Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    60k mb imiş yanlış yazmışım.
    56 gb yapıyormuş.
    film captain marvel 2 saat 10 dk.
    filmin torrentinin resmini koyuyorum. Donmadan gayet rahat izleniyor.

SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 20 Haziran 2019; 14:39:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam.sanırım bu fiyat segmentinde en iyisi birde 49 inç Sony 8596 var oda 100 hrz sanırım ikisinden birine karar vereceğiz artik

• kazdal1 K kullanıcısına yanıt
    Ne demek yani ben aldım ama bu fiyat aralığında alınabilecek samsung nu8000 - samsung q6r ve lg sk8500 var.
    Heralde sony almasaydım sk8500 alırdım her ne kadar servis konusunda çok kötü deselerde ips panel iyi değil deselerde tv benim hoşuma gitmişti.
    Ha birde ben sadece filim için değerlendirdim playstation oynayacaksanız tepki süresi olarak samsunglar daha iyi diyorlar. Ama ps alma ihtimalim %0.00001 olduğundan hiç şag ve tepki sürelerine bakmadım.

• abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    süresi normal filmlerden uzun olduğu için anlık veri miktarı düşüyor, bu film 60-70 mbit bağlantıyla izlenebilir, arada buffer yapabilir.
  • saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Korumalı priz yoktu olsaydı da bişe fark etmiyecekti çünkü tv nin kendi uydusunu kullandığımdan uydu kablosundan dolayı olanlar yine olacaktı. Scart girişinden TV çalışıyor problem yok, ama uydu girişi ve hdmı girişlerini görmüyor maalesef. Bunları yaptırmanın bir yolu var mı acaba bilgisi olan var mı_? Servis anakart için 3250 TL Adaptor için de 400 fiyat verdi. Bu fiyatlara yeni bir tv almak daha mantıklı.
  • 2 3 sayfa önce bir arkadaş yazmış yazıyı görünce kutuyu inceledim 2 gün önce mediamarket internet sitesinden aldım benden öncede 29.05 de paketlenmiş şimdi bana kullanılmış ürünmü sattılar
    SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

• Raelro R kullanıcısına yanıt
    Korumalı prizlerde anten veya uydu kablosu girişli olan modelleride var ,onlardan kullanabilirdiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mediamarktın böyle bir huyu var heralde bir kaç hün öncede başkasına kargolanan tvyi buradaki birine yollamışlardı.
    Kutuya iyice bakın en kötü iade edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raelro

Korumalı priz yoktu olsaydı da bişe fark etmiyecekti çünkü tv nin kendi uydusunu kullandığımdan uydu kablosundan dolayı olanlar yine olacaktı. Scart girişinden TV çalışıyor problem yok, ama uydu girişi ve hdmı girişlerini görmüyor maalesef. Bunları yaptırmanın bir yolu var mı acaba bilgisi olan var mı_? Servis anakart için 3250 TL Adaptor için de 400 fiyat verdi. Bu fiyatlara yeni bir tv almak daha mantıklı.
    Çok geçmiş olsun.

Ben bundan almıştım aliexpress'ten:http://www.aliexpress.com/item/Coaxial-Surge-Protector-Cable-TV-In-Line-5-2500MHz-frequency-voltage-protection-2PACK-VCE/32851361689.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.8ce34c4dk5Cl0V

Daire girişindeki diseq'in peşine taktım. Ne kadar işe yarar, vazifesini yapacak mı bilmiyorum ama gelecekte kullanın siz de dilerseniz.

• Zaten burda görünce huylandım bende kutuyu açmıştım kurulumunu falan yaptım klipsleri falan herşeyi yerindeydi anladığım kadarıyla alınmaktan son anda vazgeçilmiş yada siparişi iptal etmişler heralde yoksa kapatmak isteseler aynısının üstüne yapıştırırlardı diye düşünüyorum bu arada televizyonu beğendim baya iyiymiş taymin etti:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 21 Haziran 2019; 12:3:7 >
  • Güle güle, ağız tadıyla kullanın kullanın. Fiyatına göre güzel tv. Sonuçta ömürlük değil.

