Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cem2016 , cem2016 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
14.429
Cevap
218
Favori
960.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni güncellemeden sonra ilk defa siz bu tarz bir yorum yaptunız,başka bu fikir de olan varmıdır,henüz güncelleme yapmadım ve güncelleme sonrası neler değişiyor merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

bu yıl 12 yaşına giren ve fazla elektrik tüketen pioneer kuro 5080XA modelime veda edip 65 sony almak istiyorum ama kafam biraz karışık.

65 inch sonylerde 8,400 tl den başlıyor 13.250ye kadar gidiyor, ilgimi çekenler.

Sony65XG8096(8,399TL) YA DA 65XF9005(13,257TL) YA DA 65XH8196(10,399 TL) ARASINDA KALDIM.

Aralarında bayağı bir fiyat farkları var ama teknik detaylar üstünde bilgi sahibi değilim. Henuz xg xh xf yi bile çözemedim tam olarak.

Bana hangisini almalıyım ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Evde kullanılacak genelde digitürk netflix ve ps4 için kullanırım.

• Güncellemeyi merak edip korkanlar teknoloji mağazalarındaki ürünleri müsaade ile güncelleyip baksınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Ses konusunda ciddi değişiklikler var.
    Tabi surround ses sistemi için konuşuyorum.
    Arka hoparlörler eskisine göre daha aktif kullanılıyor TV tarafindan.

Arkadaşlar netflixte hangi video modunu kullanıyorsunuz.
    Eski ayarlarım vardı ama güncelleyince gitti tabi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kalamare

Yeni güncellemeden sonra ilk defa siz bu tarz bir yorum yaptunız,başka bu fikir de olan varmıdır,henüz güncelleme yapmadım ve güncelleme sonrası neler değişiyor merak ediyorum

Bir arkadaş daha yazmış dolby vision ve HDR kalitesinin arttığını, özellikle netflixte. Ben güncelledikten sonra youtube'da hdr görüntüler açtım, eskiden daha karanlık geliyordu şuan gözüme çok güzel ve canlı geldi görüntüler. Genel olarak kontrast ve renk tonları daha öne çıkmış gibi hissettim. Tabi bu benim şahsi düşüncem. Katılan ya da katılmayan olacaktır illaki.

Onun dışında menüler biraz değişmiş, arayüz hızlanmış gibi geldi.

Ses tarafında henüz deneyimleme fırsatım olmadı. 5+1 bir film açıp izlemem lazım. Bened zaten 5+1 ses sistemi olduğu için sesten memnundum, tv hoparloru ile ilgili yorum yapamayacağım.

Güncellemeyi USB ile kurdum, tvden güncelleme denetle diyince çıkmıyordu.

• timucinnn T kullanıcısına yanıt

bende 65 alma aşamasındayım.Yalnız XF9005 artık üretilmiyor.2018 model bu.Diğer ikisi ise 50 hz tir 100 değildir.

mediamarktan bana tavsiye edilen XH9077 oldu

• timucinnn T kullanıcısına yanıt

65xf9005 100 hz VA panel,alınacak model bu, diğerleri 60 hz IPS panel...

55xf9005 modelini kullanıyorum....100 hz VA panel,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 23 Kasım 2020; 18:57:25 >
  • Arkadaşlar selam uzun süredir 55xf9005 kullanıcısıyım, PS5’i satın alabildim. Merak ettiğim konu TV’miz ile PS5’in nimetlerinden yararlanabilecek miyiz? Mesela 120hz 4K alamayacağımızı biliyorum. Peki 4K HDR ve 4K 60hz görüntü alabilecek miyiz? Yapmamız gereken bi Ayarlar var mı? Şimdiden değerli yorumlar ve bilgiler için teşekkür ederim.

• _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Uluscuturkey

Arkadaşlar selam uzun süredir 55xf9005 kullanıcısıyım, PS5’i satın alabildim. Merak ettiğim konu TV’miz ile PS5’in nimetlerinden yararlanabilecek miyiz? Mesela 120hz 4K alamayacağımızı biliyorum. Peki 4K HDR ve 4K 60hz görüntü alabilecek miyiz? Yapmamız gereken bi Ayarlar var mı? Şimdiden değerli yorumlar ve bilgiler için teşekkür ederim.

4k 60 fps alabileceksin. Ps5 4k 60 fps versin baba oyunlarda öper başıma koyarım. 4k 120 fps şuan en iyi ekran kartları ile birlikte imkansıza yakın.

• Arkadaşlar v6.7140 android 9 güncellemesi geldi
    SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

• Özkan 78 Ö kullanıcısına yanıt

Uyari icin tesekkurler ama 1 hafta oldu yukleyeli :)

• değerli arkadaşlar

uzaktan kumanda yere düştü ve tuşlar çalışmıyor. yalnızca mikrofon tuşu çalışıyor. kızılötesi ışığını telefon kamerasıyla baktığımda görüyorum. pilleri çıkarıp resetleme de yaptım ama sonuç değşmedi. başka ne yapabilirim?

teşekkürler.

• Özkan 78 Ö kullanıcısına yanıt
    Gelmişti zaten

• Merhaba Arkadaşlar,

55xd9305 kullanıyorum ancak netflix, menu geçişleri çok yavaşladı son zamanlarda. en son sürümü kullanıyorum. forumda cevap alamadım. Aynı sorunu yaşayan, Çözüm önerisi olan var mı?

teşekkürler :)

• Uluscuturkey kullanıcısına yanıt
    SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

• ytcan Y kullanıcısına yanıt

aldığınızdan bu yana güncellemelerden sonra sıfırlamadıysanız hard reset atıp, tekrar kurulum yapın

• son güncelleme sonrası Samsung S7 telefonumun ile Smart View özelliğini kullanarak bağlanamıyorum...Daha önce böyle bir sorun yoktu:((

PC ile de yansıtma özelliği gitti:(

Benzer sorunlar yaşayan var m? Çözüm ne olabilir?

• Uydu ekleme kısmını nasıl yapıyoruz, Azerspace eklemeye çalışıyorum daha önce yapabilen var mı?Frekansları nedir?

• merhaba müsaitseniz rica etsem usb üzerinden tv yi güncelleme nasıl yapılıyor yardımcı olur musunz bir türlü yapamıyorum:(
  • 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.