Şimdi Ara

sahibinden seat ibiza saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu insanlar alay mı ediyorhttp://www.seat.com.tr/fiyat-listesi/2016-model-tavsiye-edilen-anahtar-teslim-fiyat-listesi.aspx 2016 0 1.2 tsi ibiza 47.200 tl gel gelelim sahibidendeki 4 sayfalık ilan listesinde 45 000 tller havada uçuşuyor 47 yazan var 49 yazan var 2013 model 60bin kmlere 45bin tl istenmiş bu 47bin tl yazan araçların çoğu 2015 gerçekten hayret edilesi neden böyle bu iş bu insanlar gerçekten satabiliyorlar mı arabalarını anlamıyorum ya da satın alan var mı?

• normalde 2015 1.4 olanların fulü bile 36-39 olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha da saçması seat da pazarlık da oluyor vw 300-500 değil 2000-2500 indirimler oluyor duruma göre ki ilanlar iyice saçma sapan bir hal alıyor bu durumda
  • Böyle durumlarda sıfır almak daha mantıklı oluyor. 2. el alsan lastik masrafı bakımı balata şu bu masrafı da çıkarsa zaten sıfır fiyatına geliyo.
    Şu 1.2 Tsi ibizayı sıfır olarak düşünmüyo değilim. C sınıfı cılkı çıkmış arabaya 40-50 veresiye sıfır araba almak cazip geliyo.
  • Daha geçen ay 45.500 fiyat veriyordu zaten Seat.

2. el araba alınmaz...

• Leon'larda böyle, iş araçlarını ikinci elde satmaya geldimi Seatçılara akıl sır erdirebilmek mümkün değil.

Sıfırına oranla çok mantıksız fiyat yazıyorlar.

Daha geçen ay, 47.200 Tl'lik 1.2 TSI Style'ı 45.000'e aldı arkadaşım. Bayiler 1.500-2000 kafadan düşüyorlar, bu durumda bu 2.el seat satıcısı arkadaşlar için söylenecek çok şey varda, forumdan uzaklaştırma alırız, sıfır almak çok daha mantıklı bence.
  • sıfır al o zaman.
    mal adamın. canı ne isterse onu yazar
    sanki araç senın olsa sen 35 e bıracaksın. biz biliriz birbirmizi
  • Aynisi fiat 500 icin gecerli bayide aracc 53 bin tl malum sitede arac 50 bin tl hemde 2012 model bel alti boyali

• Sen bir de Cupra fiyatlarını gör

1.4 180 yerine 1.8 192 çıktı ya 180 liklere 70 yazan var ALLAH'ın apaçisi gitmiş İskender de bir egzoz yaptırmış sanırsın 5000 sterlin fark ettiriyor .

Sıfır almak daha mantıklı bunların yanında
  • Cumartesi günü 1.0 eco tsi dgs style paket için 53.750 fiyat aldım bayiden. Aynı aracın sunroof ve led far opsiyonlusuna(4000 tl fark ediyor siparişte) 64.500 fiyat yazmışlar. Söylenecek pek fazla şey yok gibi

• atrix1212 kullanıcısına yanıt
    tabiki istediği fiyata koyabilir ama diyorum ki fiyatlar mantık dışı bu fiyata o arabayı alan adamın aklında şüphe ederim ya da para aklıyordur ayrıca 0 al demeniz de ayrı bi komik insanlar beğendiği arabaların 0 ını karşılayamadığı zaman ikinci el ucuz alternatiflerine yönelir. Buradaki şikayetim bu arabaya sahip olan insanlar koyuyor oraya 47bine enayinin biri alırsa kar ederim almazsa da biniyorum zaten mantığıyla böyle böyle piyasa şişiyor şimdi tekrar baktım 38bine koyulmuş bir tane hah dedim normal fiyatı ağır hasar kayıtlı çıktı araba. Siz böyle yaptıkca gerçekten satmak isteyen adam 43bine koyarım gider diyor o mantıkla arabasını bırakmıyor şişirme bir piyasa oluşuyor. Sahibinden ilk çıktığı zaman herkes kurtulmuştu yüksek galeri fiyatlarından kazıklarından şimdi ise millet arabayı sahibinden satıyorum diye galeriden pahalıya koyuyor bakalım nereye kadar gidecek bu iş.
  • ASLINDA 1.2 TSİ İBİZA - FABİASİ OLAN BİRİSİ DETAYLİ KONU AÇSA COK İYİ OLUR.
    DETAYLİCA SEHİRİCİ TÜKETİMİ-SEHİR DİSİ TÜKETİMİ AKTARSA KAC KM HİZLA KAC KİSİ İLE HANGİ İLDE VS BELİRTEREK ANLATSA ÇOK İYİ OLUR.dikkat çeksin diye büyük harfle yazdim k.bakmayın...