• Teşekkür ederim hocam
    Bu arada rahmin ettiğim gibi çıktı SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 21 Haziran 2019; 17:22:53 >
  • Bu arada televizyonu 7800 aldım dün 7599 du bugun 7299 a inmiş bu nasıl iş hergün iniyor bu nasıl fiyat politikasıdır

• Beyler fiyat şuan 7250 mediamark da ( club indirimi 50tl dahil)

alayım mı şuan son kararı vermek üzereyim
  • Tv yi aldınız boşverin devamlı fiyat bakarsanız psikolojiniz bozulur. Tvnizin keyfini çıkarın boş verin fiyatları.

• Dövizle alakalı, 31 Mart yerel seçimlerinden evvel 6600 liraya aldım. Dolar yükselirse artar, düşerse ucuzlar. Aslında ürünün Dolar bazındaki değeri hep sabit, paradaki dalgalanma yüzünden fiyat inip çıkıyor.

• Çok Haklısınız ben genede tüketici hakem heyetine başvurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 22 Haziran 2019; 15:21:29 >
  • Sacma sapan islerle hakem heyetlerini mesgul edip gercek magdur olanlarin islerini uzatiyorsunuz.

7800'e almayi sen kabul etmissin, zorla mi sattilar? Simdi 7200'e dusmus diye agliyorsun.

Ben de 6 liradan dolar aldim, simdi 5.80'e dustu diye bankayi mi sikayet edeyim? Ya da gecen ay 6 liradan patates aldim, bugun 2 liraya dusmus. Hakem heyetine mi gideyim bunun icin? Ayrica elektronik urunlerin hepsi ikinci senesine girince fiyati dusuyor, Kasim - Aralik aylarinda da indirim oluyor. O zaman mesela bugun bu yilin TVlerini alan herkes hakem heyetine gitsin. Ilerleyen gunlerde hepsinin fiyati dusecek nasil olsa...

Hem hakem heyetlerinin vaktini caliyorsunuz hem de devlete maddi zarar veriyorsunuz bu uygulamayi suistimal ederek.

Madem oyle magazalar da urunlerin fiyati artinca daha ucuza sattigi kisilerden gelen zam kadar ekstra para istesin. Ayni mantik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kultablasi -- 22 Haziran 2019; 15:8:15 >
  • hayırdır media markt çalışanımısın banane senin dolarından zorunamı gitti hakkını aramam sende git hakkını ara boş yapma burda gelmiş dolarla domatesi karşılıyosun kaldıki dolar 2 gündür 5.80-5.83 civarında artsa bile arada 1000 tl fark olmaz bu arada şikayet var sitesini incelemeni öneririm yallah block

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 22 Haziran 2019; 15:26:39 >
  • Senin yaptigin hak aramak degil. Soylediklerimi anlayamayacagini bildigim icin elektronik urunleri de ornek olarak verdim ama goruyorum ki nafile.

Serbest piyasada her seyin fiyati her an degisebiliyor. Bu durumda birinin bir baskasindan daha ucuz ya da pahali almasi her an yasanan bir durum. Nasil ki magaza, urunun fiyati artinca size gelip "Sana gecen ay su fiyattan satmistim. Bu ay fiyati 1000 lira artti, bana 1000 lira daha ode" diyemezse siz de magazaya "bana su fiyattan satmistin simdi daha ucuza satiyorsun bana aradaki farki ode" diyemezsiniz.

Satis islemi iki tarafli sozlesmedir. Iki tarafin da fiyatta anlastigi bir sozlesme.

Evet bir seyi satin aldiktan sonra fiyatinin dusmesi sinir bozucudur, kabul ediyorum ama sonucta bir seyi satin alirken o fiyati kabul ettiginiz icin yasal olarak haksizsiniz.

Bitti. Nokta.

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.