Şimdi Ara

sağlam dayanıklı outdoor bot

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar nette gezerken bazı bot modellerine rastladım.bir kaçı TR de yok ama fikir olması açısından yazmak istedim.bu botların özelliği dayanıklılığı artırmak için tek parça nubuk deriden imal edilmesi.yada yırtılmaya dayanıklı naylon corduradan imal edilmesi dikişin az olması olası riskleri azaltıyor.
    AKU KS SCHWER 14 GTX N EINSATZSCHUHE

aku superalp

asolo drifter

asolo tribe

dolomite sparrow evo

dolomite steinbock

dolomite tofana

lomer pelmo

millet bouthan

olang titanyum(thinsulate yalıtımlı-kar botu)

salewa mountain trainer(daha hafif,ince nubuk)

salomon x alp

the north face verbera hiker 2

mammut bocanci

meindl air revolution 5.3

meindl litepeak

meindl vakuum men

scarpa kinesis
    tabiki çok daha dayanıklı olanlar vardır fakat bu tipler aşınmaya çizilmeye yırtılmaya dayanıklı ve su geçirmez membranlı modellerdir.aklınıza gelen varsa sizde ekleyin.benim favorim AKU KS SCHWER 14 GTX N EINSATZSCHUHE. yıllardır isviçre ordusunda başarıyla kullanılmış ve dayanıklı olması için özel üretilmiş.bunların hiçbirini denemedim fakat markalar araştırdığım kadarıyla kendini ispatlamış.sizde araştırın ve öyle alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraser0861 -- 3 Mart 2018; 8:36:38 >

• Asolo fugitive modelini 4 sene yaz kis kullandim tabani eridi sadece bir de kenarlari. Simdi lomer pelmo var fakat cok kaba geliyor 2 senedir giyiyorum ama tipi hosuma gitmiyor. Yazin terletmeme-nefes alma performansi asolo kadar degil. Dayaniklilik 10 uzerinden 10, vibram taban islak zeminde dans ettirmesi haricinde asinma neredeyse hic yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiat ve kalite açısından en iyisi hangisi acaba !!

Ben her hafta ortalama 15 km. dağ yürüyüşü yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daci

Asolo fugitive modelini 4 sene yaz kis kullandim tabani eridi sadece bir de kenarlari. Simdi lomer pelmo var fakat cok kaba geliyor 2 senedir giyiyorum ama tipi hosuma gitmiyor. Yazin terletmeme-nefes alma performansi asolo kadar degil. Dayaniklilik 10 uzerinden 10, vibram taban islak zeminde dans ettirmesi haricinde asinma neredeyse hic yok.
    bende karrimor var. event membranı malesef su almaya başladı.6 yıldır sürekli kullanıyorum.doğal karşılıyorum..dediğiniz gibi vibram tabanında neredeyse hiç erime yok,ama ıslak zeminde berbat.
  • Asolo veyahut evolite bot tavsiye ederim
  • Eğer alacağımız treking ve outdoor mid bot'sa,Bunlarda konfor olarak merrel(usa) en iyidir.Alternatif olarak diğer en iyilerde Nort face(usa),Dockers(tr),Teva(usa),Karrimor(uk),Trespass(uk),Regatte(uk) vb. Benmi ne kullanıyorum şimdi?Daha yeni Merrell prottera midden,North face storm hike'a geçiş yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen günbir av bayisinde denedim. LOWA SILBERHORN GTX. gerçekten çok sağlam bir yapısı vardı.bayi sorumlusu. satışını yaptığı tüm müişterilerden olumlu yanıtlar aldığını söyledi.goretex ve vibram taban kullanıyor.ve tek parça nubuk deri..ayrıca eu üretim.sağlam dayanıklı outdoor bot
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.