Şimdi Ara

sahibindene 50000 lira yerine 50 lira yazanlar hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
5.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıcıyı değilde Sahibinden i dava et aldatıcı ilan veriyorlar kazanırsın emsal teşkil eder o ilanları verenler ilanlanda bile cinlik yapıyorsa araçları nasıldır kimbilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sizin başka derdiniz yok mu gençler?

1- dünyada insanların yol ortasında öldüğü zamanlarda bu derde sahip olmak sence biraz garip değil mi?

2- herkes senin kadar teknolojiye hakim olmak zorunda mı ? hata insana mahsus. ilgileniyorsan ararsın sorarsın, kibarca belirtirsin.

art niyetle yaptıgını düşünüyorsan şikayet et yada o siteyi kullanma.

bir daha böyle konular açmayın. sizi dert sahibi yaparım.
  • Bence orada ne yazıyorsa fiyatı da o olmalı.

Adamın hesabına yatıracaksın 50 lirayı, parayı aldı ama aracı teslim etmedi diye dava açacaksın.

Ya da km si 200bin olan araca 200 yazıyorsa "ben bu aracı 200 km de diye aldım, kandırıldım" diyerek hem maddi hem de manevi dava açacaksın.

Ya da adam boyasız diye işaretliyor, açıklamaya 3 parça değişen yazıyor vs..
    Kardeşim ben boyasız diye filtre ediyorum, senin araban çıkıyor. Bunlara da dava açacaksın.

İlan veriyorsan doğru düzgün bilgi vereceksin, inisiyayif kullanmayacaksın.

Japonya da adamlar aracı görmeden ikinci el araç alıp satıyorlar. Çünkü bilgileri doğru veriliyor. Alan da satan da güveniyor.

Bizde pislik yapanın siciline işlenecek kardeşim. Fazla vergi verecek. Fitil fitil alacaksın. Bu işin başka çözümü yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi individual -- 8 Nisan 2020; 12:45:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

sizin başka derdiniz yok mu gençler?

1- dünyada insanların yol ortasında öldüğü zamanlarda bu derde sahip olmak sence biraz garip değil mi?

2- herkes senin kadar teknolojiye hakim olmak zorunda mı ? hata insana mahsus. ilgileniyorsan ararsın sorarsın, kibarca belirtirsin.

art niyetle yaptıgını düşünüyorsan şikayet et yada o siteyi kullanma.

bir daha böyle konular açmayın. sizi dert sahibi yaparım.
    nasıl yaparsın hocam merak ediyorum. eleştirmek herkesin hakkı
  • aha 50 liraya ilan açanlar doluşmuş başlık altına. bir de tehdit ediyorlar. Herkes sövüyor size haberiniz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

aha 50 liraya ilan açanlar doluşmuş başlık altına. bir de tehdit ediyorlar. Herkes sövüyor size haberiniz olsun
    nereye
  • Olmaz neden dersen misal ben piyasa değeri 120bin olan arabama piyasayı arastirmadan 110bin yazdım. Hemen biri müşteri çıktı ve almak istedi hatta kapora gönderdi. Sonra baktım ki piyasa yüksek veya başka bir durum çıktı adamın kaporayi iade edip vazgecemez miyim. Not: kapora göndermemiş de olabilir.

• Sahibinden.com a sarı site diyenlerden farkı yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shockwave23 kullanıcısına yanıt
    Alakası yok iki şeyin. Nefret ettiği bir sistemi yukarı çekiyorsun her linklediğinde ve insanlar bunu istemiyor doğal olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

Bence orada ne yazıyorsa fiyatı da o olmalı.

Adamın hesabına yatıracaksın 50 lirayı, parayı aldı ama aracı teslim etmedi diye dava açacaksın.

Ya da km si 200bin olan araca 200 yazıyorsa "ben bu aracı 200 km de diye aldım, kandırıldım" diyerek hem maddi hem de manevi dava açacaksın.

Ya da adam boyasız diye işaretliyor, açıklamaya 3 parça değişen yazıyor vs..
    Kardeşim ben boyasız diye filtre ediyorum, senin araban çıkıyor. Bunlara da dava açacaksın.

İlan veriyorsan doğru düzgün bilgi vereceksin, inisiyayif kullanmayacaksın.

Japonya da adamlar aracı görmeden ikinci el araç alıp satıyorlar. Çünkü bilgileri doğru veriliyor. Alan da satan da güveniyor.

Bizde pislik yapanın siciline işlenecek kardeşim. Fazla vergi verecek. Fitil fitil alacaksın. Bu işin başka çözümü yok.
    Mahkemeye versen kazanamazsin neden mi. Hayatın olağan akışına aykırı bir durum söz konusu olur. Günümüz şartlarında hiçbir arabanın fiyatı 50 lira olmaz. Vey bilmem kac yaşında bir arabanın kmsi 255 olamaz. Hadi oldu diyelim sehven yazdım der. Boyasiz degisensiz isaretleme diye bisey yok o kısmı boş bırakıp geçmişim der. Zaten ilanda belirtmişim der işin içinden çıkar. Ha böyle yazanlara bende gıcık oluyorum. Keşke herkes dürüst olsa.

• Aranizda, noterde imzalanmis bir satis sozlesmesi olmadan olmaz.

• normalde aynısı markette mağazada olsa o fiyattan sana vermek zorundalar. site üzerinden nasıl olur bilemedim.
  • Hukukçu değilim ama Hepsiburada gibi sitelerden alışveriş yaparken bir sözleşme imzalamış oluyorsunuz, burada aranızda hiçbir sözleşme yok, adam sadece ürünün fiyatını yazıyor isterse 50000 TL yazar sen ararsın 60000 yaptım der. Yani demek istediğim herhangi bağlayıcılığı yok sitenin, ha sokakta karşılaşıp fiyat konuşmuşsunuz ha bu sitelerde fiyat görmüşsünüz. Yani hayatın normal akışıyla da ilgisi olduğunu düşünmüyorum.
  • Adam ciddi ciddi 50 liraya alabilirmiyim diye düşünüp konu açmış 😂 Hukuksal olarak olur mu diye soruyor, olsa mahkemeye verip 50 liraya araba alacak.

• Haklısın karşim. Cehaletin bu kadarı gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Started_With_FX5200

hocam sorun km değil yazılan fiyat
    50000 lira yerine 50 lira yazması ve bu aracı 50 liraya satın alma hakkımız olup olmadığı

Alıntıları Göster
    Mantıklı bir düşün bakalım gerçekten alabilirmisin?

• açık olsunlar insanları gereksiz yoruyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.