Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daryusdaryus

Şimdiden bakıldığında mantıklı değil gibi duruyor, o zamana kadar yeni modeller çıkacaktır. Diğer yandan dövizin artması halinde bu rakamlara almak hayal olacaktır.

Sanırım sizin durumda ben olsam tvye ayıracağım parayı dövize bağlar, tv'yi 2020 haziran, temmuz gibi alırdım. Tabi düğün arefesinde o parayı başka bir şeye harcamadan tutmak kolay olmayacaktır. Karar sizin.
    Aldım ins iyi yapmisimdir çok kararsızım son 1 adet kaldı diyince dayanamadim aldım hala kararsizim ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun, 15 gün cayma hakkınız var, beğenmezseniz vazgeçersiniz.

Sizden sonra ürünün fiyatı 7499 TL'ye fırlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daryusdaryus

Hayırlı olsun, 15 gün cayma hakkınız var, beğenmezseniz vazgeçersiniz.

Sizden sonra ürünün fiyatı 7499 TL'ye fırlamış.
    Teşekkür ederim son dk bekletmeyip cvp vermeniz belirleyici oldu cuma günü adresi teslimat yazıyor şimdi heyecan yaptım yeminle ne yapmam gerekiyor testleri fln oluyordu videolar fln indirmem gerekiyor mu servis bunları tek tek kendisi yapıyor mu yapmazsa bunları yapın gibi bir istekte bulunabilir miyim

• Ben de bilmiyorum, konunun eski mesajlarında olması lazım, bakmak lazım.
  • Arkadaşlar merhaba

Tüm TV'ler için nakit alımlarda güzel fiyatlarımız var.
    Öğrenmek isteyen olursa yardımcı olamaya çalışayım.
  • Selam bugun benim 65inc tv geldi kuruldu inceleme firsatim olmadi 2 haftaya tasinacagim icin bir kac gun kurcalayip geri kutusuna koyacagim. Yaninda 3 yil garanti teknokask diye birseye 1000 tl verip almistim ama yorumlari okuyunca 5 kavanoz bal 100 tl diye alip kaziklananlar gibi hissettim zarfini actim icinde oyle sartlar var ki adamlarin niyeti para toplamak belli. iade etme imkani olsa hemen geri verirdim. Yeni alacak arkadaslar bu kasko olayini arastirsinlar hem disarda.daha ucuz hem de bi ise yaramiyor(muş). 1000watt'lik tuncmatik 2000va regulator aldim kasko yalanmis ama en azindan elektrik arizalarina karsi bi koruma olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 55xf9005 düşünüyorum ama Amazon dışında heryerde fiyatı bin lira yüksek.amazondan alınca garanti kurulum nasıl oluyor??yani herhangi bir dezavantajı var mı

• eagle-1453 E kullanıcısına yanıt
    Sony Türkiye garantili ise kargo size geldikten sonra süreç hepsinde aynı, Sony servisi gelip kuruyor.
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Ben de onu soruyorum amazondakiler Sony türkiye garantili mi☺️

• bu tvyi kullanan arkadaşlar memnun musunuz +/- ile Android tarafında kasma donma oluyormu kronik bir sorunu varmı acaba almayı düşünüyorum ama siz arkadaşlarda bir kullanıcı gözü ile yardımcı olursanız sevinirim.
  • eagle-1453 E kullanıcısına yanıt
    Amazon'daki ürünlerin bir kısmını amazon, büyük kısmını başka firmalar satar. Onun için açıklamaya bakın veya iletişim kurabiliyorsanız iletişim kurun. Genelleme yapamazsınız.
  • arkadaşlar görüntü ayarlarınızı nasıl kullnaıyorsunuz, özellikle netflix dolby ayarlarını nasıl yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: willerdem

Merhabalar,

Cihazda devamlı olarak internet sorunu yaşıyorum.Modeme bağlanamıyor.Kablolu bağlantıda yada wifi fark etmiyor.Televizyonu 10 saniye basma tuşuna basarak yeniden başlatınca düzeliyor.Bunu nasıl düzeltebilirim,oldukça can sıkıcı.
    Merhaba selamlar, ayarlardan tarih saat güncellemeyi kapatın sorun düzelecek düzelmezse bir yöntem daha var yazın yardımcı olayım

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Ben ad de Amazondan aldım , satıcı da Amazon görünüyordu, Kocaeli den kargoya verildi diye bir msj da aldım. Bakalım kutudan ne çıkacak.

