Şimdi Ara

SADECE SONY XR A80 Oled Google TV (ANA KONU) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
13
Favori
7.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben youtube de bir kod vardı onu yapmaya çalıştım olmadı şöyleydi kod ;

AÇMA TUŞU + İNFO + 5 + SES KISMA + AÇMA TUŞU

• Aldım Tv yı
    Servisçi arkadaş baktı toplam 2 saat çalışmış dedi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar TV.de yasaklı sitelere nasıl giriyorsunuz ? Birde tarayıcıda film izlerken belli bir süre sonra ekran korumaya geçiyor bunu çözebilen var mı ?

Teşekkürler.

• qarakedi kullanıcısına yanıt
    Tvbox ta chrome kurup yapmıştım
    Ara yüzler aynı apk şeklinde kurulur herhalde

Vk uygulaması var Facebook tarzı
    Biraz araştır san her çeşit video bulursun

• sony32 S kullanıcısına yanıt

Yok hocam bu tarz şeyler değil, bazen maç falan izlemek için vpn gerekiyor o tarz bir uygulama var mı diye sormuştum :)

Kodi var herhalde uygulamalarda
    Yada modem Router üzerinden VPN kurabilirsen
    Çözebilirsiniz

Hocam inat tv yükleyebilirsiniz apk ile

• 31.08.2023 Yeni Yazılım güncellemesi V6.7283

İyileştirmeler

*Sistem depolanan Wi-Fi erişim noktasına yeniden başlatıldıktan sonraki yeniden bağlanma süreci iyileştirildi

*TV güvenliği iyileştirildi

https://www.sony.com.tr/electronics/support/oled-tvs-android-a80k_a83k_a84k-series/xr-55a80k/software/00283238

• Arkadaşlar merhaba. 55q80t mi bumu. Ben sony diye düşünüyorum ama q80t yi 2 el düşük fiyata alsak tercih edilirmi. Aralarında 10 bin farkla sony i 2 yıl garanntili teşhir almayu düşünüyorum. Xbox sx için alıcam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bizim bu acoustik surface panelde,ekran koruyucu kullanılabiliyormu?

• gokayozyer G kullanıcısına yanıt
    Ben filmci olduğum için kesinlikle oled,ama siz daha çok xbox için alacaksanız tabiki q80t alınabilir.

• dmrbrn kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler dostum cevap için. Sonyi ps5 için en iyi tvlerden biri olarak tanımlamışlar. O sebeple düşündüm. Diğerini biraz daha araştırayım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Media Mark ta 65 inch olanını 45 bin TL Ye satıyorlar. İhtiyacı olanlar bu fırsatı kaçırmasın derim.

• astay87 A kullanıcısına yanıt

Bu modelin 7780k olanı alıcam sizce nasıldır 65 oyun için odaya aldım 77 salona düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Easy Ice,

Bende 65 'nch olani var ama henüz izleme şansım olmadı. Youtube inceleme videolarına izleyerek bu modele karar vermiştim. Sony A80K kendi gibi aynı klasmanda yer alan diğer marka TV ler ile karşılaştırıldığında resim işleme, görüntü netliği ve renk doğruluğu açısından önde iken parlaklık olarak diğer markalardan daha az bir değer sunuyor. Birde oyuncular için öncelikli tercihler arasında yer verilmiyor. LG nin sağlamış olduğu bağlantı özellikleri sayesinde bu konuda Sony den üstün olduğu belirtiliyor. Genel kanı eğer TV'yi içerik tüketerek zaman harcıyacaksanız Sony, oyun için ise LG'nin tercih edilmesini öneriyorlar. Ama her ikisininde bu konularda birbirlerine karşı net bir ezici üstünlüğü olmadığı konusunda tüketiciler hem fikir gözüküyorlar. Bense yurtdışındayım TR ye döneceğim Ekim ayında yeni evime geçeceğim ama 65'in küçük olduğuna karar verdim. Bunu satıp aynısının 77 inch olanını almayı düşünüyorum. Ama sıfırını bulmakta zorlanıyorum. Malum Sony TR pazarından da çıktı. Bu vesile ile 23 modelleri henüz bildiğim kadarı ile TR'de yok. Bakalım bulabilirsem Sony bulamazsam LG serisine yönelecek gibi duruyorum. Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi günler dilerim.

• astay87 A kullanıcısına yanıt

75 lgde hangi model alınır daha çok ps5 kullanıcam netflix disney vs.

• Easy Ice kullanıcısına yanıt

Oyun dersen Samsung bana gore..

• Seçenek olarak bu yılın mini led modeli sizin kullanım amacına uygun.

www.tcl.com
    TCL C845 Mini LED All-Round TV
    https://www.tcl.com/tr/tr/tvs/c845
  • West Coast kullanıcısına yanıt

Tlc çok kafama yatıyor. Onunda c845 modelinin 75inc bulamıyoruz. YakıNda bu yönetim zihniyeti yüzünden hiç bir şey gelmiyecek ülkeye

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.