Şimdi Ara

sadece ve sadece UZAKDOĞU sineması (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.094
Cevap
25
Favori
208.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir kac arkadasim cok israr etmisti su diziyi izlemem icin ama her seferinde ya unuttum yada usendim :D simdi meraklandim indiriyorum.

Uzakdogu dizileri beni pek sarmiyor ama bakalim bu nasilmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moo-hyuk

@SwordBreaker bahsettiğin dizi efsanedir ismi Mianhada Saranghanda (Sorry I Love You) 2004 yapımlı dizidir, 3 yıl önce izlemiş olmama rağmen tüm bölümleri saniye saniye aklıma kazınmıştır bu dizinin. Kore sineması tiryakisi olmamı da yine bu diziye borçluyum

cok güzel bir dizi . 10/10

ilk defa uzakdogu dizisi izleyecekler , dizideki kamera acıları vs ters gelebilir ama zamanla alısırsınız.
  • Arkadaşlar komedi aksiyon bildiğiniz filmler varsa, tavsiye edermisiniz.

Mesela

Crows Zero 1 ve 2 okul temalı güzel filmlerdi.
  • izlemediysen once upon a time in high school tavsiye edebilirim. Türü komedi değil drama ama bol tekme tokatlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwordBreaker -- 30 Mart 2011; 0:35:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birce

FROZEN

sadece ve sadece UZAKDOĞU sineması

Yüreğinize işleyecek bir aşk hikayesi. İzleyin, izlettirin ;)

Torrent sitesinden indirmek mümkünmüdür ?
  • Güney Kore sineması, son on yılda uzakdoğu sinemasının mihenk taşı haline geldi.. Japon sinemasının Kurosawa dan sonra, Hideo Nakata ve Takashi Mike gibi isimlerle yeniden güçlenme çabası yeterli değildi.. John Woo ise bilindiği gibi Çin sinemasını adeta tek başına ayakta tutmakta.. Ancak bunları Güney Kore sineması için pek söyleyemeyiz.. Chan-wook Park, Kim Ki-Duk başta olmak üzere, bong joon-ho, jae-young kwak, ji-woon kim gibi isimler G.Kore sinemasının parlak geleceğini temsil etmekteler.. G.Kore sinemasını övdük, birde liste yapalım;

1- My Sassy Girl (2001)
    2- Chaser (2007)
    3- A Moment to Remember (2003)
    4- Bin Jip (2004)
    5- Old Boy (2003)
    6- Memories of Murder (2003)
    7- A Bittersweet Life (2005)
    8- I Saw the Devil(2010)
    9- Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring (2003)
    10- Sympathy for Lady Vengeance (2005)
    11- Sympathy for Mr. Vengeance (2002)
  • Bu arada 2010 yapımı "Confessions" uzun zamandır izlediğim en iyi gerilim filmlerindendir..
  • Bugün uzak doğu sinemasından ufak bir videoya denk geldimde belki izlemiş olanınız vardır diye sorayım dedim.Olay lisede geçiyor.Filmdeki eleman aynı sırayı paylaştığı kıza aşık oluyor.Kızda ona hiç ilgi göstermiyor.Eleman kızın yüzünden öğretmeninden dayak yiyor.Kız biraz kavgacı ve erkekler tuvaletinde sigara içiyor.Okul dışından erkek arkadaşı var.Sonra kızın erkek arkadaşı, elemanı okul çıkışında dövüyor.Film bu şekildedi adını bilen varmı ?
  • sanırım o film değilde hakikaten ufak bir video hocam,bende defalarca denk geldim konuşma filanda yok yanlış hatırlamıyorsa,hatta o klip bile olabilir
  • Guzel bir liste buldumhttp://mubi.com/lists/korean-modern-classic

en son Bedevilled filmini izledim guzeldi.
  • güzel konu
  • http://www.sarangni.info/top250.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sakin ol Sampuan -- 12 Ağustos 2011; 22:36:09 >
  • Takipteyim. Assembly nin puan biraz düşük değiş mi ya?
  • takip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Takipteyim. Assembly nin puan biraz düşük değiş mi ya?

Assembly
    Er ryan da dahil izlediğim en iyi savaş filmidir
    2-3 kere izledim....
  • memories of murder'ın yönetmenine ait bir film izledim:

MADEO/mother..

böyle eli yüzü düzgün filmlere hasret kalmıştım doğrusu.
    tam manasıyla bir sinema şöleni.
    özellike kamera kullanımını çok beğendim.
    başroldeki kadın oyuncu çok başarılı.
    film birkaç noktada izleyiciyi ters köşeye yatırmayı da ihmal etmiyor.

herkese tavsiye ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost highway -- 16 Ağustos 2011; 17:45:17 >
  • I Saw the Devil. Müthiş bir filmdi. İnanılmaz bir temposu ve sürükleyici bir atmosferi var. Min-sik Choi yine müthiş bir oyunculuk performansı sergiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 16 Ağustos 2011; 3:03:15 >
  • takiteyim
  • Uzakdoğu bünyeye ilaç gibi geliyor arkadaş. Crows zero dan sonra film izliyemedim vallaha. O kadar hoşuma gitti ki başka filmleri beğenesim gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Uzakdoğu bünyeye ilaç gibi geliyor arkadaş. Crows zero dan sonra film izliyemedim vallaha. O kadar hoşuma gitti ki başka filmleri beğenesim gelmiyor.

Filmi izledikten sonra ilk işim şu sountracki bulmak oldu. Al yardımcı oluyum. Bu arada 2. filmden, daha izlememiş olabilirsin bu müziği aramadıysan da.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.