Şimdi Ara

Sadece Sona ile yükselmek? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
2.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • NA'da Sırf Thresh oynayarak Bronze4 ' ten Silver'a yükselmiştim. 14-0'lık bir seri yakalamıştım Thresh ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Roshi -- 17 Haziran 2013; 22:12:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: penemue

quote:

Orijinalden alıntı: ErotikHoroz

quote:

Orijinalden alıntı: penemue

Aynısını leona ile düşünüyorum

Hemde tr serverında

mainim support bilen biliyor ve nami ile leonayı cok kolay counterliyorum. Etkisiz kaliyor gerek ultisi gerek stunu. E ile geldiginde direkt havada buluyor kendini. IP mevcutsa nami ile yapabilirsin. Sahsen yapiyorum

Leona durdurulamaz demedim zaten ama tr serverında master fiora picki 100 ise nami picki 0.00000001

ben oynuyorum sadece sanırım :D (imza)

• Silver 5te başladım lig sisteminde silver 5de silver 1e kadar kayle oynadım direk kitliyordum neresi kalırsa solo , jungle , mid,supp
  • TR serverinde böyle birşey olması 100'de 1 ihtimal gibi bir şey. Adamlar normal oyunda sona alıyorum diye bana küfür ediyorlar
  • 1 ay 20 günde adam diamond 1 nasıl oluyor lan. 1 buçuk ayda adam 1 leveldan diamond 1e yuh.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thresh is the best.
  • Adamın eline vermişsiniz nazar etmişsiniz 73 win 70 lose civarlarına düşmüş :)
  • Eu'da sonayla yükselirsin.
    Ben riot sonanın fazla güçlü olmasından dolayı bir update getirdiğini düşünüyorum yeni hali eskisinden kötü durumda hareleri özellikle çok kötü olmuş ve bana öyle gelmiş olabilir ama ultinin kapladığı alan küçülmüş.
  • HORT
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

bizim tr adclerine bu supportu versen feedleyip supporta söver.

Gelmiş geçmiş en doğru yorum şu forumdaki :D.Aynen öyle olur
  • bende konuyu yeni sandım ciddi ciddi cevap yazacaktım
  • Kardeş ben de sonayla akıyorum ama çeviremiyorum tavsiyem PROysan sakın sup oynama.

• Nice hort

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3de 30 win 20 lose'um vardı sona ile. S4de fazla oynamadım. Thresh braum daha ön planda olduğu için

Edit: hortmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LOL BAKANI -- 10 Ağustos 2014; 15:17:36 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.