic bu kadar ezildi iyi güzel de hala ezilmenin kötü bir şey olmadığını anlayamadınız. O kadar ezilerek sönümlüyor darbeyi araç. Düz mantıklı bilgisiz insanlar! . Civic dekinin mi boynu ağrıyor yoksa şahindekinin mi. Mal mı önemli can mı ? Diğer ülkeler bu yüzden sizden ilerdeler !
    |
    |
  • Yarbay
    2770 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

Civic bu kadar ezildi iyi güzel de hala ezilmenin kötü bir şey olmadığını anlayamadınız. O kadar ezilerek sönümlüyor darbeyi araç. Düz mantıklı bilgisiz insanlar! . Civic dekinin mi boynu ağrıyor yoksa şahindekinin mi. Mal mı önemli can mı ? Diğer ülkeler bu yüzden sizden ilerdeler !

Bence şahındekıler gaza gelmıstır vay be ne saglam arabaymıs dıye
    |
    |
  • Yarbay
    2109 Mesaj
    Koyun şuraya malibu- belair crash testini de anlasın arkadaşlar
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    9250 Mesaj
    Yumurta tokuştururken aynı tavuktan 1 saat arayla çıkmış iki yumurtadan birinin sivri tarafını diğerinin göbeğine vurursanız göbeğine vurduğunuz kırılır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    yamulmuyosam çarpılan taraf daha fazla zarar görür. bir de çarpan araç şahin olunca durum böyle.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.