Şimdi Ara

Sağlık Çalışanlarına Saygı Anıtı açıldı. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
1
Favori
9.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
91 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konudaki akpliler çok iyi olum ahahhshs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam bu konu sayesinde aklım çelindi fikrim değişti artık oyumu AKP ye vericem!

• Bu CHP de neden heykel ve anıt meragi var anlamıyorum. Halkta ters tepiyor işte neden bu kadar direnirsin anlamak güç artı iktidar olmak istemediğini bir kez daha anlamış oluyoruz.

• heykeli kazıyınca pkk heykelleri çıkmasın işin içinde canan abla var.. 

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Konunun başından beri saldırıp, hakaret etmekten başka bir şey yapmayan sen mi bunları söylüyorsun? Aynı konuda yazma bari, belki inandırabilirsin. 

Seni engelleyene gene hakaret etmişsin ama sen de beni görmezden geliyorsun. Ne farkın var?

O kadar şey yazdıktan sonra gelip fikirlere saygı duyuyorum, herkesin yaşam hakkı var, fikir özgürlüğü var falan deme lütfen, çok komik duruma düşüyorsun.

Alıntıları Göster

Nasıl yazdıysa onun karşılığını veririm. Ben kimseyi engellemedim, bana yazılan hakaretleri görmüyorsun galiba... Fikirlere saygı duymak için aynı şeyi mi düşünmek gerekiyor ? Ben neyin ne duruma düştüğünü görüyorum. Birazcık farklı fikir duyunca, Haç görmüş, vampir gibi deliriyorsunuz. Ben çok kez şahit oldum buna merak etme.. Kendine aydın diyip, kendi aydınlığı önünü bile göstermeyen kişilerin sözde medeni, özde yobaz dünyalarını iyi bilirim.. Ben her konuda fikrimi açıkca söyledim. İster inan, ister inanmaa.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihstorm

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Sen bence yorum yapma önce türkçeyi güzelce bir öğren, sonra yorum yap. Bak tane tane anlatıyorum ilk okul cocuğuna anlatır gibi. Eğer bu toplantı gizli,saklı,gözlerden uzak gerçekleştirilmek istenen bir toplantı değil ise bana bir kaynak ver ki bakalım ne de diyor ? Haberin içeriğinde şu olacak Gelecek zamanda kullanılan '' -ecek, - acak '' kip ekleri.. anladın mı ? yani diyecek ki; '' Imf ve chp heyeti şu tarihte şurada görüşECEKler. '' o zaman ne anlayacağız ? demek ki bu toplantı önceden planlanmış ve kamuoyu bilgilendirilmiş. Attığın linkte adam geçmiş zaman kullanıyor, yani iş olmuş bitmiş. Niye bunu kullanıyor ? Çünkü basıldılar... Anladın mı ?

Ya bana ucuz populizm yapma masrafı şu kadar bu kadar diye.. Ne yapacak devlet ? apartman dairesinden mi yönetecek ülkeyi.. Çankaya köşkleri, başbakanlık köşkleri yapılırken bedava yapılıyordu işler öyle mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Ne güldüm.

Birader hiçbir şey bilmiyor ve biliyorum sanıyorsun çook acayip.

ABD'nin parası rezerv para, artı borcun miktarı değil üretim kapasiten önemlidir. Ve alacakları da var.

Adam ABD'nin çoknborcu var demiş  he var.

Otel odasında değil otellerin toplantı salonu vardır. İmf kendi programında zaten görüşeceği kişileri belirtir. Adamlar poz vermişler kamera karşısında. Kendi Twitter hesaplarında yayınlamışlar. Ne gizlisi ne içiyorsunuz siz ya.

Her toplantıda muhalefet ve sivil toplum kuruluşları ile görüşülüyor zaten.

Gazeteler imf'nin standart toplantısı ile neden ilgilensin. Bir tanesi fotoğraf çekmiş o kadar.

Osmanlı'da okuma yazma oranları için teyit.com'a bakabilirsin.

Son mesajım durumun trajikomik.

bak bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olan vatandaş. Şunu şuraya koyayım da belki cahilliğini gidermekte bir faydamız dokunur.

