Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekran yanıstma ile laptop u bir türlü bağlayamadım. lg tv var sorunsuz bağlanıyor oraya sony bizi utandırdı açıkçası. bilmediğimiz bir ayar mı var tv de?

• quote:

Orijinalden alıntı: A.C.

ekran yanıstma ile laptop u bir türlü bağlayamadım. lg tv var sorunsuz bağlanıyor oraya sony bizi utandırdı açıkçası. bilmediğimiz bir ayar mı var tv de?

valla bende de toshiba laptop var, win10 işletim sistemi, kafasına göre bağlantı kuruyor, bazen hiç kurmuyor, bir uyumsuzluk var ama çözemedim gitti.

Bilgisayarda yotube gibi içerik izlerken içerik tv ye bağlanıp izleniyor, gel gelelim laptopun bağlantısına olmuyor...

• yimust kullanıcısına yanıt

Youtube wifi den değilde doğrudan televizyonun Youtube uygulaması üzerinden yansıtıyor. Araştırdığıma göre Sony Android TV lerde ekran yansıtma sadece Miracast üzerinden yapılabiliyor. Yani Miracast destekli bir laptop kullanıyorsanız yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv lerine andorid 9 gelmeyen var mı yoksa sadece ben miyim arkadaşlar?help help

• A.C. kullanıcısına yanıt

bir yansıtıyor. bir yansıtmıyor. kafasına göre takılıyor. bazen cep telefonunu bile yansıttığı oluyor. ancak oyun için mantıklı değil. çünkü yarım saniye gecikmeli oluyor. film için de görüntü ve ses senkron sorunu oluyor. HDMİ bağlantım zor olmasa deneme bile yapmam bu özelliği.

• Fişi takılıyken açmaya çalışıyorum hızlı başlat bazen devreye giriyor bazen girmiyor iki gündür. Sinir edici bi saçmalamalar yavaşlamalar başladı 9 sürümünde
  • telefondan youtube tv ye aktarıyorum.

youtubeda video izlerken bir süre sonra tv ana ekrana dönüyor. Telefon ise hala bağlı gözüküyor.

bu sorunu yaşayan var mı çözüm için tavsiyeniz nedir?

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Bende de oluyor, tv yi açınca bşr süre kumanda idare etmiyor 5-10sn sonra devreye giriyor. Birde kapandığında tekrar açılmalar başlamıştı, sync kapattım düzeldi. Hepsi son 9 güncellemesinden sonra oldu. Herhalde yakında bir yama yayınlarlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Youtube wifi den değilde doğrudan televizyonun Youtube uygulaması üzerinden yansıtıyor. Araştırdığıma göre Sony Android TV lerde ekran yansıtma sadece Miracast üzerinden yapılabiliyor. Yani Miracast destekli bir laptop kullanıyorsanız yapabilirsiniz.

laptopun özelliğinde miracaset destekliyor yazıyor, lakin laptop orijinal win 8 yazılımı ile gelmişti, daha sonra win10 a yükselttim, acaba sürümde bir uyumsuzlukmu oldu bilemiyorum , bazen bağlanıyor, bazende bağlanmıyor, bağlanmadığı zaman bu cihaz yansıtma donanımı ile donatılmadı diye hata veriyor.

fakat bir alt katta oğlumun Samsung tv sine ekran yansıtması yapıyor......Samsung android değil, işletim sistemi tizen.

vindows andorid uyumsuzluğu akla geliyor...

galiba bu bizim tv lerden kaynaklanan bir sorun gibi....

not; harf hatası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 20 Nisan 2021; 22:40:40 >

• Merhabalar, Sony XF9005 var bende. Tivimate ile ip tv izlerken çok nadir televizyon kendini yeniden başlatıyor. Sebebi ne olabilir?
  • blackq B kullanıcısına yanıt
    Bende de bir kaç kere olmustu. Uygulama ile alakalıdır bence.
  • Beinconnect uygulamasinda belli süre sonra giriş yapmıyor . Uygulamalara girip beinconnect uygulamasının önbelleği temizle diyip öyle giriş yapabiliyorum. Bu hergun tekrarlıyor sizdede oluyormu.

• kizilok K kullanıcısına yanıt
    Ben hergün kullanıyorum, herhangi bir sorun yok kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • scorpit kullanıcısına yanıt

Nerden indirdiniz uugulamayi

• kizilok K kullanıcısına yanıt
    Kendi mağazası üzerinden (play store)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilok

Beinconnect uygulamasinda belli süre sonra giriş yapmıyor . Uygulamalara girip beinconnect uygulamasının önbelleği temizle diyip öyle giriş yapabiliyorum. Bu hergun tekrarlıyor sizdede oluyormu.

Bende aylar sonra ilk defa dun oldu dediginiz sorun..Verileri temizledikten sonra, tekrar tekrar giris yapip cikis yaptim sorun yasamadim..

• Merhaba
    1 yıldır 55XF9005 kullanıyorum. Küçük geldiği için 65XH9096 düşünüyorum. İki tvyi de deneyimleyen varsa paylaşabilirse sevinirm

• Backstreet kullanıcısına yanıt

Bunu hergun yada 2 günde bir yasiyorum . Belli süre sonra sinir bozucu oluyor

• aticbk kullanıcısına yanıt

Brn olsam almazdim..Xh9505 kurtarir ancak..

• quote:

Orijinalden alıntı: kizilok

Bunu hergun yada 2 günde bir yasiyorum . Belli süre sonra sinir bozucu oluyor

Guncellemeleri yapiyormusunuz? Silin tekrar yukleyin olmadi..

• 
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.