Şimdi Ara

SAGA of RYZOM free oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Grafikleri güzel kaliteli bir oyun. En azından çin işi mmorpglerden güzel. Deneyin.

• ilginç geldi oyun acaba oynayan arkadaşlar varmı biraz bilgverirmesiniz
  • 1.5GB salla beklemeye değmez
  • Videolarına göz attım çok ilginç savaşı var oynayıp anlatıcak birisi varsa süper olur ben indirmeye üşendim
  • Ben 1 hafta free trialini oynmıştım , oyun gerçekten güzel bir oyun, alışınca ççok rahat oynanabiliyo, ama 1 yıl önce oynadım SS falan kalmadı elimizde :)
  • gerçekten ilginç bnce denemeye değer en ii hikaye seçilmişti biara
  • Benimde Hoşuma Gitti Sitesi Felan 1.30 Saati Kaldı Download ' ın İndirip Denedikten Sonra Oyun Hakkında Yorumları Belirtebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özkan -- 20 Eylül 2008; 10:40:50 >
  • SİMDİ 30 DK MI KALDI :d 10 43 TE YAZMISSIN 11 43 NESE BENIMDE DIKKATIMI CEKTRI AMA USENIOM BIDE BUGUN 13 TE DERHANE VAR SIMDI KIM INDIRCEK AKSAM INDIRIRIM INDIREN VARSA SOLESİN NASİL BİDE ANLAT BIRAZ LVL NASİL KASİLİO CANAVAR KESEREKMİ ADAM KESEREKMİ SONRA SİLAHLARA UPRAGETA BASİİYOMU YANİ ANLAT Bİ
  • 10 DK ' Sı Kaldı Malum Download Hızı İnip Çıkmakta..

Dışarda Bir İşim Var Geldikten Sonra Kurup Oynayıp Gözlemlerimi Aktarıcam Şüpheniz Olmasın..
  • Tam Bir Hayal Kırıklığı.. Grafikleri Felan Güzel Ama Baştan Çok Sıkıyor Hemde Çok..

Şahsen Arkadaşlarınızla Geçmicekseniz Tavsiye Etmem..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

Tam Bir Hayal Kırıklığı.. Grafikleri Felan Güzel Ama Baştan Çok Sıkıyor Hemde Çok..

Şahsen Arkadaşlarınızla Geçmicekseniz Tavsiye Etmem..

neyi sıkıyor ki bastan
  • Oyunun Başında Herşey Çok Güzel Başlıyorsun Fakat Gözlerini Real Alanda Değil Antreman Alanında Açıyorsun Ve O Alanda Belirli Görevler Var Baya Hemde Onları Yapmadan Real Alana Geçemiyosun Bana İngiliz 1 Ark.ın Anlattıkları Ve Benim Gözlemlerim.. :)

Sonuç Vasat Bile Değil..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

Oyunun Başında Herşey Çok Güzel Başlıyorsun Fakat Gözlerini Real Alanda Değil Antreman Alanında Açıyorsun Ve O Alanda Belirli Görevler Var Baya Hemde Onları Yapmadan Real Alana Geçemiyosun Bana İngiliz 1 Ark.ın Anlattıkları Ve Benim Gözlemlerim.. :)

Sonuç Vasat Bile Değil..

Tam indircektim indiremeden oyundan vazgeçmek zorunda bıraktırdın beni
  • @Impavide

Oyunda Lv. Sistemide Yok Fight - Magic - Craft - Hewlest Dı Birde Sanırım Bunları Geliştirerek İlerliyosun Kazı Felan Var Ben Şahsen Ön Bakışı Beğenmedim Zamanıma Üzüldüm..
  • lvl sistemi var olmaz olurmu ne kasarsan ona göre gelişiyor lvl sistemi.
    Örneğin Melee kasarsan melee lvl ın gelişiyor.Silah kasarsan ranged skillin gelişir.
  • acaba oyun ne halde grafikler felan fena gözükmüyor bi indirip deneyeyim bakalım nasıl.

http://www.ryzom.com/en/

Bi kaç resim

SAGA of RYZOM free oldu

SAGA of RYZOM free oldu

SAGA of RYZOM free oldu

SAGA of RYZOM free oldu

SAGA of RYZOM free oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erc4nk -- 9 Mayıs 2012; 21:44:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erc4nk

acaba oyun ne halde grafikler felan fena gözükmüyor bi indirip deneyeyim bakalım nasıl.

http://www.ryzom.com/en/

Bi kaç resim

SAGA of RYZOM free oldu

SAGA of RYZOM free oldu

SAGA of RYZOM free oldu

SAGA of RYZOM free oldu

SAGA of RYZOM free oldu

bende indireyim diyorumda mmorpg.comda aylık ücret falan diyor ne iş?

• Kendi postumu görünce şaşırdım. 2008 de beklemeye değmez demişim bakalım 2012 de oyun ne halde
  • paralı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryForYou

Kendi postumu görünce şaşırdım. 2008 de beklemeye değmez demişim bakalım 2012 de oyun ne halde

Ozamanlar Türkçeyi katlediyormuşum utandım kendimden
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.