Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.804
Cevap
31
Favori
240.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardes bende humax almayi dusunuyorumda bir arkadas turksata vermiyorlar dedi sizin kullandiginiz uydu ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmets_61 kullanıcısına yanıt
    Eutelsat kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vysladkzl

Hm9505 ve ya dt5103 bunları kullanabilirsiniz.

DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K cihaz aldım

• İbrahimEsad kullanıcısına yanıt
    Aylık 20 ₺ den ücreti var seri bir cihaz 4k da ayrıca wifi özelliğide var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vysladkzl V kullanıcısına yanıt
    Biliyorum 20tl ücreti var dün kurulum yapıldı

• Humax 9505 kullanıyorum ve görüntüsünden memnun değilim, sagem ıq plus tavsiye eder misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

Humax 9505 kullanıyorum ve görüntüsünden memnun değilim, sagem ıq plus tavsiye eder misiniz

HM9505 kullanan arkadaşlarım çok memnun olduklarını söylüyorlar.

Fakat yinede bana kalsa Digiturk'ün en iyi cihazları Sagem HY6101 ve DT61440
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

Humax 9505 kullanıyorum ve görüntüsünden memnun değilim, sagem ıq plus tavsiye eder misiniz

HM9505 kullanan arkadaşlarım çok memnun olduklarını söylüyorlar.

Fakat yinede bana kalsa Digiturk'ün en iyi cihazları Sagem HY6101 ve DT61440

Daha önce vestel 9103 vardı, onun bile görüntü kalitesi çok daha iyiydi

• Arkadaşlar bana dt-phi7100 bırakmışşar bu kutu nasıldır? Bu cihaz eskiymiş söyledim değiştirdiler Sagemcom 6100 geldi. Buda iyi değil gibi.

Sizce hangi cihazı almalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 21 Temmuz 2017; 10:41:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.ozgur

Az önce digitürkten aradılar. 2 ağustosta taahhütüm doluyor. Yeni paketler oluşmuş ve şu anda mevcut kullandığım film dizi ve Spor extra paketi bir de plus kutuya ödediğim 82 TL olmuş 120 TL (yaklaşık). Ben ucuzlamasını beklerken belli ki satışın parasını bizden çıkaracak saygıdeğer bein grup. Ben de tamamen kapattırmaya karar verdim arkadaşlar. Önereceğiniz bir platform var mı. Sırf basketbol ligi için izliyordum zaten

benim de 2 ağustos da taahhütüm sona eriyordu kapatmakta kararlı olduğumu göstermek için "çok pahalı ödeyemem" fax'ı geçtim bir gün sonra arayıp. "eski müşterimizsiniz. öyle bir teklif yapacağım ki reddedemeyeceksiniz" dedi ve verdikleri pakat ile fiyat aşağıda:

Ücretsiz : sagemcom connect 6101 cihaz ve kurulumu. 15 TL. (HEDİYE)
    3 ay ücretsiz film dizi paketi.
    99 TL. olarak tarifelendirilen "sporun yıldızı" paketi.
    ailenin yıldızı paketi (25 TL) hediye

tüm yukarıdakiler: ilk 4 ay ücretsiz 8 ay 99TL. tarife uygulandı.

Yani 12 ay x 67 = 800 TL oluyor.

bilginize.
  • cazsever C kullanıcısına yanıt
    tüm teklifler bu şekilde dediğiniz gibi standart oldu nerdeyse. sanırım üyeler 99 liralık ilk açılış fiyatını görünce bu teklife razı oldular ki artık düşmüyorlar herkese aynı teklifi ediyorlar
  • 5 yıllık uyeyim bir türlü sagem plus connect cihazi hediye vermiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: vysladkzl

1080i varken neden 1080p onu söylermisin?

hızlı görüntülerde görüntü kesilmesi yerine yağ gibi akması için tercih ederim. tv'm destekliyorsa neden kullanmayayım.

mesajınız eski olmasına karşın yazmak istedim.
  • fbbr10 F kullanıcısına yanıt
    Tahüttüt ne zaman bitiyor o ay çekin iptal faksını bakın nasıl veriyorlar 1 sene hediye o cihazı

• quote:

Orijinalden alıntı: fbbr10

5 yıllık uyeyim bir türlü sagem plus connect cihazi hediye vermiyorlar

bana her "kapatmaya kararlıyım" fax'ı gönderdiğimde istediğim cihazı veriyorlar. her sene. Fax çok etkili. Çünkü sen değil onlar seni arıyorlar. Ama aboneliğin sona ermek üzere olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 23 Temmuz 2017; 19:41:10 >
  • Sagemcom Digiturk Plus IQ cihazını kuran teknik servis elemanı beni "Ben gittikten sonra bir kaç saat saat kurcalamayın cihaz kendini toparlasın" diye uyarmadı. Ben de kafayı yiyordum sürekli bir donma, kilitlenme güncelleme hali devam etti. sıkıldım sinirimden odadan uzaklaşıp başka bir odaya gittim. 2 saat sonra geldim yine aynı. kumanda işlemiyor. kilitlenme devam ediyor. öylece bıraktım. İyi ki gayri ihtiyari dokunmamışım ertesi gün açınca cihazı her şey stabil hale gelmişti.

Sonra kitapcığını okuyayım dedim meğerse " Kurulumun ardından cihazı kurcalamayın. Uydu üzerinden makineye transfer yavaş bir süreç. Güncelleme 2 saat sürebiliyor. Ardından her şey stabil hale geliyor" yazıyordu.

YANİ servis elemanı sizi de uyarmazsa "çıldırmayın". Sizin hiç bir şey yapmanıza gerek yok sabredin bekleyin. güncellemelerin ekrandaki "----" işaretiyle yüklenmesi uzun sürebiliyor. tecrübe edinmiş olduk.
  • Bundan istedim, tamam dediler, cumartesi gelip değiştirecekler eski kutuyla...
    Internete bağlamazsak çok şey kaçırırmıyız ?
    Çünkü düşünmüyorum. Uydudan kayıt vs yapıyordur heralde
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    uydudan kayıt vs yapıyor. bence internete bağla. tekrarını izlemek iztediğin ya da bi film izliyim falan değin durumlarda işe yarıyor.
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    Film ve dizi paketi varsa bağlanın çok iyi oluyor, sporun yıldızı paketi ise internete bağlamanıza gerek yok diğer özellikleri fazlasıyla yeter.

• vysladkzl V kullanıcısına yanıt
    Usta 9103 mu yoksa 5103 mu almalaiyim evet sordum sizin dediginiz gibi 3 cihaz veriyolar turksata

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.