Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu bazı film ve dizilerin kısmi sahnelerinde rastlanıyor.tv ile ilgili değil.Bence ayarlarınız hiç bozmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba söylendiği gibi bu tvnin ireless bağlantısı ethernet bağlantısından hızlı mı?

• kalamare kullanıcısına yanıt
    2005 - 2009 arası çekilmiş bir dizi "battlestar galactica" belki ondandır.
    ama 27 inch monitörde daha stabil ve iyi görüntü alıyor olmak üzdü. ( tabi boyut farkı da var ama ona göre de fiyat farkı da devasa)
    beklentim daha yüksekti açıkçası.
    son durumda HDR otomatik yaptım. bir de şu elemanın dediği ayarları yapıp deneyeceğim vaktim olursa.
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=meYW4tx9uCU&feature=emb_logo
  • arada from bakıyorumda. halen görüntü denemeleri tesler kalite buğulanma v.s yazmış yeni alan arkadaşlarımız. bu tv gercek görüntü gercek kaynak 4k kullandığınız box recever kablo seyrettiğiniz filim şayet hepsini aynı anda yakalarsanız ozman görürsünüzki denilen olayların hiç biri olmaz .

Ama arada benim gibi tv de enson babalar duyar bizimkiler papatyam izlerseniz tv göstermiyor dersiniz(burası şaka idi ) yani işin özü panelde sıkıntı yok rahat olun güzel tv

tadını cıkarın açın seyredin ....
  • gurkanbesyo G kullanıcısına yanıt
    tv nin fişini çekip tekrar takarar cihazı açarsanız beklersiniz, kumandadan kapatıp açarsanız beklemezsiniz.
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Aslında benim istediğim tv nin kendi menüsü yani resim ses ayarlar menüsü xg deki gibi olsa alt kısımdan gelse bizimkide hayal işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • greenland G kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bir şey.

• sanall44 S kullanıcısına yanıt
    Ben diğirürk kullanıyorum görüntü kalitesini bir türlü güzelleştiremedim nasıl yapabilirim. Ps4 de görüntü çok iyi netflix desen aynı ama diğitürk yayınları çamur gibi

• Ben diğitürk kullanıyorum görüntü kalitesini bir türlü güzelleştiremedim ayarlardan nasıl yapabilirim. Ps4 de görüntü çok iyi netflix desen aynı ama diğitürk yayınları çamur gibi

• Dijitürk kutu ayarlar bölümünden 1080 p yada 1080i seç seninkutu 720 p de kalmış olabilir bide böyle dene

• Bende digitürk kullanıyorum ve görüntü kalitem gayet iyi hatta filmler falan beklentimin üzerinde.Arkadaşın dediği gibi diği ayarlardan 1080 bakın birde bireysel çanak ,lnb, kullandığımız hdmı kablonun kalitesi hepsi etki eder.Bunları da gözönünde bulundurmak lazım

• Sergenss kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşın da söylediği gibi synology bir Nas markası, uzaktan torrent erişimi de olduğu için ben çok keyifle kullanıyorum, ofisten linkleri atıp eve geldiğimde kodinin ftp bağlantısı ile 4K filmleri bile ağda takılmadan izliyorum. Fotoğraf ve müzik arşivimi de oradan seyredip dinleyebiliyorum. Kendi app lerimde var aslında android markette ama altyazı almıyor ağdan, ftp server üzerinden alıyor ama o yüzen kodi ile seyrediyorum.

• kalamare kullanıcısına yanıt
    Merkezi diğitürk ama 2 kişi kullanıyoruz apartmanda. Ayarlar 1080 dogru hdmi kablomda 2.0 yakından izlediğim için olabilir mi acaba

• Özkan 78 Ö kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam .. hatta hdkablom 2.0

• musuz M kullanıcısına yanıt
    Ben dün denedim tırt

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    işe yarıyor dostum....denedim,istediğim uygulamayı kaldırdı....
  • Guney Amerika'da yeni bir guncelleme yayinlanmis, Avrupa'da yayinlanmamis henuz..

Yukleyenler Android 9.0 surum diyor ama arastiranlar 9.0 degil ama Benziyor demisler..

Mesela resim menusu vs Xg9505 gibi olmus Guncelleme de...Tv de ki siyajkem hafif Gri sahneler simsiyah olmus goruntu kalitesi artmis,menuler cok hizlanmis...

Tv uzerinde ki Yonga setinden dolayi 9.0 android surum alinamaz demis cogu kisi ancak yukleyenler 9.0 diyor..

Simdi 9.0 surum mi yoksa 9.0'a benzetilmis bir gumcelleme mi o tartisiliyor yurt disi forumlarinda..Guncellmenin bir kac aya Avrupa'da da yayinlanmasi bekleniyor..

Guney Amerika'da Xf harici bir kac kisi Xf8000 serisine yuklemis ayni guncellemeyi birisi stabil derken diger kullanici stabil degil demis..

• sanall44 S kullanıcısına yanıt
    evet sanırım sıkıntı amazon prime'ın yayın kalitesinde olabilir.
    USB belleğimdeki 1080p videoları canavar gibi açıyor ve görüntü süper.
    zannederim amazon prime netflix vb'leri yerine kendimiz indirip izlemek daha başarılı sonuçlar verecek özellikle de nispeten eski dizi ve filmler için.
    bir de sık bahsedilen blooming olayı var ancak beni rahatsız etmiyor. abartılmış baya. ya da ben şanslıyım :)
  • ben kablotv kullanıyorum kendi cihazıyla. ( conexle uğraşmadım henüz)
    bu ayarları yapınca baya güzelleşti:https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=meYW4tx9uCU&feature=emb_logo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musuz -- 2 Ekim 2020; 0:48:31 >
  • 2,5 metreden 65 inch izliyorum :) kablotv gayet mükemmel
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.