Şimdi Ara

sagolun arkadaslar 8400 ü aldım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: emre.sea

quote:

Orjinalden alıntı: cluber00

işlemcide 2. el düşünmeyin zararlı cıkarsınız.
    25$ gibi bir fark var aralarında ve oc yapacaksan +1 çarpana değer
    e8400 alabiliyorsan kesinlikle bunu al,e8200 de senin işini görür ama 8400 daha uzun ömürlü olur kullanım açısından.

hava sogutma ile 5.4 ghz ye çekildigini gördüm

oha 5.4 ghz mi? hava ile mi? ne var onun ustunde klimami neyse sagolun arkadaslar e8400 aldım. 240 ytl ye vanted den. yarın sayacağım eline. okulum mecidiye köydede. bugun görmüştüm aslında cocugu ama konusamamıştık. artık neyse yarınaymıs

hee bugun gordum seni bana artıslık yapiodun armdandan ben 205 ytl alıyorum demiştinn bende gelsana :D vereyim işlemciyi :D

• yok ya artislik değildi ama seninkini 2. el sanmıştım. diğer alacağım 0 dı ondan dolayı. bakalım seneye sıvı soğutma ile gireceğim oc işine :D bende goreceğim 5.4 ler
  • Hayırlı olsun hocam... 8400 Akıllı tercih...
  • Güle güle ullan.
  • sağolun bugun işlemciyi adıma arkadaşım aldı. bakalım geriye anakart, ram, power, ve kasa kaldı kasayı dandik bisi alicam dayayacağım 500w psu sonra içine neon lambalar ve palit 8600 gt sonic + ekran karti
  • acaba çok acelemi ettim e8400 almakla.. Bugun q9450 nin test sonuçlarını görünce şok oldum.. Tokatlamadığı işlemci kalmamış..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgaciik

acaba çok acelemi ettim e8400 almakla.. Bugun q9450 nin test sonuçlarını görünce şok oldum.. Tokatlamadığı işlemci kalmamış..

Fiyat olarakta öyle
  • Güle güle kullan dostum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.