Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.419
Cevap
218
Favori
959.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: satem

Selam hocam,ben android 8'e güncellemedim çünkü tek tek tüm uygulamaları baştan kurmak biraz sıkıntılı benim için.
    ''Android'in avantaji butun apk larin calismasi 8.0 ile akicilikta saglandi zaten'' yazmışsınız ,öncekine göre kalitede bir artıştan bahsetmişsiniz.Ben Televizyonumda en çok normal uydu tv kanalları ile iptv oynatıcısı ile iptv kanallarını izliyorum,bunların kalitesinde bir artış göredebildiniz mi?

Alıntıları Göster
    tek tek uygulamaları baştan kurmanıza gerek yok ki ?
    Sürüm güncellerken uygulamalar silinmiyor.Görüntüde farklılık görmedim android yazılımı sonuçta görüntüye pek etki etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlg

bu tvyi kullanan arkadaşlar memnun musunuz +/- ile Android tarafında kasma donma oluyormu kronik bir sorunu varmı acaba almayı düşünüyorum ama siz arkadaşlarda bir kullanıcı gözü ile yardımcı olursanız sevinirim.
    gayet güzel ürün tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

tek tek uygulamaları baştan kurmanıza gerek yok ki ?
    Sürüm güncellerken uygulamalar silinmiyor.Görüntüde farklılık görmedim android yazılımı sonuçta görüntüye pek etki etmez.

Alıntıları Göster
    Hocam Siz fabrika ayarlarına getirmeden tüm uygulamalar varken mi güncellediniz?Eğer herhangi bir sorun olmadıysa bende güncelleyeyim.
    Çoğu arkadaş bu sefer ki güncellemede Android versiyonu değişeceği için fabrika ayarlarına getirmezseniz sorun olur yazmıştı o bakımdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaninei

Televizyona SS iptv uygulamasını yükledim, internet hızım 50mbps fibernet üzerine bir de wifi değil kabloyla bağladım yayınlarda takılmalar oluyor. Aynı yayını telefondan açtığımda donma olmuyor. Acaba ss iptv uygulamasından mı kaynaklanıyor başka uygulama önerisi olan var mıdır?
    İptv pro da iptv izlerken en çok kullandığım stabil bir iptv oynatıcısıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Khal Drogo_

Sizce guncellemeleri yuklemeliyim mi dünya sayfa yorum olduğundan okunmuyor hepsi
    yükleyin bence iyi olmuş akıcılık kazanmış multi tasking'te daha başarılı gerçi uygulama kapatma yok artık yada ben bulamadım.Benim tek anlamadığım Android 10 çıktı 9.0 çıkalıo 1 yıl oldu niye 9.0 değilde bu yılda android 8.0'i veriyorlar onu çözemedim.2 sene falan geriden mi geliyor bu android tvler acaba...Birde karıştırdığım kadarıyla android tv'lerede 2 büyük güncelleme geliyormuş yani 9.0 alıp güncelleme desteği kesilecek sanırım umarım 10.0'ıda alır.
    Niye dert ediyorsun tv box alırsın diyenler için kendi içindeki android'i kullanmak istiyorum bu kadar para verdim gidip tekrar dışarıdan 3.parti box almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 6 Eylül 2019; 12:28:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: satem

Hocam Siz fabrika ayarlarına getirmeden tüm uygulamalar varken mi güncellediniz?Eğer herhangi bir sorun olmadıysa bende güncelleyeyim.
    Çoğu arkadaş bu sefer ki güncellemede Android versiyonu değişeceği için fabrika ayarlarına getirmezseniz sorun olur yazmıştı o bakımdan.

Alıntıları Göster
    hayır fabrika vs uğraşmadım bir sorunda yok 2 hafta falan oluyor.Stand by'da açılmama sorunuda olmadı hatta tv 1 hafta falan kapalı kaldı üstelik.En beğendiğim özelliğide dsmart kullanıyorum normalde 7.0 da hdmi 2 yi şeçmem gerekiyordu şimdi özellik gelmiş tv'ye bastığınız anda hdmi 2 geliyor şeçmeye gerek yok çok iyi bir özellik olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 6 Eylül 2019; 12:30:19 >
  • satem S kullanıcısına yanıt
    Ben 8.0 a iki kere güncelledim. İlkinde hiç sorun yoktu ama ikinci versiyonunda fabrika ayarlarına dönmeden düzelmedi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Teşekkürler deneyeceğim.

