Şimdi Ara

sadece ve sadece UZAKDOĞU sineması (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.094
Cevap
25
Favori
207.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: expander_

İzleyemediğim tek bölge, uzakdoğu sineması. Sebebi konuşmaları bana duyguyu geçiremiyor, komik geliyor hareketleri ve sesleri. Dramda, korku filminde gülüyorum vs.

- Enzukinaaaaa.
    - hattokuni ajuhaa en hanaaa.
    - cucikunaaa.

Kafayı durmadan aşşağı sallamalarıda ayrı güzel.

bana komik geliyor dediğin uzakdoğu sineması, dünyanın en "dram" filmlerine ev sahipliği yapmıştır ve hala yapıyor. özellikle kore sinema dünyası doğrudan "drama" olarak adlandırılır. adamların komedi filmleri bile illa sonunda birinin ölümüyle ya da ayrılıkla sonuçlanıyor :). ben "i'm sorry i love you" diye bir dizilerini izlemiştim, 26 yaşında olmama rağmen 6 ayda kendime zor geldim...

filme başladıktan 10 dk sonra dillerine alışırsın merak etme. ama şunu unutuma, kore draması izlemeden kendini dram filmi izlemiş sanma .
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhagercek

Valla sorma, banlayacaklar bizi Senin arşivini gördüm. Benim arşivi Kore diye ayırmadım maalesef. Şurdan izlediğim ve puan verdiğim filmlere bakabilirsin.

http://www.sarangni.info/member/9551/spuan.html

hay maşallah. benim uzuuun süredir arşivimde izliycem diye tuttuğum filmleri de devirmişsin sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan01

hay maşallah. benim uzuuun süredir arşivimde izliycem diye tuttuğum filmleri de devirmişsin sen.

Senin arşivde de indirip henüz izlemediğim güzel filmler var İstersen cevap yazma, konunun suyu çıktı çünkü. Ulan bu G. Kore nelere kadir
  • quote:

quote:

Senin arşivde de indirip henüz izlemediğim güzel filmler var İstersen cevap yazma, konunun suyu çıktı çünkü. Ulan bu G. Kore nelere kadir

burası uzakdoğu konusu. etiketleme nasıl yapılıyor bilmediğim için oradaki mesajını alıp buraya ekledim :D
  • quote:

quote:

quote:

burası uzakdoğu konusu. etiketleme nasıl yapılıyor bilmediğim için oradaki mesajını alıp buraya ekledim :D

Yav ben de şaşırdım nooluyoruz diye
  • quote:

Yav ben de şaşırdım nooluyoruz diye

izlediğin filmleri arşivlediğin site de çok güzelmiş. o siteye ben de zaman ayırabilirim. ben bu iş için sinemalar.com'u kullanıyordum ama geşenlerde yaptıkları iğrenç temadan dolayı herkes kaçtı gitti.
  • quote:

izlediğin filmleri arşivlediğin site de çok güzelmiş. o siteye ben de zaman ayırabilirim. ben bu iş için sinemalar.com'u kullanıyordum ama geşenlerde yaptıkları iğrenç temadan dolayı herkes kaçtı gitti.

Sadece Uzak Doğu ve Asya filmleri var. Gayet iyi bir site, tavsiy ederim
  • Oldboy çok iyi tavsiye ederim
  • merhabalar:

filmleri indirebileceğim güzel siteler önerebilir misiniz? cok aradım ama bulamadım pm olarak göndeririseniz cok iyi olur.. teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: idris-tolar

merhabalar:

filmleri indirebileceğim güzel siteler önerebilir misiniz? cok aradım ama bulamadım pm olarak göndeririseniz cok iyi olur.. teşekkürler..

Torrent dünyasına yabancı değilsen eğer Asiatorrents davetiyesi yollayabilirim Mail adresini pm olarak atarsın (hotmail, windowslive ve msn olmuyor)
  • quote:

quote:

merhabalar:

Torrent dünyasına yabancı değilsen eğer Asiatorrents davetiyesi yollayabilirim Mail adresini pm olarak atarsın (hotmail, windowslive ve msn olmuyor)

siteye baktım da hiç bir şey anlamadım ..msn var, neden olmuyor..ne gerekli..
  • quote:

siteye baktım da hiç bir şey anlamadım ..msn var, neden olmuyor..ne gerekli..

Site klasik bir torrent sitesi. Ratio'ya dikkat edeceksin falan.
    Site hotmail windowslive vs. kabul etmiyor. Gmail yahoo falan oluyor.
  • quote:

Bu konuyu gördüğüm benim için de iyi oldu. paylaşımlar yararlı olacaktır.

Bunlar arşivimdeki izlediğim filmler. %90'ı G.Kore olmakla birlikte, izlemeniz için hepsi tavsiyemdir.

http://imgur.com/uMR9I

mükemmel bir arşiv...

içinden izlediklerim ve pc de bulunan sadece 15 tane film var..

romantik, komedi tarzı filmler hangileri ve bu arşivi nerden yaptınız..720p mkv bulamıyorum 5,6 tane anca bulabildim...

talhagercek@ hocam bir film için yardımınız gerekiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idris-tolar -- 14 Haziran 2012; 1:00:45 >
  • quote:

talhagercek@ hocam bir film için yardımınız gerekiyor..

Buyur dostum. Pm'den yazabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRKN' -- 14 Haziran 2012; 1:11:21 >
  • Uzakdoğu sinemasi diyince TRT'dek japon dizileri aklıma geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam yeni cıkan filmlerden tavsiye alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

hocam yeni cıkan filmlerden tavsiye alabilir miyim?

Yenilerden pek izlemedim açıkçası, yine de 2010 civarı birkaç tane yazayım, belki işini görür.
    Benim için izlemediğim şey yenidir, o yüzden yılına pek bakmam.

71 Into The Fire [2010]
    A Barefoot Dream [2010]
    Hello Ghost [2010]
    My Mom [2010]
    The Front Line [2011]
    Troubleshooter [2010]

-------------------------

Bu Çin yapımı
    Aftershock [2010]

• Tavsiyemdir.
  • quote:

quote:

Bunlar arşivimdeki izlediğim filmler. %90'ı G.Kore olmakla birlikte, izlemeniz için hepsi tavsiyemdir.

mükemmel bir arşiv...

romantik, komedi tarzı filmler hangileri ve bu arşivi nerden yaptınız..720p mkv bulamıyorum 5,6 tane anca bulabildim...

Malesef 5-6 film dışında hepsi dvdrip. hiç birisinin bluray'i çıkmıyor ki 720p sini indireyim. :S
    aralarında baya romantik komedi var ama çoğunluğu dram filmlerdir. isim isim sıralayamayacağım şimdi, istersen aratıp türünü kontrol edebilirsin. ya da izleyeceğin gün söyle, doğrudan tavsiye edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topalsolucan01 -- 16 Haziran 2012; 2:09:10 >
  • quote:

quote:

quote:

mükemmel bir arşiv...

Malesef 5-6 film dışında hepsi dvdrip. hiç birisinin bluray'i çıkmıyor ki 720p sini indireyim. :S
    aralarında baya romantik komedi var ama çoğunluğu dram filmlerdir. isim isim sıralayamayacağım şimdi, istersen aratıp türünü kontrol edebilirsin. ya da izleyeceğin gün söyle, doğrudan tavsiye edeyim.

evet bluray çıkmıyor maalesef..

sen söyle en iyi aşk filmlerini sırala hocam...
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.