Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet o sorun bende de var malesef. Sanırım frekanslar değişiyor..ben kanallari tekrar aratiyorum duzenliyorum falan, ugrastiriyor yani..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgurs59 O kullanıcısına yanıt

Liste yüklemiyorum, favori kanallara ayarlı olarak kullanıyorum. Aynı şekilde TRT 4K, Show TV HD ve Habertürk HD kanalları favorilerde görünüyor ancak görüntü yok. Diğer kanallar normal. Bende geçen haftaki fırtınadan sonra oldu, sanırım antenin ince ayarı ile ilgili bir durum, sinyali zayıflayan kanalları göstermiyor.

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    thaboss kullanıcısına yanıt

Birden fazla kişide gittiğine göre frekansları değişmiş sanırım. Yeniden aratmak lazım :(

@thaboss

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt

Bahsedilen kanallarda herhangi bir frekans değişikliği yok. Hem frekansları değişse evdeki diğer televizyonlarda da gitmesi gerekirdi, aynı antene bağlı harici uydu alıcılı diğer iki televizyonda sorun yok. Bizim televizyonların uydu alıcısı sinyal zayıflayınca o kanalı iptal ediyor, tekrar arattığımızda sinyal düzelmiş olduğundan tekrar buluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 20 Ekim 2020; 13:45:33 >
  • modesit M kullanıcısına yanıt

Daha da kısa mesafeden izliyorum, öncesinde garipsiyor insan fakat sonra alışıyor. Hatta, para vermişken 65 mi alsaydık diye düşünüyorum :)

Yalnız, vucut otomatik olarak kendini tvnin karşısında konumlandırmaya çalışıyor. Benim ki yatak odasında oldugundan, yatağın diğer kısmına doğru yatmaya başladım tvyi tam karşıdan izlemek için :)

Anladım, doğrudur. Bizde tek televizyon olduğu için kontrol etme şansım olmadı. Bu konuda ve başka konularda da bu kanalların gittiği mesajlarını görünce frekans değişikliği olarak düşünmüştüm. Yeniden aratıp sıralamak lazım o da zor geliyor :)

tuner ayarlarınızda sıkıntı var, genel uydunun seçildiğinden de emin olun...Bizde bir sıkıntı olmuyor.

• phantom_coal kullanıcısına yanıt
    Tv'nin saat-tarih ayarını ağ kaynaklı olarak ayarlayıp yeniden başlatın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yimust kullanıcısına yanıt

Öyle zaten, digitürk ve dsmart olmayan 3 ayrı uyduya ayarlı.

• samura92000 kullanıcısına yanıt

edit; hatalı mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 20 Ekim 2020; 20:11:43 >
  • zortak Z kullanıcısına yanıt

edit....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 20 Ekim 2020; 20:11:0 >
  • thaboss kullanıcısına yanıt

yazılım sorunu, sinyal kalitesi düşenleri siliyor.

• Beinconnect uygulaması geldi. Şu an şampiyonlar ligini izleyebiliyorum. İnternet paketim 50mb olmasına rağmen ara ara takılmalar ve fps düşmeleri oluyor. Süper lig paketiniz varsa 11 kasıma kadar tv üzerinden izlemek ücretsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SwordLegend

Sevindim sorununuzu çözmesine.. Beni çok fazla uğraştırmıştı meret..

usta aynı sıkıntı bendede var sesli komut çalışmıyor ışık hemen yanıp sönüyor. ne yapmam gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel1903

usta aynı sıkıntı bendede var sesli komut çalışmıyor ışık hemen yanıp sönüyor. ne yapmam gerekiyor

Alıntıları Göster

Sesli komut tusuna basili tut Oyle dene istersen..

• quote:

Orijinalden alıntı: Komiser Hüsnü

Beinconnect uygulaması geldi. Şu an şampiyonlar ligini izleyebiliyorum. İnternet paketim 50mb olmasına rağmen ara ara takılmalar ve fps düşmeleri oluyor. Süper lig paketiniz varsa 11 kasıma kadar tv üzerinden izlemek ücretsiz.

Uygulamayla alakali kalite,Sony, Samsung,Lg farketmiyor cok sikayet var takilmalarla ilgili..

• Backstreet kullanıcısına yanıt

sesli komut tuşuna basıyorum zaten ışık hemen yanıp sönüyor sesi algılamıyor ne yapmam gerekiyor çözemedim

• veysel1903 V kullanıcısına yanıt
    Ben aynı sorunu pili yenileyerek çözdüm

• veysel1903 V kullanıcısına yanıt
    play store gir arama bölümüne google app yaz çıkan uygulamayı kaldır. Kaldırdıktan sonra güncelle diyecek ama güncelleme.. otomatik uygulama güncellemeyi de kapat. Sorun çözülecektir. Google app uygulamasının yeni güncellemesinde sorun var. Ben böyle çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwordLegend -- 21 Ekim 2020; 8:41:22 >
  • Lvntgl kullanıcısına yanıt

pil yüzdesi %16 gösteriyor dediğin gibi pilden olabilir akşam 2 duracell pil ile deneyeceğim

• 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.