Şimdi Ara

Sadece üyeler için geçerli-Digitürk pazartesiye kadar ücretsiz !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
4
Favori
4.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katarlıların satın aldığı Digitürk, pazartesi gününe kadar Süper Lig maçları dahil tüm içerikleri ücretsiz olarak üyelerine sunacak.

13 Ocak'tan itibaren Lig TV, Lig TV 2, Lig TV 3 ve Lig TV 4 kanallarının ismi beIN Sports, beIN Sports 2, beIN Sports 3 ve beIN Sports 4 olarak değişecek.

http://www.sondakika.com/haber/haber-digiturk-pazartesi-gunune-kadar-tum-kanallari-9156589/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Türksat'ta izlenebilecek mi?
  • ÜYELERE ÜCRETSİZ LİG TV.
  • Üyelere nasıl ücretsiz olacak zaten üye olduğu için para almıyolarmı isim değişmiş kafa aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur A.

Üyelere nasıl ücretsiz olacak zaten üye olduğu için para almıyolarmı isim değişmiş kafa aynı

digitürk giriş paketi falan kullananlar için sıcak denilebilir.
  • Bende şampiyonlar paketi normalde karabük-Antalya maçını izleyemiyorum ama bu hafta izleyebileceğim.Fark bu.
  • Su giris paketi nedir ya.Ulusal kanal izlemek icin parami vericez bide.(belgesel vs cart curt demeyin bana o isin süsü)
  • Yetişkin kanallarıda açık mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Su giris paketi nedir ya.Ulusal kanal izlemek icin parami vericez bide.(belgesel vs cart curt demeyin bana o isin süsü)

Ulusal kanal yok zaten

Az önce arayıp "Kütük bilgilerini paylaşmamıza izin verirsen sinema patleri ana üyeliğine 1 ay beleş" dediler ben de kabul ettim.
  • Bende açılan bir kanal yok. Ligtv üyeliğim var zaten ama sinema kanalları falan kapalı yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    ''Digitürk'ten yapılan açıklamaya göre; bu geceden itibaren Süper Lig maçları da dahil tüm içerikler, pazartesi gecesine kadar üyelere şifresiz olacak''.
  • Erotik dahildir dimi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sansa bak yeni uye oldugum icin subata kadar bedavaydi zaten bosa gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online uyeliklere gecerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: robinho32

Bende şampiyonlar paketi normalde karabük-Antalya maçını izleyemiyorum ama bu hafta izleyebileceğim.Fark bu.

sampiyonlari bu sene super lig sekline donusturemeyen magdurlar klubumuzden misin futboldas ?
  • Digiplay dahil mi
  • doğru düzgün bir kampanya olursa faydalanılabilir..digiplayi bende merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Yetişkin kanallarıda açık mı

Hocam internet çağında heryer yetişkin kanali
  • Hd için bile aylık 20 TL alan zihniyetten ne beklenirdi
  • Ooo asil kraliyet ailesi tebaasina ulufe dagitiyor. Yalniz dogrusu soyle olacak:

Katarlilarin ihalesiz ve devlet sirri gerekce gosterilerek aciklanmayan bir rakama TMSF'den satin aldigi...

Not: Book your apartment today! Surmene City waits for you!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.