'' In the US, the Federal Reserve's assets total $4.486 trillion, including more than $2 TRILLION in US government debt. The Fed also has total capital (i.e. net worth) of $39.5 billion. That sounds like a lot ''

'' The Federal Reserve System is controlled not by the New York Fed, but by the Board of Governors (the Board) and the Federal Open Market Committee (FOMC). The Board is a seven member panel appointed by the President and approved by the Senate.''

'' The Federal Reserve Cartel: Who owns the Federal Reserve? They are the Goldman Sachs, Rockefellers, Lehmans and Kuhn Loebs of New York; the Rothschilds of Paris and London; the Warburgs of Hamburg; the Lazards of Paris; and the Israel Moses Seifs of Rome ''

• quote:

Haaa hoooo çok komiksin 😂😂 trolll daha dün tescilli fetonun Hamisi sulalece fetocu sarayın fetodan sorumlu sözcüsü Bülent Arınç,i gene ortaya çıkarmış bu sefer dahada kapsamlı görev verilmiş teröristlerin de hamiligine soyunmus terörist kitabını okumanızı çok etkileneceğinizi okunduktan sonra bu adam neden hala hapiste diye agliyacaginizi söylüyordu yaşlı gözlerle 😄 heee inlerine giriyorsunuz cayciyi corbaciyi bank asyanin önünden geçeni içeri tıklıyorsunuz adına feto ile mücadele diyorsunuz haaa 😂 kitle zaten aklını kiraya vermiş kitle ne verse yiyor CHP kimseyi korumaya almaz CHP basın özgürlüğü için oradaydı ve MHP li vekillerde vardı hatta büyük Birlik partisi başkanı Mustafa Destici şimdiki ortaklarıniz Stv un önünde ekranlarda en savunanlardi utanç verici diyordu bende belge konuşur

👇👇

https://odatv4.com/desticinin-arsivi-yine-acildi-icinden-yine-feto-cikti-12051849.html

İşte anlamışsın CHP li belediyeler en ufak bir olayda yolsuzlukla soruşturması açılıyor Ama AKP li belediyelere yapmaları için destek veriliyor bırak soruşturmayı akp birisi hırsızlik yolsuzluk yapmazsa terfi bile alamıyor çaktin 👊

Yok 107 değil abartma o kadar Bilal+Burak ile birlikte 17 tanecik gemicik vcanım ne var bunda demi çalışalım bizimde olsun. 😄😄

https://www.birgun.net/haber/tayyip-erdogan-in-oglu-burak-erdogan-gemilerinin-sayisini-10-a-yukseltti-312405

Alıntıları Göster

Bülent Arınçın hiç bir görevi yok partide. Ak parti en azından kendi çizgisinden sapanları, dışarıda bırakıyor. Chp napıyor ? Kaftancıoğlu, Sezgin Tanrıkulu vs. hala partideler. demek ki bu kişilerin görüşlerini de benimsiyor chp yönetimi ki görevde kalmaya devam ediyorlar, hatta ödüllendiriyolar.. Burda pkk lı cenazelerinde göz yaşan chp milletvekillerini paylaşayım belki biraz utanırsın.

https://www.yenisafak.com/gundem/turkiye-sehitlerine-aglarken-chp-terorist-cenazesinde-kaftancioglu-teskilatini-gonderdi-3528255

https://www.takvim.com.tr/guncel/2019/10/10/terorist-cenazesinde-aglayan-tanrikulundan-beklenen-harekat-aciklamasi-geldi-umarim-bu-karardan-donulur

bak orda cenaze başında fotoları var belki utanırsın biraz. Ne rezilsiniz ya, sayenizde Atatürk mezarında ters dönüyor. Kaftancıoğluda ne derse o oluyor, partide kimse gıkını çıkaramıyor. Zihniyeti yerin dibine batsada en azından kılıçdaroğlundan daha cesur, kıvırmıyor söylediklerini. Utanmadan konuşuyorsunuz bir de.. Anayasa çalışmalarında ülkeyi bölme taslakları hazırlarken neler madde madde yazılmış bir bak bakalım... Ülkeyi bölersiniz, sonra dersiniz '' Atatürk yaşasa o da böyle olsun isterdi '' işin içinden çıkıp, memleketi terörist dostlarınızla sömürmeye devam edersiniz. Internete anayasa taslağı yaz da, o kör zihniyetin belki biraz görmeye çabalar.

