Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.773
Cevap
127
Favori
500.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu bizim cihazlara Android 7.0 geldi mi gelecek mi? çok takip edemedim forumu, kusura bakmayın...
  • Android 8 OREO henüz gelmedi bekliyoruz :)
  • Buda bnm cihaZdan god of war 4 ps4 oynarken cekeyim dedim. Bide busey dikkatimi cekti. Ps4 te oyuna girdigim zaman tv otomatik oyun moduna aliyor cok guzel bisey bu ozellik oyun modu daha akici goruntu veriyor sanirim tam emin degilim ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

Buda bnm cihaZdan god of war 4 ps4 oynarken cekeyim dedim. Bide busey dikkatimi cekti. Ps4 te oyuna girdigim zaman tv otomatik oyun moduna aliyor cok guzel bisey bu ozellik oyun modu daha akici goruntu veriyor sanirim tam emin degilim ama

Güzel kareler bu arada Sony'nin oyun modu gerçekten çok başarılı;öyle yıkanmış renkler veya çok kırpılmış resim kalitesi felan göremezsiniz fakat Samsung yeni serisinde oyun konusunda daha başarılı bir TV olmuş özellikle Q8 ve Q9 serileri.
    OLED tarafında ise oyun modu görüntüyü çok karartıyor ve standart moda aldığınızda ise 60ms oyun oynuyorsunuz,özellikle dövüş ve futbol oyunlarında o gecikmeler size aman yarabbi dedirtir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Digital Reaction

Güzel kareler bu arada Sony'nin oyun modu gerçekten çok başarılı;öyle yıkanmış renkler veya çok kırpılmış resim kalitesi felan göremezsiniz fakat Samsung yeni serisinde oyun konusunda daha başarılı bir TV olmuş özellikle Q8 ve Q9 serileri.
    OLED tarafında ise oyun modu görüntüyü çok karartıyor ve standart moda aldığınızda ise 60ms oyun oynuyorsunuz,özellikle dövüş ve futbol oyunlarında o gecikmeler size aman yarabbi dedirtir.

Alıntıları Göster
    tesekkurler hocam, aynen oyle sony gercekten basarili samsung tvde hic gormedim acikcasi bilmiyorum deneyimim olmadi

ama bu tv de kesinlikle gecikme suresi vs sorunlar yasamadim cok memnunum hatta oyunlar cok akici 60 fps oynuyor gibiyim tvnin illaki faydasi vardir

• quote:

tesekkurler hocam, aynen oyle sony gercekten basarili samsung tvde hic gormedim acikcasi bilmiyorum deneyimim olmadi

ama bu tv de kesinlikle gecikme suresi vs sorunlar yasamadim cok memnunum hatta oyunlar cok akici 60 fps oynuyor gibiyim tvnin illaki faydasi vardir

Alıntıları Göster
    Rica ederim,oyun moduna aldığımız zaman''ya görüntü kalitesi çok değişti standart moda alıyım'' demiyorsun,ne parlaklıktan,ne renklerden veya kaliteden fazla ödün vermeden güzel bir oyun deneyimi sunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 17 Kasım 2018; 19:14:56 >

• quote:

Rica ederim,oyun moduna aldığımız zaman''ya görüntü kalitesi çok değişti standart moda alıyım'' demiyorsun,ne parlaklıktan,ne renklerden veya kaliteden fazla ödün vermeden güzel bir oyun deneyimi sunuyor.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam iki cihazin ayni marka olmasida bi etken olabilir aslinda ps4 sony tvlerde belkide daha iyi:)

• quote:

Aynen hocam iki cihazin ayni marka olmasida bi etken olabilir aslinda ps4 sony tvlerde belkide daha iyi:)

Alıntıları Göster
    Yok dostum sanmam onla ilgisi olduğunu bu arada horizon zero dawn denemenide tavsiye ederim,HDR performansı çok iyi oyunlardan biridir.
  • arkadaşlar bu ürünün stokları ülkemizde bitti mi almak istiyorum da
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hocam, 2017 LG oled tv'lere son gelen güncelleme ile pc mod'da hiçbir kalite kaybı olmadan istedğin modda 21 m ile artık oynayabiliyorsun.

• quote:

Yok dostum sanmam onla ilgisi olduğunu bu arada horizon zero dawn denemenide tavsiye ederim,HDR performansı çok iyi oyunlardan biridir.

