Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (651. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.429
Cevap
218
Favori
960.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aticbk

Merhaba
    1 yıldır 55XF9005 kullanıyorum. Küçük geldiği için 65XH9096 düşünüyorum. İki tvyi de deneyimleyen varsa paylaşabilirse sevinirm

55 inch bir tv’den 65 inch bir tv ‘ye geçiş aman aman bir etki yapmaz 55 bir tv’den 75 geçiş olursa bu fark görülür

• joven kullanıcısına yanıt
    Yapar hocam fark ben 55 den 65 geçtim hiç bir etki yapmaz demek olmak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TUTANKHAMUN_

Yapar hocam fark ben 55 den 65 geçtim hiç bir etki yapmaz demek olmak

Ben 42’den 55 geçince bu farkı görememiştim 55’den 75 geçince bu farı çok net gördüm.

• joven kullanıcısına yanıt

20 cm var fark etmez olur mu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

20 cm var fark etmez olur mu hocam

Deneyim ve tecrübelerim doğrultusunda bunu söylüyorum 55 inch bir tv’den 65 geçişte fark gözle görülür aman aman bir boyut farkı olmaz 42 inch’ten 65 geçilirse bu fark olur

• aticbk kullanıcısına yanıt

Hatta 25 santim

• Arkadaşlar bu dolby vision çok fazla karanlık değilmi sizdede. Ne anlamsız bir teknoloji kapatamıyorsunuzda

• quote:

Orijinalden alıntı: kizilok

Arkadaşlar bu dolby vision çok fazla karanlık değilmi sizdede. Ne anlamsız bir teknoloji kapatamıyorsunuzda

Tam tersine çok parlak oluyor DV'ye geçince. TV'nizin yazılımı güncel mi bir kontrol edin. Eski sürümle devam ediyorsanız ilk sürümün hatalarıyla kullanıyor olabilirsiniz.

• Son surumunde. Yabanci sitelerdede bunla ilgili bir cok konu var. Sizde nasil daha parlak anlamadim

şöyle örnek vereyim size, xf9005 mi xh9096 mı derseniz xf derim....önceki konularda bu iki tv mukayese edildi...tercih xh9505 olmalı...

• XH90'ı HDMI 2.1 ile allayıp pullayıp sattılar. Çok kötü bir TV değil ancak XF90 hala bir efsane :). XH9505 şu an için en iyi seçenek bence de.

• quote:

Merhaba
    1 yıldır 55XF9005 kullanıyorum. Küçük geldiği için 65XH9096 düşünüyorum. İki tvyi de deneyimleyen varsa paylaşabilirse sevinirm

55xf90 de 48 zone var, 65xh90 da 32 zone, 65xf9ü da 60 zone, 55xf90 dan 65xh90 a geçmek geriye gitmektir diye düşünüyorum hocam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArGoDa -- 26 Nisan 2021; 22:55:49 >
  • Bugün gittim baktım xh9096’ya. Kimse kusura bakmasın ama XF kullananların tamamı 9096 için çöp der net. XF90’ın yanından geçemez. Bir de o paralara yani yazık.

Sadece XH95 serisine geçilebilir herkesin dediği gibi.

ama enerji tüketimleri maşallah G yazıyordu hepsinde xh90-xh95

bu yüzden de alınmaması lazım diye düşünüyorum.

xh90 sahipleri duymasın hocam aylarca anlattım insanlar bu tv yi abartıyor diye ama anlayamadılar...zaten sony nin xh90 modeline hdmi 2.1 koyup xh95 modeline koymamasından xh90 modeline olan güveni anlaşılıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

xh90 sahipleri duymasın hocam aylarca anlattım insanlar bu tv yi abartıyor diye ama anlayamadılar...zaten sony nin xh90 modeline hdmi 2.1 koyup xh95 modeline koymamasından xh90 modeline olan güveni anlaşılıyor :)

Xh90 sahipleri XF90 sahibi olan bir arkadaşına gitsinler yarım saat 4k güzel bir video seyretsinler. Farkı net anlayacaklardır.

ben görüntü kalitesine bakarım hdmi vs benim kriterlerimde yok.

• Gelistirici seceneklerdeki animasyonla ilgili sekmeleri kapatirsaniz menu gecislerinin daha serilestigini goeceksiniz

• Merhaba,
    Size bir uzmanlık sorusu,

Arc’den sony soundbar bağlı. Tek kumandadan kontrol ok sıkıntı yok. Ne zaman digiturk uydu alıcısını herhangi bir HDMI çıkışına bağladığım zaman bağlantı kopuyor. Kutu ve kablolar sağlam.

• quote:

Merhaba,
    Size bir uzmanlık sorusu,

Arc’den sony soundbar bağlı. Tek kumandadan kontrol ok sıkıntı yok. Ne zaman digiturk uydu alıcısını herhangi bir HDMI çıkışına bağladığım zaman bağlantı kopuyor. Kutu ve kablolar sağlam.

ben de samsung 2 1 kullanıyorum arc bağlı tek kumanda kullanıyorum harici uyduya geçincede sorun yok tv kumandası ile acıp kapanıyo.

ama bende arada örnek. ıp tv. ses daha fazla cıkıyor aynı sevyede olmasına rağmen tabi bunlar. internetten alması duruman bağlıyom

arada ses farklılı dışında sorun yok. onada alıştığım için sorun yok. ses sisteminin kumandasını daha elimi sürmedim .

• kizilok K kullanıcısına yanıt
    Bu seçenek tam olarak nerde bulamadım da
  • RNNN kullanıcısına yanıt

ooo hg RNNN bayağı yoktunuz, nerelerdeydiniz....sizsiz forum neşesiz helede DALLASS.sız.....

• 
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.