edit: şunuda koyayım ayinesi iştir kişinin, lafına bakılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POLECAT -- 23 Kasım 2020; 9:3:22 >

• quote:

Kimsenin HDP ile anayasa çalışması yaptığı yok belge koyacaksın öyle afaki koplaya yapıştırordan burdan ezber çalmakla olmuyor bu işler kaldıki anayasa çalışması yapsa bile ben yaptım oldu anayasayı değiştirdim le olmuyor o işler tüm partilerin desteği lazım meslise gelmesi 430 vekil destek verecek oylanacak cumhurbaşkani onayı vs vs bizden fetocu da hainde çıkaramazsiniz siz değil biat ettiğiniz reisiniz bile çıkaramadı siz değil feristahiniz çıkaramaz siz kimsiniz kimsinizzz. Ulannn

Bak 👇👇 yavuz agiralioglu cevabını vermiş beni yorma kayboll

Alıntıları Göster

• POLECAT kullanıcısına yanıt

Etrafından duyuyormuşsun iş varmış ama gençler beğenmiyormuş.

Yahu bu yandaş propaganda kanallarının gençleri kötülemekten başka bir yol bulamamasıyla alakalı manasız, hiç bir karşılığı olmayan bir sav. Bu kadar uzun süreli yüzde yirmilerin üzerinde genç işsizliği ne demek hiç mi düşünmedin?

Gençleri geliştirecek, onlara dünya çapında beceriler veya kariyer kazandıracak işler çok az, şartlar gayet kötü ki beğenmiyorlar.

Gelişmiş ülkeler böyle değil. Piyasaları derin. İmkanları çok. Kariyer imkanları gençlerin beğeneceği gibi.

1927 sayımını bilmiyorsun, işsizliği bilmiyorsun, Osmanlı'nın matbaayı zamanında getirmemesinin eğitime, teknolojisine, teknik gelişimine olası etkilerini hala anlayamıyorsun. Sana teyit org diyorlar, açıp bakmıyorsun. Baksan bir vaka incelemesi ve Cambridge kitabının da Kemal Karpat'ın görüşlerinin de incelendiğini göreceksin. Tarafsız bir araştırma gayet.

Kendi koyduğun linkteki gelişmiş ülkelerin okuma yazma oranlarının ne kadar yüksek olduğunu bile görmüyorsun.

Klasik ittihatçı suçla, (ulu hakanlar ittihatçılarla başa çıkabilecek kadar ulu deel miymiş?) Gılışdarı suçla, Abdülhamid ve Menderes'i yücelt, hiç bir konuda sorumluluğu kabul etme, öz eleştiri sakın ha yapma. Bunlar tüm dünyada aşırı sağcıların ortak özellikleri zaten. Abdülhamid 10 sene yönetemezsiniz derken durumun kötülüğünü görüyor. Babası, dedesi öyle borçlar almış, o kadar çok savaş kaybetmiş, kendisi de ülke vergilerini Yahudi bankerlere teslim edince durumun kötülüğünü itiraf etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 23 Kasım 2020; 9:39:4 >

• Yazılanlara bakıyorum da, Ülkede eleştirme hakkı sadece AKP li CHP lilerde var sanırım. En ufak eleştiride bulunsan hemen üzerinde şucu bucu, sunu da eleştirdin mi, şu yapılırken sustun vesaire yorumlar yapılıyor. Kimse AKP li birinin AKP yi veya CHP li birinin CHP yi eleştirebileceğini kavrayamıyor.

İnsanları rahat bırakın nezaket sınırları içerisinde isteyen istediğini eleştirsin. Yoksa toplumsal çatışma ve bölünme her geçen gün daha da artacak.