Alıntıları Göster
    O da var hocam ama oynamadim god of war bitince yuklicem:)) ekran goruntusu paylasirim burfa n

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Hocam, 2017 LG oled tv'lere son gelen güncelleme ile pc mod'da hiçbir kalite kaybı olmadan istedğin modda 21 m ile artık oynayabiliyorsun.

Alıntıları Göster
    Görüntü kalitesinde kayıp az ise güzel haber hocam,PC moda gelmesi de ayrıca iyi olmuş çünkü bu modu kullanan çok olmadığı için hep göz ardı ediliyordu.
    Konuyla pek alakası yok ama şunu farkettim PC'nin Netflix uygulamasından aldığım ses şiddeti ve kalitesi,TV'nin kendi Netflix uygulamasından daha iyi geldi,bilmiyorum aynı durumu yaşayan oldumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 18 Kasım 2018; 17:10:37 >

• quote:

O da var hocam ama oynamadim god of war bitince yuklicem:)) ekran goruntusu paylasirim burfa n

Alıntıları Göster
    Keyifli oyunlar hocam.
  • Arkadaşlar 55xe9005 kutu içindeki köpüklere ihtiyacım var. Elinde olan var mı? Ya da nerede bulabilirim fikri olan var mı?

• Ben de gecen hafta 65xe9005 alarak aranıza katıldım. Yaklaşık 1 senedir lg 55c6 oled kullaniyordum tv den cok memnun olmama ragmen ekrani buyutmek icin onu satip bunu aldim.

Tv ye gelince memnun kaldim diyebilirim, siyah kalitesi oledin gerisinde olsa da led tv ye gore gayet iyi fakat biraz acili izleyince siyah ve renk kalitesi epey dusuyor yani tv nin tam karsindan bakmak lazim, oledden sonra beni en cok bu zorladi, oled her acidan verdigi derin siyahlari ozleyecem :)

Hareketli goruntu performansini da gayet iyi buldum, tv de banding, isik sizmasi vss yok. Buyuk ekran olmasi gercekten ayri bir guzellik. Ama sunu da ifade etmek isterim resim kalitesi kontrast vss gibi goze hitap eden kriterlerde oledlerin önde olduğunu deneyimlemis oldum, oled baska bi seviyemis evet ama bu tv yi de sevdim :)

• quote:

Buda bnm cihaZdan god of war 4 ps4 oynarken cekeyim dedim. Bide busey dikkatimi cekti. Ps4 te oyuna girdigim zaman tv otomatik oyun moduna aliyor cok guzel bisey bu ozellik oyun modu daha akici goruntu veriyor sanirim tam emin degilim ama

Ben ps4 oynarken dikkatimi çekmedi ,Xbox oynarken almıyor ama .ps de otomatik olması İçin bir ayar yapmak gerekiyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

quote:

Ben ps4 oynarken dikkatimi çekmedi ,Xbox oynarken almıyor ama .ps de otomatik olması İçin bir ayar yapmak gerekiyor mu

Alıntıları Göster
    Hayir hocam hicbir ayara gerek yok

Iki cihazda sony olunca senkronizasyon sorunu olmuyor iste en uyumlusu bence boyle

• Bende oyun oynarken sadece fifa da hafif takılmalar oluyor standart modda, oyun modunda ise yağ gibi akıcı

• Sürekli yaşadığım ve çözemediğim sorunlardan bahsetmek istiyorum
    1- Sildiğim bir kanalı daha sonra tekrar eklemek istediğimde buna izin vermiyor
    2- kanal listesinde bulunan bir kanalın olduğu frekansa başka kanallar eklendiğinde otomatik olarak o kanalları bulup listeye ekliyor
    3- Sildiğiniz kanalları aslında silmiyor binli sıralara atıyor sadece siz göremiyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

Bende oyun oynarken sadece fifa da hafif takılmalar oluyor standart modda, oyun modunda ise yağ gibi akıcı
    cihaz nedir? online mi bide botlarla mi oynarken?

eger online ise normal,degilse ps4se eger hafizan az kalmis olabilir. fifa 17 oynamistim en son donma olmamisti hic, sadece online oynadigimda bi kackez pingten dolayi takilmisti yani oyunla alakasi var tvyle degil
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.