Şimdi Ara

SAHIBINDEN.COM DOLANDIRICI DIKKAT ARKADASLAR !!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar suanda sahibinden.com da 950 tl ye stock gtx980 satisi vardir sakin inanip almayiniz satn kisi dolandiricidor nerden biliyorum derseniz baska basliklardada bahsedildi bir arkads bahswtmisti ayni sekilde bende arastirdim arkadslar bundan once 950 tl ye evga 980 classifalied satiodu her ararayanada ilk nerden ariyorsun parayi yatirana satrim diyor get acmiyor sakin inanmayin arkadaslar uzatirsaniz sahibinden comdaki uyelik tarihi veya ben memurum k8mligomi veryim bilgilerimi falan diye teranelerde bulunuyor ben alocaktim hesap nosunu alip ki hesabi ptt den yani sonrasinda takibi imkansiz bilorsinizki ordan cikan isim ptt hesabi yani AYTEK ONEMLI DIYE BIRISININ USTUNE CIKOYOR ARKADSLAR. Google yazarsaniz ismi zaten sayfalarca cikio dalandiriciligi herkez muzdarip bende ptt de cikan ismi ordan bakinca direk iptal ettim satisi zaten satista yokta ortada neyse ki ayriyetten dikkat ediceginiz nokta farkindaysaniz 1000 lira bandinin altinda koyuyor fiyati sebebi bankamatiklerden 1000 lira ustunde para cekimi yapildiginda ucret kesiliyor ve 1000 lira ustunde para cekimi yok diye biliyorum sinir tam hatirlamiyorumda oyle bisey dikkat arkadslar prim vermeyin bole serefsizlerw kanmyain sakin

Sahibinden.com link arkadaslar budur
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-gtx-980-212677152/detay

Kusura bakmayin arkadaslar baya kotu yazdim ama acele yazdim kimse kanmasin diye bana inanmayan verdogim linkten ve hesapta cikan isimden arastirmalarini yapip arayabilirler benim dediklerimi diyecktir ilk nereden ariyorsun get acamam yatirana gondericrm diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetburakaytemur -- 12 Mayıs 2015; 14:06:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Aynn kardesim ya adam unlu resemn serefsiz ya kisura bakmayin azimi bozuyorum ama bolelerini bilmiorum asmak lazim bence ben polisede gittim belirttim bole bir durum var bakin diye fkat hic bir sey yapmiyorlar asil kimligine ulasamayiz tel numarasindan ulasamayiz diyolar yatiplar acikcasi polis hakknda kotu konusmak istemiyorum ama resmen ole bana birsey yapamayiz diorlar adalet nerde ki o zaman bu ulkede anlamiyorum senin gorevin o ama hoc bir sey yapamayiz dediler ve yapmadilarda bolelerinede meydan kaliyor ve devam ediyorlar iste neyse ben uyarimi yapayim umarim kimse kanmaz eger ise yararmo bilmiyorumda sahibinden .com danda ilani sikyet ederseniz arkadaslar ilani kaldirirlar diye umuyorum birileri kanmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetburakaytemur -- 12 Mayıs 2015; 14:12:57 >

• Benimde param gitti o şerefsize. Gevrek bir sesi var.... Hergün iş gibi kalkıyor sahibindene ilan koyuyor. Bende hesap numarası, banka şubesi, şubenin adresi vs. belli. Savcılığa verdim haber bekliyorum....
  • Hocam gecmis olsun gercekten cok uzuldum unarim sonuclanir ama umudunuz kirmak istememde birsey yaptiklari yok vallaha bende soledim ama numara baskasinin utunedir hesap baskasinindir kimlik bilgileri olmadan is yapamazlarmis yani hic bir sey yapmak ugrasmak istenediler bole insanlarda iste dolandiriliyor yazik vallah cok kiziorum ama elden bisey gelmiyor size tekrardan cok gecmis olsun hocam umarim buyuk bir mebla deildir

• Evet arkadaslar ilanlara gene baktim gtx 980 ilani kaldirilmis umarim siteye yaptim sikayet icin kaldirmislardir ilani yoksa umarim baskasi kanip dolandirilmamistir umarim ilan kalkmis durumda suan

• Kusura bakmayın arkadaşlar ama birazda sizde kabahat var. Bu fiyata o kart olmaz biliyorsunuz da neden uyanık davranmıyorsunuz. Sonra yandım Allah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Kusura bakmayın arkadaşlar ama birazda sizde kabahat var. Bu fiyata o kart olmaz biliyorsunuz da neden uyanık davranmıyorsunuz. Sonra yandım Allah.

