Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam kendi sitesinde nasıl yapılacağı ayrıntılı anlatılıyor. Buraya bakarak kolayca yaparsınız;

https://www.sony.com.tr/electronics/support/lcd-tvs-android-xf90xx_x90xxf-series/kd-55xf9005/downloads/00017085

• sp@wn kullanıcısına yanıt
    Eyvallah haocam inş yapabilirm pek anlamam
  • Dosyayı indireceksiniz. Arşiv olarak iner. Onu winrar veya winzip gibi bir uygulama ile masaüstüne çıkarın. İçinden çıkan dosyayı bir USB'ye atın. Tv'ye takın. Sonrasını zaten neredeyse otomatik olarak TV hallediyor.

Çok kabaca bu şekilde...

• mako M kullanıcısına yanıt
  • Ben de 9.0 güncellemesini manuel yaptım az önce. Şimdilik bir fark algılayamadım. Netflix görüntü kalitesini de merak ediyorum. Deneyimleyince yazarım.

en büyük fark ayarlardaki menüleri bir araya toplatılar....

Tesekkurler dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serpantino

son güncelleme sonrası Samsung S7 telefonumun ile Smart View özelliğini kullanarak bağlanamıyorum...Daha önce böyle bir sorun yoktu:((

PC ile de yansıtma özelliği gitti:(

Benzer sorunlar yaşayan var m? Çözüm ne olabilir?

Bende birkac defa baglanamadim ama deney deneye baglandi sorun yok su an..Ama Kumanda da en sol ust kosedeki Av tusuna basinca altta Telefon yansitma secenegi var orayi tusla, ondan sonra baglamaya calis,wi-fi acik olsun Telde..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt

teşekkürler, deneyeyim hemen..

• Selam. TV'de konsol ile oyun oynarken durmadık yerlerde bilgi ekranı çıkmaya başladı. Ayarlardan kapatıncada evdekiler TV izlerken kanalı göremiyoruz diyorlar. Bu konsolda zamansız çıkması nedendir? Güncelleme öncesi yapmıyordu, karşılaşan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanApex -- 25 Kasım 2020; 9:41:1 >
  • yimust kullanıcısına yanıt

teşekkürler. dediğiniz yerde sesli komutun nasıl çalıştığı yazıyor. benim kumandada sesli komut çalışıyor ama diğer tuşlar çalışmıyor.

• mako M kullanıcısına yanıt

kumandayı resetledenizmi

• Arkadaşlar, modem bağlantım kablosuz. Maximum hız 10 mbps. Ama telefon ile hız testi yaptığımda 35 mbps ı görüyorum. Bunun sebebi nedir? Çözümü var mı ? Yardım ltf....

• 9.0 güncellemesini yükledim, menünün sadeleştirmesi hariç hiç bi değişim göremedim. 2019 model Sony tv lerde 9.0 da ses ikonu vs değişik bizde aynı. Netflix arayüzü de aynı bişey değişmemiş bence
  • Hocam kusura bakma yeni gördüm. Almadım tv yi zaten. gittik sıfırı yok dediler teşhir varmış. Artı kumandası yokmuş 9.300 e verelim dediler bende güvenip alamadım. Kumandası olmadığından kullanım süresine bile bakamadım.

• oystergrey O kullanıcısına yanıt
    modem ile tv arasında duvar dolap gibi malzemeler varsa bunlara hızı düşürüyor. en güzeli imkanınız varsa ethernet bağlantısı
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    bende de yapıyor onu ara sıra. sanırım hdmi üzerinden giden sinyal ile alakalı birşeyler oluyor. çözemedim ama sorun da yapmadım. info ekranı kalkınca dediğiniz gibi kanal bilgisi gidiyor.
  • Beyler bizim xf9005 ile XH9096 arasında çok kalite farkı var mı değiştirmeye gerek var mı sizce
  • paran çok galiba xf9005 deki resim işlemcisi xh 90 da yok, bu çırpmışlar, bunun yerine dolby atmos, hdmi 2.1 le kapatma yoluna gitmişler, xf9005 in değerini bil....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 26 Kasım 2020; 23:41:46 >
  • Ben değişmem şahsen kendimde kullanıyorum xf90 daha kaliteli her anlamda 9096 dan ..
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.