Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.774
Cevap
128
Favori
500.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pro moda alınca oyunlarda karakterin etrafında gri koyu alanlarda gölgelenme oluyor yani sanki oyuncu monitörünün tepkime hızını yükseltmiş gibi bir görüntü normal moda dönünce sorun yok ama sanki pro modda ekran tepkimesi daha iyiydi sanki emin olamadım henüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 6 Kasım 2020; 11:15:20 >
  • selamlar

pie9 gelmiş hayırlı olsun v6.7140

https://www.sony.com.tr/electronics/support/lcd-tvs-android-xe90xx_x90xxe-series/kd-55xe9005/downloads/00017085

Avantajlar ve İyileştirmeler
    Yeniden tasarlanmış ve basitleştirilmiş Ayarlar menülerini sunar (Android™ 9 Pie)
    Video, Albüm ve Müzik uygulamalarını tek bir Medya Oynatıcı uygulamasında birleştirir
    Gelişmiş güvenlik için WPS işlevini kaldırır
    TV'nin bekleme modundan çıkarılırken daha hızlı yanıt vermesini sağlar
    HDMI ARC ile bağlanan belirli bir sound bard'dan ses gelmemesi sorununu çözer
    HbbTV uygulamalarında video oynatmayı iyileştirir
    Wi-Fi işlevini iyileştirir
    TV tuneri aracılığıyla Yüksek Verimli Video Kodlama (HEVC) biçimi deşifresi işleminin neden olduğu siyah ekran sorununu çözer
    USB video oynatmada HEVC 100/120Hz desteği ekler

soundbar var ama bağlantı sorunum yok
    wifi ile bağlı ve bağlantı sorunum yok
    usb 100hz wps ve diğer konular vs. ilgilimin dışında

aranızda bir kurban var mı yükleyip deneyecek ?

bir yıl önceki v6.6545'i çok beğendiğimden devam ediyorum
    şimdilik pie oldu diye güncellemeyle pek niyetim yok

hürmetler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep -- 18 Kasım 2020; 19:19:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• recep R kullanıcısına yanıt
    Genel olarak bir hızlanma olmuş, menülerde, kumanda tepki hızında ve hatta YouTube uygulamasında,
    Bunun haricinde renkler daha doygun gibi geldi fakat rahatsız etmedi aksine hoşuma gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YAKUT Y kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

sanırım renk düzeni ile yine oynanmış
    siz yinede sonradan fark edeceginiz gözünüze farklı gelen durumları paylaşmaya devam edin
    kontrast farkı vs.
    yükleme yapacak arkadaşlara yönerge olur

hürmetler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ses ayarlarında dts ve dolby digital için geçiş özelliği varmı hala, sesi tv çözmeden avr ye göndermek için. O bölümü resim olarak buraya atabilirmisin acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: YAKUT

Genel olarak bir hızlanma olmuş, menülerde, kumanda tepki hızında ve hatta YouTube uygulamasında,
    Bunun haricinde renkler daha doygun gibi geldi fakat rahatsız etmedi aksine hoşuma gitti

Siyah kalitesinde ve arka aydınlatma kalitesinde bir düşüş ya da iyileşme oldu mu? Bu hali çok iyi çünkü çok az bile geri gitse müthiş üzülürüm zira diğer güncellemeler benim için önemsiz tamamen. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz seçeneğe rastlamadım

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt
    Emin olmadan yüklememenizi öneririm çünkü görüntü kalitesi olarak daha iyi sürümler olmuştu en iyisi bu oldu diyemem

Ses ayarlarından harici hoparlör seçince, digital ses ayarlarına gelip bu seçenekler geliyormu bakabilirmisin.

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)

Merhaba..

son versıyonunuz 6.6555miydi acaba??

ben 6.6555 ten memnun oldugum için 6.6575 i yapmamıştım. Şimdi 2 si birden görunuyor? Acaba sıraylamı yapmak gerekıyor?

birde guncellemeden önce ve sonra neler yapmamız gerekıyordu?

bır arkadas vardı bahsetmişti ama bulamadım eger bılıyorsanız cok makbule gecer.

• archon1907 A kullanıcısına yanıt
    Sanırım 6.6555 idi Android 9 öncesi son sondan bir önceki sürümü kullanıyordum son sürümü yüklememiştim ayrıca sony güncellemeleri yama değil tam sürüm şeklinde olduğu için sırayla güncelleme yapmanıza gerek yok

Kusura bakmayın bu menüyü bulamadım sanırım bağlı ses sistemi olmadığı için menü aktif olmuyor

XE9005 ve HT-ZF9 kullanıyorum. Android 9 da dijital ses çıkışı menüsü var.

Hocam ilk resimde hoparlör ses sistemine basıp harici ses sistemi seçmeniz gerekiyor,ondan sonra ikinci resimdeki menü aktif oluyor.

• T0L6@ T kullanıcısına yanıt
    Digital ses menüsü resimdeki gibimi, aynen duruyormu. Endişem şu xioami mibox vsr onda android 9 a günccelleyince passtrought menüsü gitti, desteği kestiler. Tvde de bu menü giderse yanarız.

Hoparlör’e geçince başka bir menü açılmıyor, Hoparlör’ü de sadece kumandadaki action menüden seçebiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YAKUT -- 21 Kasım 2020; 13:9:10 >
  • Ps5 için yeterlimi bu tv yoksa değiştirmemi tavsiye edermisiniz

Action menü değil hocam,genel ayarlar varya ana ekranda sağ üst köşede. Ordan ses ayarlarına girin ondan sonra verdiğim seçeneklere girin

O zaman Action Menü'den harici hoparlör seçip bu resimdeki menüye son kez bakabilirmisiniz.

• @YAKUT
    9 da menü değişiyordu alttan siyah bar çıkıyordu?Yani sadece adı 9 olmuş sanki?

• 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.