Şimdi Ara

Sahibinden sitesi tamamamen paralı olmuş (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
4
Favori
8.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar şu anda piyasanın tartışmasız en büyük pazarı bunu kullanan ölü sevici bir kısım yüzündende içine edilmiş bir 2. El Piyasası oluştu dün 1'e aldığını bu gün 3'e ilana veriyor sazan düşermi diye titan gibi zincirleme sürüyor bu saçmalık, ücretsiz ilanla düzgün mal 1 ay inde satılır zaten Bu kadar kızıp tepki verenlerde kullanmayın o zaman siteyi olsun bitsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence çok mantıklı olmuş. Gerçek satıcı gerçek fiyatla şimdi belli olacak

• İyi olmuş önüne helen 6 7 000 üstünü yazıyordu.
  • Oh iyi..

Şark kurnazları artık passatlarını +10 bin TL fiyatla internete koyamayacaklar. Nasıl olsa o tipler bedava değilse ilan milan vermezler.
  • Bence de yanlış bir strateji izliyorlar vazgeçerler yakında. Kurumsal üyeliklerden kazanmaları lazım paraı.
    şu anda atılım yapan pazar payını kapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

Satılık toma ilanları göremeyeceğiz artık

Hocam siz söleyince gördüm inanılmazmış sahibinden bedava olsun :)
    Satılık toma

• Salak saçma araba fiyatlardan kurtulduk desenize

• Bide 'Tahmini Masraf ' cı kişiler azalsa , araç hasarlı ama gidip Tahmini Masraf 1500-2000 TL yazanlar beni benden alıyor.
  • Tek otomobildemi parali olmus. Butun sitede mi?

• mesele paralı olması değil .istenen ücret çok yüksek . paralı olması gereksiz ilanları yok edeceği kesin ama 10 bine satılan araçta ayda 59 tl. ödeyecek 150 bine satılan araçta ayda 59 tl ödeyecek . adaletli ve düzgün bir sistem yaparlarsa sahibinden yürür yoksa sahibinden yavaş yavaş yerini kaybeder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALOK -- 10 Aralık 2015; 14:04:28 >
  • saçma sapan kullanıcı fiyatlarından kurtulacağız evet.
    sonuçta yıllık üyelik yapmış galericiler kalacak orada. onların fiyatlarıda az değilki. daha önce bir arkadaşın dediği gibi sahibinden.com olacak galeriden.com
  • Saçma sapan fiyatlara o arabalar alınmazsa fiyatlar düşer.
    İlanın bedava/paralı olması ile ilgisi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibinden com u en büyük rakibi olan araba com yada arabam com da ilan verince resmen sürünüyor, aramayı bırak ilana bakan bile olmuyor, sahibinden com nasıl bişiyse artık en azınan ilanı verdiğniz hafta 3-5 kişi arıyor, sahibinden com a sallayıp şöyle site böyle site paralıymış beyaaa demeden önce alternatiflerine bakmak gerekiyor. Kimse zorla buraya ilan verin de demiyor, 3-5 yılda bir araba satacak için zaten ücretsiz.
  • ciko44 C kullanıcısına yanıt
    ben satılmazsa fiyatı düşer diye 8-10 tane araç takip ediyorum inşallah düşer
  • Kelepir varsa bizimle de paylaşın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • galericiye birşey olmaz onlar zaten yıllık ücret veriyor
    al satçıya zaten hiç birşey olmaz adam 3-4 bin tl kar edecek en kötü 2000 etse bunun 59 lirasını sahibindene verse ne olur vermese ne olur

iki aracım 1,5 aydır satılık megane olanın ilanı bir hafta önce bitti tuttum arkadaşımın hesabından geri koydum diğer hyundai nin de ilanı bitti gittim bir tanıdığımızın galerisine yolladım 39 bana ver üstü senin dedim adam havada karada kabul etti haftada bir ilanı güncelliyor ha bu ara ikinci el piyasası durmuş durumda megane gibi bir arabayı haftada bir yada iki kişi arıyor fiyat kesinlikle şişik değil 12,500 tl hasar kaydı tek kapısı değişmiş bir araç için 27000 fiyat koydum ama yinede satılmıyor diğeride hyundai blue onada haftasonları bakmaya geliyorlar ama satılmıyor diyor galerici eleman ikiside piyasa arabası ikiside en fazla 1 haftada satılacak araba ama kimse para baglamıyor bir yerlere dolar euro altın hepsi hükümet kurulsun düşer dedik ama kıpırmada yok dahada artıyor faizle zaten uçmuş ilk seçimden önce 0,79 dan millet kredi kullanırken şimdi 1,25 ile 1,55 hatta 1,69 dan veren bank bile var bu durumda

malum sitenin bu şekilde paralı olması galerici ve al satçı kısmını etkilemez olan benim gibi gerçekten ihtiyacı olup aracını satamayana olur

bu site artık fiyat belirleyici bir yer oılmuş diğer siteler tamamen faso fiso arabam ve araba .com denilen sitelerde ilanlara bakan hatta oralara ilan veren bile yok

araba pazarları zaten alsatçı ve galerici pazarı olmuş gidiyosun normal satıcı yok hepsi al satçı akbaba gibi başına üşüşüp şurası öbyle burası böyle şurdan şukadar fiyat düşer burdan bu kadar fiyat düşer 27 lik arabayı 22 ye almaya çalışıyor alırsada gidip 30 dan ilan açıyor yine kazanan bunlar oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cıngıro

Her gün bu siteye bakmak artık hobi gibi birşey olmuştu, fakat son günlerde galeri ilanlarının çokluğunun sebebi demek ki ücretli ilana dönmüş olmasıymış. Eğer böyle devam ederlerse site hiti hissedilir oranda düşecektir. Ve galerici ve emlakçıların sitesi haline gelecektir. Site ismi olan "Sahibinden" özelliğini yitirerek "galeriden" ya da "emlakçıdan" diye site ismini değiştirmelilerdir. 59 TL yüksek bir rakam olup, illa bir Ücret alınacaksa bu sembolik bir rakam ilan başına "9 TL" gibi bir Ücret olabilirdi. Umarım bu yanlışlarından dönerler. Bu site üstünden hem araba almış hem de satmış biri olarak gerçekten üzüldüm.

galeriler zaten para veriyor hocam onlara bi değişiklik olmadı yani

bu site zaten 2. el piyasasını şişiriyordu tamam internet güzel nimet herkes her şeyden haberdar oluyor ama insanlar artık kime çakabilirsem diye uğraştığından piyasa şişiyordu inşallah şimdi eski haline döner

• 59 TL fahiş fiyat. adamı ayakta düzüyorlar. başka bir site türer umarım. bunlar kapkaççı oldu.
  • Arac fiyatlari bayagi duser bu olaydan sonra
    Gercek saticilar kalir insallah

• Ben katılmıyorum. Bence dahada yaptırım olmalı. BANA GÖRE alsatçılarda iyi niyetli dolandırıcı katogorisine giriyor.

Yine bana göre uzak durulacak

1- Yeni üyelik
    2- Yeni verilmiş satış

Kesinlikle almam bakmam bile.

Örnek vermek gerekirse ben piyasa araç bakmıyorum satılmayan elde kalan evlatlık olucak araçlara bakıyorum. Bana göre satması daha kolay (ki satmayı değil almanya ve belçika seyahat düşünüyorum) :) Yakın zamanda clio rs leri takibe aldım bazı araçlar yıl içerisinde 5 el değiştirmiş :) Her seferinde yeni üyelik ile tekrar satışa çıkıyor . Gerçek alıcı ve araç sevenleri yıldırıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.