Şimdi Ara

Sağlığınızın Kıymetini Bilin!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu süreçte şunu anladım. En büyük zenginlik sağlıkmış. Normal nefes almayı özledim. Şu 20 yıllık yaşantım da neredeyse 20-30 kere anca gitmişimdir. Gel gör ki nefes darlığı problemi çekiyorum bu genç yaşımda. Siz siz olun asla mevsim değişimlerinde cama yakın bir yerde üst pijamanızı çıkartıp oturmayın uyanık kalıcam diye. Ben yaptım şu an acı çekiyorum :(

• Geçen sene yazın terliyken evin tüm camları açıktı, camda sigara içiyordum. Ev yeni, alışamamıştım. Bi çarpıldım covid sandık ama değildi. İlaçlar iğneler, en iyi de “ventolin” gelfi iyileştim.
    Korkma doktora git.

Geçmiş olsun.

2 aydır ben de hastayım. Sırt ağrısıyla başladı, iki eline, bileklerime vuran ağrı var. Hap, iğne, fizik tedavi hiç biri işe yarsmadı.

En son neurontin 300 ve kortizonlu ödem ilacı içtim. 2 haftadır da sol ele bileklik + 2 saatte bir buz uyguluyorum.

İştrn ayrılmak zorunda kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    Uyuyup uyandım. 9.30 gibi aile doktoruna gidicem. İnş hallolur. Şu anlık tek temennim bu 😢
  • Ben Fiziksel olarak sağlıklıyım ama aynı şeyi Ruhsal olarak söyleyemem  

zira her yatağa girdiğimde (bazen sabaha kadar) "Keşke ölmekten korkmasam" diye sayıklıyorum. 

• quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Uyuyup uyandım. 9.30 gibi aile doktoruna gidicem. İnş hallolur. Şu anlık tek temennim bu 😢

Yaşayacak mısınız ne dedi doktor?

• Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    Muayene etmedi. Bu kahve ve açık camı söyledim. Üşütmüş olabilirsin diyip antibiyotik+vitamin verdi. Bende bu sabah 10.30’da kardiyoloji için randevu aldım.
  • hocam bende anormal şekilde abartısız saydım 35 kere çişe çıktım bugün, ve hala 5 dk da bir gelmeye devam ediyor korkmaya basladım

• quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Muayene etmedi. Bu kahve ve açık camı söyledim. Üşütmüş olabilirsin diyip antibiyotik+vitamin verdi. Bende bu sabah 10.30’da kardiyoloji için randevu aldım.

Bol su için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.