Şimdi Ara

sahibinden.com küçük resim sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
13.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benimde bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim

Sahibinden.com adresini açtığımda küçük resimler görünmüyor yerine yazı çıkıyor.
    Bu sorun tüm tarayıcılarda var maalesef.
    ccleaner yükledikten sonra bu sorun baş gösterdi.
    Çözümü nedir?
    tahminim çerez veya js gibi geldi ama bulamadım bir türlü.

Firefox

Chrome

ie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3XT -- 21 Ekim 2012; 18:33:29 >

• Sunucu kaynaklı veya dns kaynaklı bir sıkıntıda olabilir. Ccleaner ile tam tarayıcı temizliği yaptıktan sonra tarayıcı kapatın, daha sonra dns vererek tekrar aynı linke ulaşın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamehan

Sunucu kaynaklı veya dns kaynaklı bir sıkıntıda olabilir. Ccleaner ile tam tarayıcı temizliği yaptıktan sonra tarayıcı kapatın, daha sonra dns vererek tekrar aynı linke ulaşın.

olabilir tabiki ama Ccleaner yükleyip temizlik yaptıktan sonra zaten böyle oldu dns bir değiştirip deneyim bakalım düzelecek mi?
  • Bu küçük resim dopingi bir garip. Süresi dolduğu halde halen mobil uygulama ve mobil tarayıcıda görünmeye devam ediyor ilanı yeniledikten sonra :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bu küçük resim dopingi bir garip. Süresi dolduğu halde halen mobil uygulama ve mobil tarayıcıda görünmeye devam ediyor ilanı yeniledikten sonra :)

2012 konusunu hortlatmışın enteresan .. sordugun sorunun cevabı olrak programcısın cache olabilecegini düşünmedinmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mokoko_TR

2012 konusunu hortlatmışın enteresan .. sordugun sorunun cevabı olrak programcısın cache olabilecegini düşünmedinmi?

Alıntıları Göster
    İlk onu düşündüm zaten hocam ama sonradan ilgisi olmadığını tespit ettim. Tekrar bakacağım. Sadece mobil web ve uygulamada durum böyle. Cache clean ile de aynı. Belki geç güncelleniyordur.

Başka konu bulamadığım için buna yanıt yazdım yenisini açmak yerine :)

Edit: Sahibinden sitesinde açıklama buldum:
    13.Küçük fotoğraf dopingi satın alındığında sadece web arayüzünde gösterilir. Mobil sitede ve uygulamalarımızda tüm ilanlar küçük fotoğraf dopingi satın alınmasa dahi küçük fotoğrafıyla birlikte gösterilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 27 Mart 2021; 1:7:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.