Şimdi Ara

sahibindene 50000 lira yerine 50 lira yazanlar hakkında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
5.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazilari salliyorum 180bin kilometre yerine kilometreye 180 yaziyorlar. Ornegin 50 bin km alti araba bakarken bunlari goruyorum deli oluyorum

Mobilde ilana girmeden kilometreyi goremiyoruz baslikta yazili degilse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanayi ağzıdır kardeşim atıyorum adam geldi bana sordu kaç para bu araba 30 lira derim abi, bunu da gerçekten 30 (OTUZ) Türk Lirası olarak algılayan vars asıkıntı ondadır.
  • Çok ayip ediyorlar onlarin ben ...

• Ben onlatın olmayan beynini..

• Dolandırıcıyı sahtekarı şunu bunu geçtik gittik şimdi bumu dert 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7dreaMSoLdier_ -- 8 Nisan 2020; 23:26:26 >
  • Arabayi ilk ilana koyarken sitenin çalışanları kontrol etmiyor mu. Niye 6 saat sonra ilan yayınlanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 7dreaMSoLdier_

Dolandırıcıyı sahtekarı şunu bunu geçtik gittik şimdi bumu dert 🙂
    Asıl sahtekâr dolandırıcı işte bu çakallar.

• İlanı o şekilde koyanlar çakal, konuyu açan daha çakal olmak istiyor
  • Fiyatı böyle yapanlarla km yi 300.000 iken 300 yazanlar aynı kafada olanlardır. Filtreleme yaparken min km kismina mutlaka 1000 yazarim ki bu gerzeklerin ilanina denk gelmeyeyim.

• Forumda Ne ölücü varmış be
  • Birkaç kişi yazmış fiyat değil de ben de kilometreyi üç sıfır atıp yazanlara daha kılım. 200.000 km yapmış 200 yazıyor. ben de baktığım araca göre km en az 1000 ya da 10.000 olarak giriyorum sırf görmemek için
  • Afyon'da yaşıyorum ve buradaki dolmuşlarda resmi fiyatların yazılı olduğu bir belge asılı durur dikiz aynası üstünde. 7-8 yıl kadar önce birgün dolmuşa bindim ve bu Şoförler Odası tarafından yayımlanan belgedeki resmi fiyatlar şu şekildeydi:

Tam:1 TL
    Öğrenci: 0,90 Krş

Yani öğrenciler 1 kuruş verse resmi olarak bu bile fazla olup 0,1 kuruş para üstü isteme hakkına sahipti. Sonradan yıllar geçti ve fiyatlar 1 TL üzerine çıktı da yazım yanlışı düzeldi. Şu an eminim yine kuruşlar mertebesine düşse fiyatlar yine aynı yanlış yapılır.

Sarı siteye gelirsek; orada düzelmesi gereken o kadar yanlış var ki... Yalan dolan içinde ilanlar sürüyle. Kontrol yok, düzeltme yok. Ben olsam mesela bazı şeyleri bazı araçlar için aktif yapmam. Adam normal hız sabitleyici olan arabayı adaptif hız sabitleyici olarak giriyor ve bunu 1999 model Laguna ile yapıyor. O arabada bu seçeneğin seçilememesi lazım mesela. Araba 180000 km'de ama adam 180 km yazıyor. Bunların olmaması lazım. Hatasız boyasız olup 10 tane kazası olanlar zaten almış başını gitmiş. Başlığa ilk sahibinden yazıyor. İçeride ikinci sahibinden alınmıştır yazıyor adam mesela... Daha çooook var. Köklü değişiklikler lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozmenakif -- 9 Nisan 2020; 10:9:29 >

• konu açarken 500000000 yazanlara ne demeli ?

çok mu zor 50.000 yazmak

bir nokta kullanmaktan aciz, tek tek sıfır saydırıyorlar adama

• Bu konuda en büyük suçlu sarı site, özellikle galeriler ilan verirken hiç incelenmiyor, onaydan geçmiyor direkt yayınlanıyor. km bilgisini yanlış girenleri hepsini şikayet ediyorum ama hiçbir şey olmuyor

maalesef tekel oldu o site de
  • Alırsın tabi kardeşim. Ben böyle 50 60 liralara kaç tane araba aldım zamanında. Kovalamaya devam

• murmuro M kullanıcısına yanıt
    2 milyon türk lirası bağış yaptılar haberiniz vardır umarım :))
  • kRaL_1907 kullanıcısına yanıt
    Onlar da memleketin düzenine uydular diyorsunuz yani

• quote:

Orijinalden alıntı: murmuro

Onlar da memleketin düzenine uydular diyorsunuz yani
    siteyi arayarak sikayet edin 2-3 saate sonuclanıyor bende sormustum şikayet ettiğim ilan hala duruyor diye
    arayarak sikayet edin hemen burdan mudahale edelim site üzerinden cok sikayet geliyor yetisemiyoruz demişlerdi.
    onaylanmadan önce dikkatli bakılmıyor mu diyecektım sonra unuttum kaldı öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

konu açarken 500000000 yazanlara ne demeli ?

çok mu zor 50.000 yazmak

bir nokta kullanmaktan aciz, tek tek sıfır saydırıyorlar adama

50.000000000000000000000000000000 demek 50 demektir 0.02 demek 2/100 demektir matematik bilgin yok atar yapıyorsun
    tek görüşte 50000i kavrayamıyorsan git test yaptır

• Odtü matematik okumuş adama dediğine bak

Günlük hayatta elli milyar yazarken her üç sıfır nokta ile ayrılır, 50.000.000.000 şeklinde yazılır. Yoksa kimse demez otur sıfırları say diye. Bunu diyen normal değildir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.