Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.434
Cevap
218
Favori
960.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluemoon

O çıkmıyor hocam zaten. Nasıl kayboldu anlamadım

tv tuşuna basın oradan alt ok tuşuyla aşağıya inin ayarlar var orada kategorileri göster gizle menüsü var ordan istediğinizi ekleyin

• wquzun kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim vakit ayırdığınız için.
    Ama kaybolan şey burada da yok.
    Denemedigim yer kalmadı. Buraya getiremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yazılım güncelleme sayfasına nasıl gelebiliyoruz bulamadım ayarlardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 181501

Arkadaşlar yazılım güncelleme sayfasına nasıl gelebiliyoruz bulamadım ayarlardan.

Help tusuna basin ordan da bakabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oradan bulamadım

• Elektrotek kullanıcısına yanıt
    Merhabalar güncelleme işlemini nasıl yapıyoruz

Bu linkten indirip USB ile mi

Yoksa TV ile mi indirip güncelliyoruz

Ben tv yi ilk aldığım gibi kullandım o zamanki güncellemeyi bile yüklememiştim sanırım android 9 geldi ise bi öncekini yükleyebilirim 😊

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Aldığım en güzel yorumdu.Çok teşekkür ederim Backstreet. Son bir sorum olacak XG 9505 ile XF9005 arasında ne gibi farklar var?

• quote:

Orijinalden alıntı: modesit

Aldığım en güzel yorumdu.Çok teşekkür ederim Backstreet. Son bir sorum olacak XG 9505 ile XF9005 arasında ne gibi farklar var?

Xf'de renk hacmi ve Motion tarafi daha iyi..Cok az farkla Konstrat iyi Xf'de..Genel Kullanim da pek goze carpmaz..

Android 9 ile geliyor sanirim Xg9505..Hdr parlakligi daha iyi siyah tek duze daha iyi...Renk dogrulugu yani dogal renkler daha iyi...Yani ikisinin de artilari eksileri var birbirine gore...Xf'mi Xg mi derseniz fiyatlari yakinsa birbirine Xg9505'i tervih ederdim arada 2000-3000 tl olsaydi..

Mesela Xh9505'de komplike olarak Hdr-karasal yayin-renk hacmi-yansima-islemci-daha akici menu vs daha iyi..Kanal gecisleri de daha hizli oldugu soyleniyor kendi uydusun da..

• westernblew kullanıcısına yanıt

mantıklısı linkten indirip USB ile güncellemek

android 8.0 9 henüz gelmedi

Çok teşekkürler.

• Yeni güncellemeyle keşke Bluetooth gizlemeyi ekleselermiş. Bugün kimliğinde Huawei Mate 20 Pro yazan bir cihaz tarafından mütemadiyen bağlantı talebi ile televizyon seyretme keyfimin içine edildi. Bağlantıya izin verdim, bakalım ne olacak diye, hiç bir şey olmadı. Bağlantıyı kesip tekrar bağlantı talebi gönderiyor şerefsizin evladı. Mecburen bluetooth u kapattım. Var mı bir çözüm yolu bilen?

• 65 XF 9005 aldım ve kurcalayıp çözmeye çalışıyorum.İnternet bağlanırken YouTube’da takılma sorunları yaşıyorum,içerideki televizyon olan Samsung stabil çalışırken Sony’de videolae duruyor.Bunu halletmenin herhangi bir çözümü var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Yeni güncellemeyle keşke Bluetooth gizlemeyi ekleselermiş. Bugün kimliğinde Huawei Mate 20 Pro yazan bir cihaz tarafından mütemadiyen bağlantı talebi ile televizyon seyretme keyfimin içine edildi. Bağlantıya izin verdim, bakalım ne olacak diye, hiç bir şey olmadı. Bağlantıyı kesip tekrar bağlantı talebi gönderiyor şerefsizin evladı. Mecburen bluetooth u kapattım. Var mı bir çözüm yolu bilen?

Benim bir kere basima geldi reddettim daha sonra boyle bir sey olmadi..Bluethoot kulaklik icin kullaniyorum onun disinda kullandiginiz bir sey yoksa kapatin zaten..

Pek kullanmasam da sesli komut bluetooth üzerinden çalışıyor. Tekrar açtım bakalım şimdilik bir şey yok.

Merhaba linkten usb belleğe indirip yapabilirsiniz. Ben yazılımda sorun olma ihtimaline karşı hemen güncellemiyorum.

TV de görünene kadar -ki zaten baya bir süre geçiyor- bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrotek -- 18 Ekim 2020; 0:57:30 >
  • Ben güncelledim Tv'yi. Şimdilik bir soruna rastlamadım.  

• Merhaba arkadaşlar son zamanlarda tvde sesli arama ile ilgili problemler yaşıyorum. sorun tam olarak şöyle; herhangi bir ekrandayken sesli arama tuşuna basıyorum tv tepki veriyor konuşuyorum fakat tv yazmıyor ve aramıyor önceden hızlıca youtubeda bişey izlemek istediğimizde bunu çok fazla kullanıyorduk istediğimiz şeyi söylerdik hemen açılırdı. son bir kaç aydır bu durum ara ara sürekli tekrarlıyor ve hiçbir tepki vermiyor. tvyi son sürüme yükselttim yine çözüm olmadı. bende hard reset attım bi kaç dakka çalıştı ama yine tepki vermemeye başladı. Ayrıca bunu şöyle aşabiliyorum play storeda veya youtubeda sesli arama düğmesine basınca mikrofon çalışıyor ve istediğim şeyi buluyor ve artık hangi ekranda olursam olayım çalışmaya başlıyor bir süre sonra yine gidiyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Nasıl çözebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwordLegend -- 18 Ekim 2020; 14:58:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwordLegend

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda tvde sesli arama ile ilgili problemler yaşıyorum. sorun tam olarak şöyle; herhangi bir ekrandayken sesli arama tuşuna basıyorum tv tepki veriyor konuşuyorum fakat tv yazmıyor ve aramıyor önceden hızlıca youtubeda bişey izlemek istediğimizde bunu çok fazla kullanıyorduk istediğimiz şeyi söylerdik hemen açılırdı. son bir kaç aydır bu durum ara ara sürekli tekrarlıyor ve hiçbir tepki vermiyor. tvyi son sürüme yükselttim yine çözüm olmadı. bende hard reset attım bi kaç dakka çalıştı ama yine tepki vermemeye başladı. Ayrıca bunu şöyle aşabiliyorum play storeda veya youtubeda sesli arama düğmesine basınca mikrofon çalışıyor ve istediğim şeyi buluyor ve artık hangi ekranda olursam olayım çalışmaya başlıyor bir süre sonra yine gidiyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Nasıl çözebiliriz?

Kumandaya yeni bir pil takıp denediniz mi?

• cenk_fb kullanıcısına yanıt
    Evet öyle de denedim. Fakat kumandada sorun yok çünkü telefondan uzak bağlantı ile de deniyorum tepki vermiyor. Yazılımsal bir sıkıntı var sanırım ama çözemedim bir türlü

• 
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.