• İlçe de oturuyorum Perşembe günü öğlen geldi TV aradım müşteri hizmetlerini yetkile servise Manisa ya yönlendirdi bugün gelebilirsek bugün gelemezsek yarın dediler bugün 4 5 seferdir arıyorum size geri dönüş yapacağız diyorlar bekliyorum gene yok napmaliyim öyle tvnin kutusuyla bakisiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 7 iken bütün programları kurdum.
    Sonra Android 8 geldi aynı şekilde kurdum, fabrika ayarlarına dönmedim.
    Mükemmel çalışıyor.

• Peki Android 8'de ''Uygulamaları kapatma özelliği'' yok ise uygulamaları kapatmak için nasıl bir yol izliyorsunuz? Tv açık olan Uygulamaları otomatik olarak kendi kendine kapatıyor mu yoksa uygulamaları kapatamadığı için ikide birde kitleniyor mu?
    Kilitlenmez.

Çok isterseniz developer ayarlarını açıp belirli bir sayıya limitlersiniz.

Ama benim tavsiyem, eğer çok fazla uygulama açmıyorsanız kapatma yapmayın. Arkaplandaki bir uygulamanın açılması her zaman sıfırdan açılmasından hızlıdır.
  • Bugün itibari ile 55xf9005 alarak tv arayışımı sonlandırdm.
    MEdiamarkt bayrampaşa forumda kapalı kutu olarak ürünü buldum. Mağazadaki arkadaş çok ikna ediciydi. Ürünün stoğa yeni girdiğini bilgisayardan hemen gösterdi. Kapalı kutu.Teşhir değil diye özellikle ürünün giriş tarihinide gösterdi.
    Bir sürü örnek video ile tv yi gösterip tanıttı.
    Ürünü almak isteyenler 20 civarı stok var.
    Ürünün fiyatı 7000 tl
    worldcard 6 taksitle aldım.
    Onurdu galiba ismi + garantide çok güzel bir indirimle 1+3 yıl(1 yıl kasko+3 yıl uzatılmış garanti)1499yerine 1000 tl ye 6 taksit aldım.
    Yani tv + 1+3 garanti 8000 tl verdim.
    tv yi yarın servis kur
    acak. Almayı düşünen varsa mağaza gidip arkadaşa böyle bir inddirim yapmışsınız deyip alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi citykhan -- 6 Eylül 2019; 17:21:50 >
  • Amazon'dan aldığım tv bugün geldi beyler. Yarın servis kuruluma gelecek. Normal kontrollerin dışında dikkat etmem gereken bir nokta var mı?
  • Klavye ve mouse tavsiyesi verebilecek var mı? kendi mouse umu taktığımda mouse çalışıyor ama tıklamıyor ve ekranda iki mouse kalıyor çalışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Kilitlenmez.

Çok isterseniz developer ayarlarını açıp belirli bir sayıya limitlersiniz.

Ama benim tavsiyem, eğer çok fazla uygulama açmıyorsanız kapatma yapmayın. Arkaplandaki bir uygulamanın açılması her zaman sıfırdan açılmasından hızlıdır.
    Bilgi için teşekkürler , peki bu developer ayarına nerden giriliyor

• XF 9005hakkında herşey.https://t.me/c/1445359486/929

• Arkadaşlar xf9000 televizyonuma bugün bir adet lg sk9y soundbar sipariş verdim uyum sorunu olurmu tecrübesi olan varsa tavsiyeye ihtiyacım var

• erhangun84 E kullanıcısına yanıt
    Aynı soundbarı bende takipteyim hocam, kullanmaya başladığınızda yorumlarınızı merakla bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.