Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    👍
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Güncellemeden sonra media player ile film izlerken aynı sorun bende de oldu. Sık sık bilgi ekranı çıkıyor. Ayarlardan nerden kapattınız bu bilgi ekranını? Ben bulamadım
  • akancaym kullanıcısına yanıt

En son güncellemede ayarlar, tv izlemenin altında...

Son güncellemede ayarlar menüsü değişti, bilgi ekranı diye geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlarınız ve cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar yeni eve acil tv lazım olduğu için 65xh9096 aldım (evdekilerin ısrarı üzerine) 2 adet 55xf9005 tvmiz var çok memnunuz umarım bu model'dede yüzümüz güler sorunsuz panale denk geliriz saygılar.

• Arkadaşlar Teknosa outlete gelmiş XF90 almayı düşünüyorum ama eski bir televizyon olduğundan çekindim, zira uzun süre teşhir ürünü olarak kullanılmış olabilir. 2018 model televizyonu şu an nasıl satıyorlar? Başka yerde satışını bulamadım. Satışı ne zaman kalktı bunların, alınır mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: nir-vah-nah

Arkadaşlar Teknosa outlete gelmiş XF90 almayı düşünüyorum ama eski bir televizyon olduğundan çekindim, zira uzun süre teşhir ürünü olarak kullanılmış olabilir. 2018 model televizyonu şu an nasıl satıyorlar? Başka yerde satışını bulamadım. Satışı ne zaman kalktı bunların, alınır mı sizce?

kaç para dediler hocam 4,5 ay öncesine kadar üretiliyordu kullanım satine bakın ölü piksel vs,vs testleri yapın fiyatıda uygunsa alınır.

• nir-vah-nah N kullanıcısına yanıt
    Hocam başka birinden kullanılıp iade alınmış veya kusurlu bir ürün varsa öyle koyuyorlar. Teşhir olunca yanında teşhir diye belirtiliyor genelde. Teknosa'nın kötü yanı ise ürünün fotoğraflarını paylaşmaması. Ne çıkacağı sürpriz olabiliyor. Ama 1 hafta iade hakkı vardı, uğraşırım diyorsanız düşünebilirsiniz. Garanti olarak da 1 yıl veriyorlar
  • 8.000-TL'ydi hocam ama tam almaya karar vermişken satıldı, websitesinde satıyordu o yüzden görme imkanı yoktu. Neyse bugün de eli boş döndük.

• Bence 8000 tl ye alınmaz zaten hocam teşhir ürünü

• Merhaba, aramızda Apple TV 4K kullanan arkadaşımız var mı? Bende apple tv hd var ve televizyonun arayüzünden ve netflix görüntü kalitesinden memnun olduğum için yeni bir apple tv sürümü çıkana kadar beklemeyi düşünüyordum. Ancak son indirimlerle eğer görüntü kalitesi daha iyiyse Apple TV 4K alınabilir gibi geliyor. Apple tv 4K kullanan arkadaşım varsa televizyonun kendi arayüzü ile apple tv 4k arasındaki netflix ve iptv kalite farkını değerlendirebilir mi?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi docdoccc -- 28 Kasım 2020; 0:18:38 >
  • Skadi kullanıcısına yanıt

peki; xh9096 donanımsal ve işlemci bakımından xf9005 den daha iyi diyorsunuzda , neden xh9096 kontrast ve parlaklık bakımından xf9005 den daha kötü değerlere sahip.

• yimust kullanıcısına yanıt
    Hocam galiba anlaşamıyoruz ya da ben kendimi anlatamıyorum. İyi geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: wquzun

Bence 8000 tl ye alınmaz zaten hocam teşhir ürünü

Hadi ya bana da cazip gelmişti, normal satış fiyatı 10k civarı değil miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: nir-vah-nah

Hadi ya bana da cazip gelmişti, normal satış fiyatı 10k civarı değil miydi?

Alıntıları Göster

birini 7000 tl birini 6700 tl ye aldım ben hocam 55.inç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wquzun -- 28 Kasım 2020; 0:56:54 >
  • Merhabalar, 4k kullanıyorum ama iptv yok bende.Filmler 4k nin oldukça iyi işlemcisi olduğu için bence eniyi görüntü kalitesine sahip.Hd filmleri işlemci 4k ya yükseltip veriyor ve görüntü hakikatten fark ediyor. Netflix ve prime da bir fark göremedim, bein connect ara sıra seyrediyorum.Gayet iyi.Tavsiye ederim bir de yeni nesil bu sene gelmiyecek diye duydum. Umarım faydalı olmuştur.
    Selamlar
  • kalamare kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim fazlasıyla yardımı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamare

Merhabalar, 4k kullanıyorum ama iptv yok bende.Filmler 4k nin oldukça iyi işlemcisi olduğu için bence eniyi görüntü kalitesine sahip.Hd filmleri işlemci 4k ya yükseltip veriyor ve görüntü hakikatten fark ediyor. Netflix ve prime da bir fark göremedim, bein connect ara sıra seyrediyorum.Gayet iyi.Tavsiye ederim bir de yeni nesil bu sene gelmiyecek diye duydum. Umarım faydalı olmuştur.
    Selamlar

hocam 2021 üretimi sony tv ler gelmeyecekmi nereden duydunuz acaba.

• Rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wquzun

birini 7000 tl birini 6700 tl ye aldım ben hocam 55.inç

Alıntıları Göster

Pardon hocam söylemeyi unuttum 65" bu, senin fiyatlar da iyiymiş.

• wquzun kullanıcısına yanıt

yeni tv niz hayırlı olsun, xf ile xh yi kullanırken renk, doğal derinlik ve kanal geçişleri hakkında yorumlarınız ne olabilir (parlaklık ve kontrastı yazmıyorum). özellikle 2 tv nin kanal geçişleri, malüm xh nin işlemcisi yeni nesilmiş, kanal geçişlerinedeki xf ile fark oluyormu.

bu linkte xh yi beklentilerin altında yorumluyor , kullanıcıları;

https://forum.donanimhaber.com/sony-bravia-2020-xh9096-x900h-ana-konu--144054689-21

• 
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.