• Şehir hastaneleri açıldığında ne gereği vardı nasıl dolduracaksiniz vs diyip heykel açılışını ise alkışlayan milyonlar var bu ülkede

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Etrafından duyuyormuşsun iş varmış ama gençler beğenmiyormuş.

Yahu bu yandaş propaganda kanallarının gençleri kötülemekten başka bir yol bulamamasıyla alakalı manasız, hiç bir karşılığı olmayan bir sav. Bu kadar uzun süreli yüzde yirmilerin üzerinde genç işsizliği ne demek hiç mi düşünmedin?

Gençleri geliştirecek, onlara dünya çapında beceriler veya kariyer kazandıracak işler çok az, şartlar gayet kötü ki beğenmiyorlar.

Gelişmiş ülkeler böyle değil. Piyasaları derin. İmkanları çok. Kariyer imkanları gençlerin beğeneceği gibi.

1927 sayımını bilmiyorsun, işsizliği bilmiyorsun, Osmanlı'nın matbaayı zamanında getirmemesinin eğitime, teknolojisine, teknik gelişimine olası etkilerini hala anlayamıyorsun. Sana teyit org diyorlar, açıp bakmıyorsun. Baksan bir vaka incelemesi ve Cambridge kitabının da Kemal Karpat'ın görüşlerinin de incelendiğini göreceksin. Tarafsız bir araştırma gayet.

Kendi koyduğun linkteki gelişmiş ülkelerin okuma yazma oranlarının ne kadar yüksek olduğunu bile görmüyorsun.

Klasik ittihatçı suçla, (ulu hakanlar ittihatçılarla başa çıkabilecek kadar ulu deel miymiş?) Gılışdarı suçla, Abdülhamid ve Menderes'i yücelt, hiç bir konuda sorumluluğu kabul etme, öz eleştiri sakın ha yapma. Bunlar tüm dünyada aşırı sağcıların ortak özellikleri zaten. Abdülhamid 10 sene yönetemezsiniz derken durumun kötülüğünü görüyor. Babası, dedesi öyle borçlar almış, o kadar çok savaş kaybetmiş, kendisi de ülke vergilerini Yahudi bankerlere teslim edince durumun kötülüğünü itiraf etmiş.

İş dediğin illa plazalarda, devlet dairelerinde mi oluyor ? Herkes Plazalarda, devlet dairelerinde çalışsın. Eee kasiyer kim olacak ? çöpleri kim toplayacak ? garson kim olacak ?. Kendini geliştiren kişi işsiz kalmaz merak etme. Üniversiteye karı,kız görcez kafasıyla gidip, kendini hiç bir şekilde geliştirmeden mezun olan genç, tabiki işsiz kalır. Bu dünyanın her yerinde böyledir. Genç işsizlik %20 lerin üzerinde değil, şu anki 2020 rakamları %13 pandemininde etkisi büyük bu rakamdan. 1927 sayımı diye tutturmuşsun, neyi iddia ediyorsun 1927 sayımıyla ? ben okuma-yazmadan bahsettim. 1927 Sayımı diye bir şey doladın ağzına ha bire onu söylüyorsun. Savaştan çıkmış bir devletin, lise öğrencilerini bile cepheye sürmüş devletin okuma-yazma oranlarından bahsediyorsun. 1927'de Osmanlı olmamasına rağmen hala Osmanlıyı kötülüyorsun. Ben de diyorum ki Osmanlı dediğin gibi çok kötü kimse okuma yazma bilmiyor. Bu cumhuriyet 1970 li yıllara gelene kadar nasıl okuma-yazma oranı %60 larda oluyor ? İlerici cumhuriyet okuma-yazma oranınını %100 yapmaya muktedir olamadı mı ? Sidikle, kir çıkarmaya çalışıyorsun yani. Osmanlı'nın matbaayı zamanında getirmesinin etkisnden bahsetmedim ben neden gelemediğinden bahsettim. 2 si farklı şeyler, önceki mesajlarımda bunun faydalarından Osmanlının yararlanamadığını söyledim zaten aynı şeyi tekrar yazmaya gerek yok. Bak Murat bardakçının yazısını koyuyorum okur belki öğrenirsin. https://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/1623981-cehalet-calistayi

Cambridge kaynaklarını verde bir okuyalım bakalım kaçmış bu oran. Benim koyduğum linke iyi bak anlamadığın yer varsa sor söyleyim. Farklı yerlere bakıyorsun herhalde.

