Şimdi Ara

Sağlık olsun, helal olsun... üzülmeyin... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sssalways

neden konu açamıyorum. bu herkeste böyle mi? maçla alakası var mı çok konu açılmasın diye falan? sadece bende böyle değilse eminim birileri sormuştur da bulamadım hiç..

Aynen dostum kımse acamıyor forum yonetımının aldıgı sacma kararlardan bırısı, forumda konu acamıyoruz ıse bak macla ılgılı oldugunu ıddıa edıyorlar ama bılemem ben sımdı ne desem yalan olur.
  • Rustu yine hatalı cıktı onun yuzunden yenildik.....
  • After the match, France legend Marcel Desailly said he was upset because "the best team did not win".

.
  • 2. golü attığımızda ağladım sevinçten ama hemen gol yedik of ya hala çok kötüyüm
  • Terim gittikten sonra üzülecek hiçbir şey yok. 2010 dünya kupasında daha iyi işler yaparız. Mevcut kadroya birkaç genç isim gerekli. Gökhan Zan, Rüştü gibi milli takım için yetersiz oyuncular da ayıklanmalı. Futbolda duygusallığa yer yok.
  • ALLAH kahretsin rüştüyü
  • Maçtan önce semih bi tane atar demiştim attı ama ondan sonra bi gol yeriz demiştim yedik keşke demeseydim

semih
  • gOL attıktan sonra gol yenilir mi yav offf dualarımız yetersiz kaldı bu maçta sanırım
  • Yaptığınız gerçekten çok ayıp, Terim gitsin de görün bakalım bi daha nah görürüz oraları. Rüştü'ye gelince; Klose çok güzel yükseldi, çok iyi yere vurdu. Çıkmasa da yerdi o golü. Gökhan Zan'da çok güzel oynadı. Herkes çok iyiydi bu turnuvada. Bu kadar sakat ve cezalıya rağmen. Helal olsun diyeceğinize eleştirecek adam arıyorsunuz.

Asıl eleştirilecek olan gardımızı düşüren hakemlerdir. Bunu görmeyen Futbol hususunda ancak top olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: tunay_erbatur

Yaptığınız gerçekten çok ayıp, Terim gitsin de görün bakalım bi daha nah görürüz oraları. Rüştü'ye gelince; Klose çok güzel yükseldi, çok iyi yere vurdu. Çıkmasa da yerdi o golü. Gökhan Zan'da çok güzel oynadı. Herkes çok iyiydi bu turnuvada. Bu kadar sakat ve cezalıya rağmen. Helal olsun diyeceğinize eleştirecek adam arıyorsunuz.

Asıl eleştirilecek olan gardımızı düşüren hakemlerdir. Bunu görmeyen Futbol hususunda ancak top olur

klose kalenin ortasına vurdu bir daha izle bence...
  • quote:

Yaptığınız gerçekten çok ayıp, Terim gitsin de görün bakalım bi daha nah görürüz oraları. Rüştü'ye gelince; Klose çok güzel yükseldi, çok iyi yere vurdu. Çıkmasa da yerdi o golü. Gökhan Zan'da çok güzel oynadı. Herkes çok iyiydi bu turnuvada. Bu kadar sakat ve cezalıya rağmen. Helal olsun diyeceğinize eleştirecek adam arıyorsunuz.

Arkadaşlar da haklı ama Jose Mourinho gibi bir Türk teknik adam dururken neden Terim'le yetinelim ki!

