Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.773
Cevap
127
Favori
500.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55xe93 televizyonumu satiyorum arkadaslar ilgilenen olursa. Bosta yatacagina birine faydasi olsun :)

PM ile iletisime gecebilirsiniz.

• Eklediğim kanal nereye gidiyor? Listemden bir kanal durup dururken neden kayboluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arslanxw A kullanıcısına yanıt
    Kanal listenizi tercih edilen uydu değilde genel uydu kısmında düzenleyin ve kullanın.
  • Merhabalar güncellemeyi okumadan direk hızlı bir şekilde yaptım. Güncellemedeki yenilikleri okumak için nereye bakmam gerekiyor yada bilen biri paylaşabilirmi rica etsem. Teşekkürler
  • Ozy25 O kullanıcısına yanıt
    Kimse televizyonunu güncellemedim acaba iki gün önce geldi çünkü yeni güncelleme☺️

Google diye bir site var, çok işe yarıyor  

Şaka bir yana güncelleme 2 ay önce çıktı. Ota üzerinden yeni yayınlanmış olabilir, ben hep aşağıdaki linkten indirip USB üzerinden yapıyorum güncellemeyi.

Detaylar aşağıdaki linkte.

https://www.sony.com.tr/electronics/support/lcd-tvs-android-xe90xx_x90xxe-series/kd-55xe9005/downloads/00017085#about

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 23 Ocak 2021; 1:6:41 >

• -HKN- kullanıcısına yanıt
    Ben haftada iki kere güncellemeye bakar insanım vallahi benim televizyona yeni geldi zaten otomatik güncellemede açık bilmiyorum neden ama bana yeni geldi Google’da baktım bulamadım teşekkürler sağ olun okuyacağım şimdi
  • -HKN- kullanıcısına yanıt
    Bu arada site açılmıyor ustam

Açılıyor bende.

• Televizyonumda adroid 7 sürüm vardı tek sıkıntım wifi kopmasıydı, saat yanlıştı. Android 9 güncelleme yaptım internet tarayıcısı sitelere daha güzel giriyor, filim ve dizi izlerken sıkıntı çıkarmıyor, Görüntü ayarlarında canlı fotbol modu silmişler bana göre görüntü kalitesi bozmuşlar, KEŞKE GÜNCELLEME yapmasaydım. Kanal geçişleri gene aynı. Eski android 7 yükleme imkanı olur mu? Bilen yapan varsa bilgi verirse sevinirim teşekkürler.

• Android 7 sürümü olan arkadaşlar resim ayarların standart kısmın görüntü degerlerini yazabilir misiniz. Android 9 sütünde fark neler

• hsyn9771 H kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun hocam geriye dönüş yok artık.

• Arkadaşlar sistem güncelleme dediğimde dosya indirildi, bir sonraki yeniden açılışta yüklenecek diyor ama yeniden başlatınca ya da deep on-Off yapınca yüklemiyor. Bilgisi olan var mı?
  • selamlar.

55XE9005 televizyonuma... açılışına şifre koyabilir miyim ??

saygılar.

• PS5 aldık ancak, daha önce tartışıldı ise kusura bakmayın, 4k 60 fps sinyal alabiliyor buna karşın 4k 60 fps Hdr sinyal alamıyor Hdr olsun istersen 1080p ye düşürüyor, PS5 den 4k hdr 60 fps yi bu tv de almanın bir yolu var mı?
  • YAKUT Y kullanıcısına yanıt
    Ps5 görüntü ayarlarına baktınmı hiç neler var ekran paylaşırmısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YAKUT

PS5 aldık ancak, daha önce tartışıldı ise kusura bakmayın, 4k 60 fps sinyal alabiliyor buna karşın 4k 60 fps Hdr sinyal alamıyor Hdr olsun istersen 1080p ye düşürüyor, PS5 den 4k hdr 60 fps yi bu tv de almanın bir yolu var mı?

Hocam ben ps5 de kullandım hdr oluyor kesinlikle.ps5 ayarlarına girin video çıkış bilgilerine bakın orada hdr yazması lazım.

• Televizyon durduk yere bu sabah YouTube videolarını oynatmamaya başladı, çaresini bilen var mı acaba ? ( Bu sorunu bir şekilde hallettik, çözüm nasıl oldu anlamadım )

Bu arada nasıl olduysa cihazdaki uygulamaların ne kadar yer tuttuğuna bakarken Kodi'nin 2.74 gb. çıktığını gördüm. Silip tekrar yükledim.

Gereksiz olup yer kaplayanlardan neleri silip yerden kazanılabiliyor acaba ? Ben sadece Japonca girişi sildim, başka var mı bildiğiniz ve uyguladığınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reef1905 -- 9 Mart 2021; 14:17:21 >
  • spartacus55 kullanıcısına yanıt

performansı nasıl tv nin ps5 de herhangi bir sorun yaşadınız mı?

• YAKUT Y kullanıcısına yanıt

TV'de HDMI ayarları gelişmişe (enhanced) alındı mı?

• 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.