Şimdi Ara

Sagopa Kajmer (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.500
Cevap
18
Favori
145.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sagopanın her şarkısında farklı bir anlam yatıyor. Adam muhteşem ya...
  • Sagopa Kajmer - Serbest (Official Audio & Lyric Video)

Süper!!!!!!!!!
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Efsane olmuş hele o nakarat yok mu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Yine özgün yine kendini değiştiren farklı şeyler deneyen bir adam.Belki de bunca zamandır zinde olmasının sebebi bunca zamandır aralıksız bir şekilde başaralı olmasının temel sebebi bu sürekli kendini geliştiren yeni şeyler deneyen bir adam.

Her şarkısında yahu bunu ben daha önce hiç duymadım diyorsun(Yani hiçbir şarkı bir öncekine benzemiyor)Bir tür içinde bu kadar farklı eser çıkartıyorsun ve hepsi birbirinden kaliteli.

Gerçekten bu adamın sanatçılığı başka bir seviyede

• Kesinlikle katılıyorum başka sanatçı dinliyemiyorum ses tonunu çok iyi ayarlıyor aynı şarksını 10 defa dinlesen farklı ruh haline sokup dinliyebiliyorsun helal olsun vallahi bence daha çok dinleyici kitlesini hakediyor.
  • Şarkı ve klip Sagonun son dönem yaşadığı karmaşa ve Kolo olan olayları anlatıyor denmiş çok mantıklı geldi.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 6 Ekim 2018; 10:41:18 >
  • Merhaba arkadaşlar. Romantizma albüm cd sini arıyorum. Bulabileceğim bir yer bilen var mı?
  • Sagopa Kajmer’in 2002 de çıkardığı Sagopa Kajmer albümüne sahip olan var mı? Ya da bilen duyan? Uzun süredir arıyorum bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim evlendiğim zamanlarda ayrılmaları benım çok ağırıma gitmişti uzun zamandır takip eder ve severek dinlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FDE8D73F8

Sagopa Kajmer’in 2002 de çıkardığı Sagopa Kajmer albümüne sahip olan var mı? Ya da bilen duyan? Uzun süredir arıyorum bulamadım.
    Selam ben sahibim tüm albümlerine hocam
  • sagoyu iki üç parçadan ibaret sanırdım. meğer adamın bütün parçaları efsaneymiş. kazara bi playlisti dinledim youtubeda. ondan sonra başka müzik dinleyemez oldum. müzik alt yapıları, beatler, sözler ve sagonun kendine has ses tonu. defalarca dinlesende her dinlediğinde gene melankolik moda sokuyo adamı. harbi cümle mühendisi adam. Türkçeyi böyle kullanabilen birini ilk kez gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FDE8D73F8

Sagopa Kajmer’in 2002 de çıkardığı Sagopa Kajmer albümüne sahip olan var mı? Ya da bilen duyan? Uzun süredir arıyorum bulamadım.
    Albümü bulup aldım. Satılık değil, bakılık. Koca dh de olmayan bir albüm, koleksiyon albümüdür.

• Kolera:Dekolteni tek omzundan veriyorsun yine de veriyorsun diyip bugün beli açık geziyor.Evet olabilir ben bunu eleştirmiyorum ama instadan attığı durumlarda Sagopanın Cezaya Allahıma küfrettin diyordu şimdi ateist oldu diye eleştirmesi trajikomik.

Hayrola sen diss yapmazdın, ne o boş kağıdı mı dolduramıyorsun?"
    Kolera ceza'nın lolipop reklamı hakkında konuştuğu röportajında "diss boş kağıdı dolduramayanların işidir. demişti.

Eskiden beri tutarsız bir insan şimdi de bir takım iddialarda bulunuyor bakalım gerçek ortaya çıkar.Benim inanasım gelmedi.
  • koleranın Sagopayı eleştirmesi komik!

Sagopa değişebilir insanlar değişebilir ben bunu yargılamam ama başkasının değişimin yargılayan biri bunu kendi değişimine bakmadan yapıyor.
  • Benim eleştirim kişinin kendi yaptığına bakmadan başkasının eleştirmesi.

Baya basit bir cümleyi nereye taşıdınız hocam.Gerek yok bence böyle laf kalabalığına.

Ortada ciddi bir iddia var.Merak ediyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.