+1 ölücülüğün de bir sınırı var yoksa düzeltirler adamı. bizim arkadaşta 800 tl laptop alayım derken kaptırmıştı aynı şekilde memurum falan diyordu adam hakkaten iş edinmiş dolandırıcılığı

• Arkadaşlar bugün bir şahıs ulaştı bana.Bu dolandırıcı tarafından dolandırılmış.Halen satışta olduğum Sapphire 280X VapoX TriX model kartımın resimlerini benim ilanımdan çalıp kendi ilanına koymuş 400 TL fiyatla.Mağdur şahıs parayı dolandırıcının hesabına göndermiş ve sonra dolandırıcı kayıplara karışmış tabi.Mağdur şahıs ilan resimlerimizin aynı olmasından dolayı önce beni haklı olarak "denemek-test etmek" amacıyla alıcı olarak aradı.Ben güven sorunu yaşamaması için DH Forum nikimi verip referanslarıma bakmasını söyledim.Sonra kontrol ettikten sonra tekrar beni aradı ve dolandırıldığı olayı anlattı.Çok şaşırdım.Sonra düşündüm ki eğer biraz bilgisiz ve fevri davranan biri olsaydı direk benim hakkımda şikayette bulunup başım polislerle belaya bile girebilirdi.Yani artık bu dolandırıcı şahıs potansiyel alıcılar için tehlike oluşturmanın yanında biz satıcılar içinde ayrıca bir tehlike unsuru haline geldi.
  • Aynn hocam haklisiniz bundan once koydugu evga 980 nin resimlerinide bu forumdan birisinin resimleriydi hocam bir arkadas almis karti inceleme yapmis forumdakiler icin haliylede resimler ckmis paylasmis bilgileri o uyanikta ordami resimleri kullanmis sonradan forumdaki 980 ile ilgili acilan basliklara bakarken gordum o resimleri evga 980 classsified karti incelemsi vardi oradan almis resimleri serefsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetburakaytemur -- 13 Mayıs 2015; 14:12:52 >

• quote:

Kusura bakmayın arkadaşlar ama birazda sizde kabahat var. Bu fiyata o kart olmaz biliyorsunuz da neden uyanık davranmıyorsunuz. Sonra yandım Allah.

Aşırı katılıyorum :) Yani 800 e iphone 5s, 400 e 280x. he kardeş he alırsınız. yav 800 e değil 1200 e koysa yine 1 günde 5s satılıyor. niye 800 e satsın. zeka da problemli ama daha da zekası az insanlar var ki 800 e 5s alacağına inanıp parayı gözü kapalı yatırıyor. Yazık ya.
  • quote:

aynen doğru ;parası gidenlere üzülüdm geçmiş olsun ;
    ancak şöyle bir durum da var gtx 980 dediğimiz kart şu anda ikinci elde bile 1600-1700 tl den ucuz değil 1000 tl civarına hayal gibi
    ucuza alıcam diye direkt atlayıp almaya çalışmakta böyle sonuçlar doğuruyor.
  • Hocam siteye sikayet edelim bence buldukca ilanlari eger ilgileniyorsa sahibinden.com kaldirir ilani umarim ole yapiyorlardir basligi actigim ilani sikayyet etmistim 1 saate kaldirmislar fakt siteni kaldirdi yoksa biri dolandirildimi bilmioyorum elimizden sadece sikayet etmek geliyor yani ve aon olarak linki attiginiz icin tesekkurler hocam sikayeti yapistiram hemen :)

• gözü kapalı şekilde 800-900tl yi hiçbir güvenlik önlemi olmadan havale yapan varmı hala ya yuh diyorum 3 5 daha fazla verin kendinizi garanti altınıza alın...zaten satan kişi yok uğraşamam yok edemem diyorsa bellidir ne olduğu...
  • Evet arkadaslar dolandiricinin yeni ilani yine cikti hemde ayni resimleri kullanmis ya bu kdrda yuzsuz olunmaz ama bu sfer akillik edip fiyati 1100 yapmis cakal evga class karti satio 1100 lura hediye geldi diye yalan yazmis bilginize sahibinden com da yine ve gecn 950 acmisti ilani ayni resimler yine ve o resimleride bu forumdan calmis arkadslar bilginize kart bu firunda zamaninda alinmis bi arkdas tarafinda inceleme yapmak icin cekilmis fotograflar dikkatli olun

• ______________________________

• Hortlatıyorum ama sevinçliyim yakalandı karaktersiz en sonunda inşaAllah iyi bir ceza alır..

• Ben de bugun gtx960 4gb'ı 450tl'ye gördüm.Ürün yurtışıymış pazarlık da yapılır diye yazmış.Muhtemelen dolandırıcıdır diye düşündüm ve nakit 350ye bırakır mısınız diye sordum.Kabul etti.Profilinde Muğla'da yaşadığı yazıyordu.Ben de bu aralar Muğla'dayım .Yarın müsaitseniz açık adres verin gelip alayım dedim.Daha da geri dönmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_trap

Hortlatıyorum ama sevinçliyim yakalandı karaktersiz en sonunda inşaAllah iyi bir ceza alır..

Yakalananın adı nedir hocam bizimde dava devam ediyorda....
  • Mahkeme kağıdı geldi sanık aytek önemli ve önümüzdeki ay tanık olarak mahkemeye çağırıldım, savcılığa sikayette bulunmuştum dolandırıldıktan sonra 1,5 seneye yakın oldu yanılmıyorsam, bunca insanın şikayeti üzerine iyi bir ceza alır diye umuyorum şuan tutuklumu bilmiyorum tutukludur inşaAllah. Size geldimi kağıt falan çağırıldınızmı mahkemeye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_trap -- 18 Mart 2016; 21:44:32 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.