Kısmet

• Bu oreo güncellemesini nasıl yapacağız arkadaşlar. Destek bölümünde ki güncelleme farklı mı anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: lethe_x

Ben ad de Amazondan aldım , satıcı da Amazon görünüyordu, Kocaeli den kargoya verildi diye bir msj da aldım. Bakalım kutudan ne çıkacak.

Kısmet
    Benim kutu geldi şuan karşımda bakisiyoruz servis aradım biz sizi aricaz dediler bekliyorum bu arada kardo Manisa Soma 1 günde geldi normalde cuma günü teslimatti ama takip ten baktim subeye gelince dagitmasini beklemedim hemen gittim aldim belki servis bugün gelir diye

• quote:

Orijinalden alıntı: ysn_crescent

Selam bugun benim 65inc tv geldi kuruldu inceleme firsatim olmadi 2 haftaya tasinacagim icin bir kac gun kurcalayip geri kutusuna koyacagim. Yaninda 3 yil garanti teknokask diye birseye 1000 tl verip almistim ama yorumlari okuyunca 5 kavanoz bal 100 tl diye alip kaziklananlar gibi hissettim zarfini actim icinde oyle sartlar var ki adamlarin niyeti para toplamak belli. iade etme imkani olsa hemen geri verirdim. Yeni alacak arkadaslar bu kasko olayini arastirsinlar hem disarda.daha ucuz hem de bi ise yaramiyor(muş). 1000watt'lik tuncmatik 2000va regulator aldim kasko yalanmis ama en azindan elektrik arizalarina karsi bi koruma olur
    Sony eskiden ekstra ücret istemeden direkt 5 yıl garanti verirdi. 2009'da aldığım LCD TV'nin garantisi 2014'de dolmuştu meselâ.(O LCD TV ve insanlara hediye ettiğim 30 senelik tüplü TV'leri hâlâ canavar gibi maşallah)

Servise işimiz düşerse Türkiye şartlarında Sony LG Samsung vb... arasında pek fark olacağını sanmıyorum. İşimiz düşünce anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan getirecekler. Türkiye'de müşteriye olan saygı malı satana kadardır.

Ama Sony'den TV aldığınız zaman sorun yaşama ihtimâliniz de azaldığı için servisle muhattap olma şansınız da düşüyor.

Kalın kasa PS3 hariç Sony'nin hiçbir ürününde sorun yaşamadım. Samsung markasının iki tüplü bir LCD TV'si, internal sabit diski, mikrodalga fırını, bazen on off tuşu çalışmayan monitörü vb.. gibi bir çok ürününde sıkıntı yaşadım. Sadece telefonundan memnunum, onun da pili zayıfladı ama 2 yılda tüm markaların pili zayıflamıyormuş zaten.

Pioneer TV yapmayı bıraktı, Loewe çok pahalı(Sanırım Türkiye'den de çekildi) Sharp ve Panasonic Türkiye'den çekildi. Bang&Olufsen ev fiyatı. Yani Sony, Türkiye şartlarında TV katagorisinde rakipsiz kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.C.

Merhaba selamlar, ayarlardan tarih saat güncellemeyi kapatın sorun düzelecek düzelmezse bir yöntem daha var yazın yardımcı olayım

Alıntıları Göster
    Maalesef düzelmedi.

• _Khal Drogo_ kullanıcısına yanıt
    Bana da Osmaniye'ye gelecek. Pazartesi gelir gibi görünüyor. Hocam kutuyu açınca buradan paylaş , kullanılmış ürün mü aldık, teşhir mi aldık emin olalım

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.