DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Sahibinden.com Ürün Satıyordum Şimdi Ürünü Silmek İstiyorum Nasıl?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
4.957
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sahibinden.com Ürün Satıyordum Şimdi Ürünü Silmek İstiyorum Nasıl?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      132 Mesaj
      02 Aralık 2008 22:12:21 Konuyu Başlatan
      Sahibinden.com Ürün Satıyordum Şimdi Ürünü Silmek İstiyorum Nasıl yapıcam bilen arkadaslar lütfen yardım etsin kısacası ürünüm vardı 2 hafta once koydum şimdi silmek istiyorum koydugum ürünü ama nasıl silcegimi bilmiyorum yardım lütfen.

SAYGILARIMLA...

İtem Yoksa Ezik Dersiniz , İtem Varsa Hacker & Duper & Zengin zuppesi Dersiniz. Can Potuyla Oynarız Oyunu Bilmiyo Dersiniz , Minor Yaparız Pedalcı & Programcı Dersiniz. Pm Açarız Söversiniz , Pm Kaparız Artist Dersiniz.. Çünkü Ezüksünüz
    • Er
      8 Mesaj
      26 Aralık 2008 17:41:39
      Üyelik girişi yaptıktan sonra Bana Özel / İlanlarım bölümüne girin ilanlarınızın en sağ tarafında işlem bölümü var..oradan pasif yap seçeneğini seçip ilanı yayındna kaldırabilirsiniz..tamamen silmek istiyorsanız, pasif yaptıktan sonra sil seçeneğini seçebilirsiniz..

• Onbaşı
      28 Mesaj
      10 Şubat 2010 09:12:59
      ya bu site olmasaydı biz sorulara nerden cvp bulurduk acaba. ne yazsam burdan cevabı çıkıyor. ilgilenen zaman ayırıp cevap veren herkesin ellerine sağlık.

hp 6000 serisi...number one
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.