Şimdi Ara

Sağlam bass vuran 2+1 sistem ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar max. 120 lira ya tercihen hepsiburada/vatanbilgisayar'dan sağlam bass vuran bass ı son ses açtığımızda tın lama sesde bozulma felan olmayan bi sistem önerebilirmisiniz

• o fiyata sağlam bass vuran hiç bir sistem bulamazsın ne yazıkki..

Bende senin gibi sağlam bass vuran bir sistem aradım ve 3-4 bin lira vererek sağlam bir sistem kurdum sonunda diğerlerinin hepsi boş..

Elimde creative 5+1 var fazlalık almak istersen satabilirim.
  • 2+1 de çok sağlam bas arama.Logitech 2+1 alabilirsin marka olarak.

İlla sağlam bass istiyorsan 5+1 den şaşma :) creative,microlab,pioneer vs Logitech sağlam markalardır.
  • butceni arttirip ikinci el z2300 al madem saglam bas istiyorsun ama pek ses kalitesi arama sadece bass

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sağlam bass istiyorsan 200 tl ye iknci el z2300 öneririm
  • 50 Liraya logitech s220 almıştım.Düz 2 hoparlörden iyi oluyor.Bass fena değil apartmanda isen zaten güçlü bir hoparlörle yüksek sesde dinlenmez.Ben bile yüzde 50 yi geçiremiyorum ufacık şeyle ama idare ediyor bassı , fikrini değiştirip ucuz bişey alcaksan güzeldir ne övdüm beaa :D
  • M3200 de tweet var mı?

Bu arada edifier tavsiye ediyorsunuz arkadaşlar ama stok yok ki bu ürünlerin çoğunda. Alayım deyipte alamayanlardanım ne yazık ki...
  • 2 senedir logitech s220kullanıyordum bassı güzeldi kablosu kopmuştu bende yeni bişey alayım dedim creative inspire t3130 aldım eski sistemden kötü olmasında o yeter bana logitech s220 nin bassı guzeldı buda güzeldir umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sargeras77

2 senedir logitech s220kullanıyordum bassı güzeldi kablosu kopmuştu bende yeni bişey alayım dedim creative inspire t3130 aldım eski sistemden kötü olmasında o yeter bana logitech s220 nin bassı guzeldı buda güzeldir umarım

bende s220nin uydularını pek sevmedim yetersiz gibi bassına göre yeni aldığın ürünü denedikten sonra incelemeni yazarsan sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qdry

quote:

Orijinalden alıntı: Sargeras77

2 senedir logitech s220kullanıyordum bassı güzeldi kablosu kopmuştu bende yeni bişey alayım dedim creative inspire t3130 aldım eski sistemden kötü olmasında o yeter bana logitech s220 nin bassı guzeldı buda güzeldir umarım

bende s220nin uydularını pek sevmedim yetersiz gibi bassına göre yeni aldığın ürünü denedikten sonra incelemeni yazarsan sevinirim :)

hepsiburada bozuk ürün gönderdiği için inceleme yapamıyacağım şuan aldığım gibi iade formu doldurdum geri gönderiyorum z313 alacağım

• Edifier X600 al derim. çok kaliteli ve gür baslar veriyor. dahası, ses kırılması da yaşamadım hiç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.