Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yayını nereden izleyeceksiniz? kablo tv kutusuyla izliyorum ve yayın oldukça güzel gözükmekle beraber, kablo tv cihazını kullanmakta olduğum için hiçbir yavaşlık söz konusu değil. Zaten conex de olsa yayının bundan daha iyi olacağını sanmıyorum. ( ki Turksatta çalışan bir arkadaşım da aynı şeyi söyledi) Yani o yavaş kanal geçiş muhabbeti bence tamamen abartı. ( tabi bir uydu receiver vs kullanmak istemiyorum diyorsanız onu bilemiyorum)
    diğer sorulara yanıt verecek kadar uzman değilim ancak sony'de 8000 serileri 9000'lerden baya bir düşük kalıyor sıklet olarak diye biliyorum. buradan kıyas yapabilirsiniz:https://www.displayspecifications.com/en

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musuz -- 21 Eylül 2020; 2:37:2 >

• maviplanet kullanıcısına yanıt
    Panel farkı var xh80'ler IPS, xh90 ve xh95'ler VA panel.
  • maviplanet kullanıcısına yanıt
    ekranı 50 hz 9005 100 hz fark eder bu da. 8000 serisi 400mhz ekran 9005 1000 mhz dir.
    https://www.displayspecifications.com/en/comparison/db4c12b16e

ekran kumadadan değiştirmede direk uydu ya da bağlı olan dekodere göre değişecektir. Ayrıca SD ler arası geçiş ile HD kanallar arası geçişte fark edecektir.

Kısacası herkes TV yavaşlığından bahseder ama yayıncı kurulusunda bu konuda detayı vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mga93 -- 21 Eylül 2020; 12:22:38 >
  • mga93 M kullanıcısına yanıt
    sizin verdiğiniz kıyaslamadaki tv xh 9005 serisi benim sorduğum ise konu ana başlığındaki xf9005 modeli.

modeller okadar birbirine benziyorki kafam ambalaj oldu.

yayını apartmanın merkezi uydu yayınından izliyorum şuan ben. ekstra bi farklı bi yazılım yada firmadan yayın almadım.

anladığım kadarıyla ya 8077 ler 6-6500 civarına düşerse zaten uygun deyip alınabilir onun haricinde xf9005 daha mantıklı sanırım.
  • Arkadaşlar merhaba;

bu dosyayı SONY XF cihazda açamadım. Acaba uygun yazılım olmadığı içinmi yoksa desteklemediği içinmidir

Cosmos.A.Spacetime.Odyssey.2014.S01E01.1080p.BluRay.x264.DTS-FGT
  • ogisan O kullanıcısına yanıt
    Kodi uygulaması üzerinden açmayı denediniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, başka birine satmadan önce bu tv'nin özel kitlesi olarak size sormak istedim. 2019 model 55 inc XF9005 TV mi satmayı düşünüyorum. Hiçbir problemi yok, çok severek kullanıyorum. Görüntüsünden inanılmaz memnunum. Ama bütçeyi biraz artırıp airplay özellikli bir oled tv almaya karar verdim. Mediamarkt'tan almıştım geçen sene tv'yi, 2 yıl da ekstra garanti yaptırdım. Yani 3 yıl daha garantisi var. 7500 TL düşünüyorum. İstanbul içinde ilgilenen var ise lütfen mesaj atsın :)
  • ecan92 E kullanıcısına yanıt
    6000?

• Güncelleme den sonra trt1,ATV,kanal 7,Fox TV kanalları yayın açıldıktan sonra kanal bilgilerini gösteren portal geliyor.iste trt1 de kırmızı tuşa basın içeriği görün,Fox TV de ve var bakın vs gibi kanal acildiktan sonra görüntü gelmekte.bunu nasıl sileceğim kaldirabilirim.tsk ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wkend

Güncelleme den sonra trt1,ATV,kanal 7,Fox TV kanalları yayın açıldıktan sonra kanal bilgilerini gösteren portal geliyor.iste trt1 de kırmızı tuşa basın içeriği görün,Fox TV de ve var bakın vs gibi kanal acildiktan sonra görüntü gelmekte.bunu nasıl sileceğim kaldirabilirim.tsk ederim
    AYARLAR>KANAL AYARI>DİJİTAL KURULUM>ETKİLEŞİMLİ UYGULAMA AYARI>ETKİLEŞİMLİ UYGULAMA: KAPALI

• Yeni güncellemeden haberi olan var mı

• Yeni güncelleme derken? En son çıkan yazılım 22 Nisan'dan yayınlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 23 Eylül 2020; 14:38:46 >
  • F@ruk F kullanıcısına yanıt
    Yok onu biliyorumda belki gelmiştir yenisi diye dedm

• arkadaşlar, televizyonumu stereo amfiye kablolu şekilde nasıl bağlarız, müzik dinlemek için, kablolu olacak sadece, Bluetooth ile bağlıyorum ama kablolu olması lazım.. standart RCA çıkışları var amfide sadece. BEYAZ VE KIRMIZI olan..

• bayse B kullanıcısına yanıt
    3,5mm audio çıkışından bağlayabilirsin.Tek tarafı 3,5mm stereo jak, diğer tarafı çift stereo RCA hazır kablolardan satın alabilirsin.
  • Merhaba XF-9005 güncel sürümde (gerçi daha öncesinde de) laptop'dan kablosuz ekran yansıtmayı bir türlü beceremedim, arama listesinde tv yi bulmasına rağmen sağlıklı bir görüntü alamıyorum bir sorun çıktı deyip bağlantı sağlanmıyor
    lenovo yoga 910 bilgisayarım
    Yardımcı olacaklara teşekkür ediyorum
    iyi günler
  • Merhaba arkadaşlar,

Puffinden maç izleyim dedim ama açmıyor. Hls networkerrormanifest hatası veriyor. İnternetten maç izleyenler nasıl bir çözüm buldu?

Teşekkürler

• youcq Y kullanıcısına yanıt
    Kablosuz aktarmayı başarsanız bile görüntü kaybı ve belki kopmalar yaşanacaktır dolayısıyla hdmı kabloyla tertemiz aktarın bence

• quote:

Orijinalden alıntı: samura92000

Merhaba arkadaşlar,

Puffinden maç izleyim dedim ama açmıyor. Hls networkerrormanifest hatası veriyor. İnternetten maç izleyenler nasıl bir çözüm buldu?

Teşekkürler
    Ben kendi tarayasından izliyorum Tv'nin ama internetiniz iyi olması gerekiyor stabil olması çok önemli..
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İnternet 100mbs sorun olmaz flash videoları açamıyor kendi tarayacısı ve puffin

• 
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.