Şimdi Ara

Sadece win 10 kurulabilen bilgisayar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni bir laptop aldım Asus x541uv free dos. Bilgisayara win 10 rahatlıkla kurulabilirken win 7 kurarken touchpadi görmüyor hardisk gorulemiyordu ve sitesindede win 7 suruculeri bulunmuyor. Ancak ben bilgisayara win 7 kurmak istiyorum yapabileceğim neler var ?yardımcı olursanız sevinirim. Win 7 kurma isteğim bilgisayar win 10 da stabil calısmıyor kasmalar da yaasıyorum ayrıca ram de yetersiz gelyor.

• Pardon donanım i5 işlemci ve 4 gb ram mi??? Nette baktığım kadarıyla bu cihaz windows 10 ile bırakın kasmayı, resmen akar akar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 31 Temmuz 2017; 16:8:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    evet i5 6200 ancak ramdanmi bilmiyorum kasma var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tom_u

evet i5 6200 ancak ramdanmi bilmiyorum kasma var

Bilgisayariniz yeni nesil... Windows 10 için yapılmış... O yüzden windows 7 driverleri bulamıyorsunuz... Ben lenovo kullanıyorum aynı donanım sayılır... Ssd ile güçlendirdim ve cihaz 3 saniye de açılıyor ve çok hızlı bilginize... Demem o ki: kurulumu tekrar gözden geçirin ve windows 10 kurun ve programlarınızı yüklemeden önce bırakın windows 10 en son sürüme güncellemelerini bitirsin... Ram iniz de çok yeterli... Donanım yönünden eksiği yok fazlası var cihazın... Zaten windows 10 hafif olma yönünde tasarlandı...

• Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    Cevabınız icin tesekkur ederim. Warface gibi bir oyunda kasmamasi gereken bilgisayar bu ancak kasiyor acaba nedeni nedir sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: tom_u

Cevabınız icin tesekkur ederim. Warface gibi bir oyunda kasmamasi gereken bilgisayar bu ancak kasiyor acaba nedeni nedir sizce

Ekran kartı driverini sitesinden tekrar kurmayı deneyin... Sorununuz Windows değil çünkü....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.