• Bu millilerin her birine devlet sporcusu ünvanı verilip ömürlerinin sonuna kadar aylık 10 bin dolar maaş bağlanmalı.
    Ayrıca 1 inci dereceden akrabalarına da aynı aylık bağlanmalı.
  • kutlarım... almanlar zor aldı yarı finali... 2-2 den sonra 11 futbolcuyla defansa çekilseydik daha farklı olurdu kanaatindeyim... 10 numara futbol oynadı milliler bu eksik takımla...+ patlıcan musakka'ya rağmen...
  • hırvatistana
    çek cumhuriyetine
    hatta isviçre ye
    elensek
    bu kdr üzülmezdim

çünkü haketmeyen bi takıma yenildik
    ilk defa bir maç boyunca istikrarlı oynadık
    ama adamlar 3 kere doğru düzgün geldi ve

neyse sağlık olsun demekki şans hep bize gülmüyomuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: quadream

quote:

klose kalenin ortasına vurdu bir daha izle bence...

Valla mı? Heyecandan göremedim, ama olsun gene de dediklerimin arkasındayım.

• quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Terim gittikten sonra üzülecek hiçbir şey yok. 2010 dünya kupasında daha iyi işler yaparız. Mevcut kadroya birkaç genç isim gerekli. Gökhan Zan, Rüştü gibi milli takım için yetersiz oyuncular da ayıklanmalı. Futbolda duygusallığa yer yok.

yeni teknik direktör gelsin siz onada laf atacaksınız bakın görün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartopu2 -- 26 Haziran 2008; 0:59:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartopu2

quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Terim gittikten sonra üzülecek hiçbir şey yok. 2010 dünya kupasında daha iyi işler yaparız. Mevcut kadroya birkaç genç isim gerekli. Gökhan Zan, Rüştü gibi milli takım için yetersiz oyuncular da ayıklanmalı. Futbolda duygusallığa yer yok.

yeni teknik direktör girsin siz onada laf atacaksınız bakın görün

Çok haklısın

• Herkes maç ile ilgili yorum yapıyorda, konu 20 haziranın

Hiç Ohannes diyen olmadı?

Yoksa ben mi çıldırdım
  • ahh rüştü ahhhh o kaleden niye çıkarsınki be adam

her maçta aynı hataları yapıyorsun
    -------------

biz gerçekten çok çok iyi oynadık her saniye Alman'ları ezdik. hatta msn de alman arkaşlarımda vardı kendileri bunu sonuna kadar kabul ediyor sizler bizden iyi koşturdunuz top sahibi oldunuz
    bizlerden çok çok iyi oynadınız
    ama bizde sizin hatalarınızı affetmedik attık gollerimizi diyor

---------------
    şuna bak yahuuu

eşekler gibi koşup alın terimizle gol attık harbidende Almanya'dan çok çok daha iyi oynadık. üstelik eksik kadro ile

Rüştü'nün hatası olmasa ve direkden dönen topumuz kaleye girseydi + 2 tane attığımız gol ile şuan biz Almayayı 4-2 yenmş olacaktık ciddiyim

ama hakem ve bizim Rüştü sağolsun batırdılar herşeyi...

Fatih Terim hocam ne yapsın daha yazık adamcağız elinden geleni yaptı!!! inanın
    ---------------

birde şu sansızlığımıza yada ihmalimize çok kızıyorum
    ilk golü atınca bizim defans Allah'a emanet oluyor 5 - 10 dkk ve bu açığımız bu her maçta oluyor!
    ardından hemen gol yiyiyoruz

ne güzel 2 - 2 skoru yakalamışken herdefasında son 6 dkk ecel teri döküyorum inşallah gol yemeyiz diye ama inanın yiyeceğimizi herdefasında hissediyorum ...

yahu golü attınca hemen ardından defansa çekilin oyalanın içeride mesela Çanakkale geçilmez hesabı yapın

bunu her maçta yapsalar ardından gol yeme riskimiz korkumuz olmaz en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkYNeT-06 -- 26 Haziran 2008; 1:20:12 >

• quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Bu millilerin her birine devlet sporcusu ünvanı verilip ömürlerinin sonuna kadar aylık 10 bin dolar maaş bağlanmalı.
    Ayrıca 1 inci dereceden akrabalarına da aynı aylık bağlanmalı.

Ben Adem'den akrabaları oluyorum banada bağlasınlar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.