• serbest piyasa saçmalığı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrefemir

tabiki istediği fiyata koyabilir ama diyorum ki fiyatlar mantık dışı bu fiyata o arabayı alan adamın aklında şüphe ederim ya da para aklıyordur ayrıca 0 al demeniz de ayrı bi komik insanlar beğendiği arabaların 0 ını karşılayamadığı zaman ikinci el ucuz alternatiflerine yönelir. Buradaki şikayetim bu arabaya sahip olan insanlar koyuyor oraya 47bine enayinin biri alırsa kar ederim almazsa da biniyorum zaten mantığıyla böyle böyle piyasa şişiyor şimdi tekrar baktım 38bine koyulmuş bir tane hah dedim normal fiyatı ağır hasar kayıtlı çıktı araba. Siz böyle yaptıkca gerçekten satmak isteyen adam 43bine koyarım gider diyor o mantıkla arabasını bırakmıyor şişirme bir piyasa oluşuyor. Sahibinden ilk çıktığı zaman herkes kurtulmuştu yüksek galeri fiyatlarından kazıklarından şimdi ise millet arabayı sahibinden satıyorum diye galeriden pahalıya koyuyor bakalım nereye kadar gidecek bu iş.

kesinlikle katılıyorum, bu hafta satışa koyduğum arabamın fiyatını şu şekilde belirledim, galerinin takasa verdiği fiyat ile, sahibindendeki ortalama fiyatı aldım. bunların arasındaki bir satış fiyatını belirledim. Pazarlık farkını koyup ilan verdim..

Örnek vermek gerekirse,

galerinin 35 verdiği bir araba, sahibinden de 42lerde geziyorsa, bu araba 38.500 eder demektir bence aşağı yukarı..

• sıktınız artık her ilana sinirlenen konu açıyor.
  • vag grubu b-c sınıfı araçları sıfır almak daha mantıklı
  • Hakikaten su konulari bende anlamiyorum,kisinin kendi ilani 100k yazar alacak enayi varsa..Bu mevzularin doruk noktasi efsane denen corollalar ve fd6 civicler..20 yasinda corollaya 25k istemek nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anakin_skyrunner -- 28 Temmuz 2016; 3:43:27 >
  • Aynısı Leon'larda da geçerliydi. 2014 Temmuz'da Leon FR almaya karar verdiğimde önce az km'li 2. el varsa 3-5 ucuza onlara bakayım dedim. Adamlar 10-15.000 km'de araçlarına 61-62 bin lira fiyat çekiyordu. Bayi daha ucuza veriyor dediğimde konunun en beğenilen mesajını cevap olarak attılar "Git sıfır al o zaman". Ben de gittim sıfır aldım ve sıfırını kaça aldım? 59.500'e.
  • Kaç aydır ibiza peşindeyim sıfır almayan itenlerde bu ilanlar oldu, açıkcası ona sunroofu bile olmayan araca 47 vereceğime style plus paket sunroof bi xenonlu ibizaya 52 veririm.
  • o araçların hiçbiri satılmıyor, keriz buluruz da silkeleriz diye bekliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.