Şimdi Ara

Sahibindene emlakci sikayet ettim hicbir yaptirim yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
81
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Emlakcinin bi tanesi kendine ait olmayan evi evin sahibi bu adam diye getirip aramizda sozlesme yapnak istedi. Depozito ve ilk ay kirasini elden istedi. Elden isteyince benim jeton dustu bende tapuyu istedim nitekim tapu baskasinin ustune. O akrabamda oyle boyle dedi vekalet var dedi. Vekaleti getirdi bubkar 1-2 saat surdu tabi :) vekalet evi alan kisi bikac sene evvel il disinda oldugumdan tapu islemlerini yapabilir diye vekalet vermis onu da kullaniyorlar. Sonra zor kurtuldum. Neyse siteye sikayet ettim. Ozellikle kaydedin baska dolandirilan olursa bana haber verin yada bikgimi telefonumu paylasin dedim. Sonuc hala ayni emlakci isine devam ediyor. Gerci polis bile dokunmadinktan sonra ne desek bos. Ulkenin haline bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emlakcının ismini yazın burada afişe edelim. gerekirse mesajlar yazalim. bilgisiz insanlarin canini yakabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

emlakcının ismini yazın burada afişe edelim. gerekirse mesajlar yazalim. bilgisiz insanlarin canini yakabilirler.

Hocam oyle ama ben desifre edersem bubsefer bana dava acabilirler. Hakimde ispatla der gecer yani ulkemizin durumu zaten bublar seebeiykenboyle. Yani olayi mutlaka ispat istiyorlar. Mesela elden para veren olsa o da yandi onada ispatla derler. Ama 50 kisi gelse yine soylese yine bisey olmaz ispat diyorlar. E kamera kaydi ses kaydi yaosaniz yasak diyorlar bibgarip yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.