Dünyaya hükmeden bir imparatorluğu geri olmakla suçlayıp, Onun sayesinde kurulan bir devleti göklere yüceltmek kadar komik değil emin ol. Abdulhamid sayesinde Osmanlı ayakta durdu. 10 sene yönetemezsiniz derken. Onların beceriksizliklerini iyi bildiği için söyledi. Abdulhamit'i devirmek için, kimlerle işbirliği yaptıklarını iyi bildiği için söyledi. Tıpkı bugün olduğu gibi, Erdoğan gitsin diye; Türkiyeyi' abd ye, ab ye peşkeş çekmek gibi. '' Hadi gelin bize demokrasi getirin, biz siz ne isterseniz yapacağız, sözünüzden çıkmayacağız '' dedikleri gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: CyClopSx

Yazılanlara bakıyorum da, Ülkede eleştirme hakkı sadece AKP li CHP lilerde var sanırım. En ufak eleştiride bulunsan hemen üzerinde şucu bucu, sunu da eleştirdin mi, şu yapılırken sustun vesaire yorumlar yapılıyor. Kimse AKP li birinin AKP yi veya CHP li birinin CHP yi eleştirebileceğini kavrayamıyor.

İnsanları rahat bırakın nezaket sınırları içerisinde isteyen istediğini eleştirsin. Yoksa toplumsal çatışma ve bölünme her geçen gün daha da artacak.

Doğru diyorsun.. katılıyorum dediklerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Cebelebettin

Şehir hastaneleri açıldığında ne gereği vardı nasıl dolduracaksiniz vs diyip heykel açılışını ise alkışlayan milyonlar var bu ülkede

şuraya video koyalımda. Böyle bir şey yok diyip hemen atlarlar üstüne.

https://www.sabah.com.tr/video/haber/chpli-kilicdaroglu-sehir-hastaneleri-konusunda-vizyonsuz-oldugunu-kabul-etti

Adam hastane yapılınca '' ya hasta yoksa, niye hastane yapıyorsun '' diye soru sorabiliyor. Bu adam 10 yıldır girdiği her seçimi kaybetmesine rağmen hala %20 lerde oy alabiliyor. Sonra bu adama oy verenler kendilerine çağdaş, medeni diyor. Fıkra bu kadar.

• Yav arkadaş bir kerede yanlışa yanlış deyin, yok saygı anıtıymış yok bilmem neymiş geçin bunları. Biride kalkmış Melih zamanında ki dinazorları atmış konuya. Ne yani o adam yanlış yaptıysa bunlarda mı yanlış yapsın ? Melihi yerden yere vurmuştunuz neden bu adamları eleştirmiyorsunuz ?

• heamvivna kullanıcısına yanıt

silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 23 Kasım 2020; 12:36:3 >
  • POLECAT kullanıcısına yanıt

Şu hale bak

Hala yalan rakamlar yazıyorsun. Genç işsizliği diye araştır da bak. Sana söylenenleri öğrenmek gibi bir niyetin yok ki. Sürekli aynı şeyleri yazıyorsun. Aşırı sağın beyin yıkama jargonları dışında yazdığın hiç bir şey yok. Üstelik genç işsizliği rakamın da yalan.

Bir değil iki endüstri devrimini birden kaçıran, haremlerinde pipisiz köle çalıştıran, ekonomik olarak düyun u umumiyeye mahkum bir yapı nasıl dünyaya ayak uyduracaktı ki?

Öz eleştiri yapmayı öğrenin biraz.

• AKP'li Buca Belediyesi'nin yaptırdığı heykel o  .

• heamvivna kullanıcısına yanıt

Yanlış nerede tam olarak? Melih Gökçek'in heykelleriyle olan benzerlik nerede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 23 Kasım 2020; 12:25:41 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.