Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.773
Cevap
127
Favori
500.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evren377

tv'de ilginç bi sorun var.
    bluetooth kulaklığı bağladığınızda netflix'te 4K izleyemiyorsunuz. yabancı forumlara da baktım aynı sorunu yaşayan çok.
    bunun çözümü var mı arkadaşlar?
    Çözüm olarak TV'ye kulaklık bağlıyorsunuz kablolu..Sonra Bluetooth kulaklıkla 4k izleyebilirsiniz..Enteresan ama çözüm bu :)
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    denedim hakkaten de oldu hocam teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical_Support

Modem arayüzünden hangi cihazın anlık kaç mbit kullandığını görüyorum.
    bu aklıma gelmemişti bunu deneyeyim.

bu arada ben de tvyi uzun zamandır güncellemedim, sorun çıkmadan elleşmeye gerek yok diyerek. android 9 gelirse bunu deneyebilirim.
  • Televizyonunuzda hangi surumu kullaniyorsunuz arkadaslar ? Ben gecmiste goruntu kalitesi vs dustugu icin 7.0 da kaldim

• blacksnake03 kullanıcısına yanıt

Son sürümü kullanıyorum, uydu görüntü kalitesinde biraz düşüş oldu (keskinlik bakımından) ama zamanla göz bunada alışıyor. Dahada önemli olan şey android 7 de birkaç uygulama üst üste açınca yazılım şişiyor, uygulamalar düzgün çalışmıyor, tv tepki vermekte zorlanıyor hatta bazen reset atmak zorunda bile kalıyordum. Şuanki android sürümünde bir uygulamayı açtığınızda önceki açtığınız uygulamayı uykuya alıyor, yani ramde bekletmiyor. Buda performansa büyük katkıda bulunuyor. Geriye dönüp android 7 ye baktığımda kağnı gibi çalışan sorunlu bir işletim sistemi görüyorum.

• zRx Z kullanıcısına yanıt
    Güncelledinizmi bu sürüme?

Bu indirme hakkında

Avantajlar ve İyileştirmeler
    Hatalı sistem saati ayarının neden olduğu bir ağ hatası sorununu çözer
    AG8 modellerinde bir LED'in yanıp sönmesiyle ilgili sorunu düzeltir ve sistem performansını iyileştirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technical_Support -- 9 Ekim 2020; 22:11:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, Amazon prime appdan video izlerken skip intro özelliği bende görünmüyor, applikasyon falan mı güncellenmesi gerekir? Uygulama güncel sürüm görünüyor bende, android 7 olduğum için olabilir mi? Benzer problem yaşayan var mı?

• zRx Z kullanıcısına yanıt

Tvden güncelle deyince gelmiyor, siteden mi indirdiniz?

• Ben USB ile yükledim sorun yok güzel olan pie 9 bizim modellere gelecek bilgileri

Kaynak https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1602502853

• West Coast kullanıcısına yanıt
    Bizim cihazı unutmamaları güzel haber olmuş bilgi için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son yazılım biraz kasıyor gibi, sizde durum nedir?

• 2. El fiyatı 55 için ne kadara gider?

• Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sorun yok bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar XE9005 ile XE9305 aynı yazılımı kullanıyor değil mi?

• Arkadaşlar update sonrası tv ye reset işlemi çeksem tv kanallarımın sıralaması bozuluyor mu? XE9005 bu arada tv.

• Telefonumdan Tv.'ye yansıtma yaparak film izlemek istedim fakat altyazıları göstermiyor.

MxPlayer ve Vlc var telefonumda, ikisinde de durum aynı.

Bunun sebebi veya çözümünü bilen var mı acaba ?

• Rmznplt46 R kullanıcısına yanıt
    Evet.

• Herkese selamlar. Bu TV için kullandığınız güzel bir askı aparatı var mı? Geçmiş konulara baktım ama konular eski, net ve güven veren bir ürün göremedim açıkçası :) 55" TV yi gönül rahatlığıyla taşıyacak hatta öne çekip sağa sola 40-50 derece açıyla izletecek bir TV askı aparatı arıyorum.

Esasında şöyle bişey.

https://www.hepsiburada.com/starone-led-406-39-65-lcd-led-tv-hareketli-aski-aparati-yurtdisi-versiyon-p-hbv00000rqnrg

Sizin tavsiyeleriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_

Herkese selamlar. Bu TV için kullandığınız güzel bir askı aparatı var mı? Geçmiş konulara baktım ama konular eski, net ve güven veren bir ürün göremedim açıkçası :) 55" TV yi gönül rahatlığıyla taşıyacak hatta öne çekip sağa sola 40-50 derece açıyla izletecek bir TV askı aparatı arıyorum.

Esasında şöyle bişey.

https://www.hepsiburada.com/starone-led-406-39-65-lcd-led-tv-hareketli-aski-aparati-yurtdisi-versiyon-p-hbv00000rqnrg

Sizin tavsiyeleriniz nedir?

Ben kullanışlı ve fp bir ürün aldım kullanıyorum. Fakat sizin istediğiniz gibi açı sağlamıyor malesef...

• quote:

Orijinalden alıntı: reef1905

Ben kullanışlı ve fp bir ürün aldım kullanıyorum. Fakat sizin istediğiniz gibi açı sağlamıyor malesef...

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam. Biraz araştırıyorum, açı sağlayan tv aparatı olarak sanırım şuan baohous'un sattığı maxima marka olan beğenilmiş, iyi duruyor. O da 400 TL. HB, GG, N11 gibi yerlerde aynı ürünün muadilleri var 130-180 TL bantlarında. Onları araştırıyorum f/p olarak eşdeğer midir diye. Olurda alır kullanırsam yazarım bende buraya.  

• 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.