Şimdi Ara

sadece mm'de yuksek ping

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dun ve bugun pingim 100un altina inmiyor. Uydunet kullaniyorum ve cok yakinim da oturan ve uydunet kullana arkadasimda da ayni sorun var.ilginctirki soru nsadece mm atarken. Esea veya faceitte hic bir sorun yok. Casual dm rekabetci butun modlarda 100un altina inmiyor ping. Bu sorunu baska yasayanlar var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

dun ve bugun pingim 100un altina inmiyor. Uydunet kullaniyorum ve cok yakinim da oturan ve uydunet kullana arkadasimda da ayni sorun var.ilginctirki soru nsadece mm atarken. Esea veya faceitte hic bir sorun yok. Casual dm rekabetci butun modlarda 100un altina inmiyor ping. Bu sorunu baska yasayanlar var mi?

Esea ve faceit sunucuları Almanya/Hollanda lokasyon. MM serverları yakınlığa göre ve mm_dedicated_maxping e göre seçiyor. Maksimum 75 yapın zor bulur ama 75 üstü ping çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKCROSSHAIR

quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

dun ve bugun pingim 100un altina inmiyor. Uydunet kullaniyorum ve cok yakinim da oturan ve uydunet kullana arkadasimda da ayni sorun var.ilginctirki soru nsadece mm atarken. Esea veya faceitte hic bir sorun yok. Casual dm rekabetci butun modlarda 100un altina inmiyor ping. Bu sorunu baska yasayanlar var mi?

Esea ve faceit sunucuları Almanya/Hollanda lokasyon. MM serverları yakınlığa göre ve mm_dedicated_maxping e göre seçiyor. Maksimum 75 yapın zor bulur ama 75 üstü ping çıkmaz.

50e ayarli zaten. Onceden sorun yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulgaristan serverlari isvec serverlarindan fazla ping veriyodu bir zamanlar. boyle bir durum olabilir. baglanti noktalariyla alakali genel bir sorun. mm server pickerdan eu east bloklayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

bulgaristan serverlari isvec serverlarindan fazla ping veriyodu bir zamanlar. boyle bir durum olabilir. baglanti noktalariyla alakali genel bir sorun. mm server pickerdan eu east bloklayabilirsin

Avrupada viyanada ve luksemburgta serverlar var.Bulgaristanda veya isveçte değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şekilde benimde 2gündür pingim 100 mm'de nedense. İnternetim uydunet bir sorun var galiba yurtdışı çıkışlarda
  • Onder Akbas O kullanıcısına yanıt
    anlatmak istediğim yakin yerde daha fazla ping olmasi. en uc ornekleri bunun icin kullandim
    ayrica sadece viyana ve luksemburgta server oldugunu nasil tespit ettin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rest -- 15 Ekim 2015; 18:45:26 >
  • quote:

bulgaristan serverlari isvec serverlarindan fazla ping veriyodu bir zamanlar. boyle bir durum olabilir. baglanti noktalariyla alakali genel bir sorun. mm server pickerdan eu east bloklayabilirsin

mm server pickerda serverlara ping test yaptigimda eu west ve esea 90-100 arasi gosteriyor farklari yok :/
  • UYDUNET YURDIŞI ÇIKIŞLARDA SIKINTI VAR
  • quote:

sen dedin esea ve faceit normal diye :(

Onlarda bir fark yok. 60-70 ms civari aliyorum her zamanki gibi
  • 100ms 3 4 gündür bi sorun var amma bakalim.

• Aynı sorun bende de var maalesef. TTnet'e sövüp duruyordum, genel falan demek.
  • arkadaşlar bahsettiğiniz sorun 2-3 gündür ben ve birlikte lobi oynadığımız arkadaşlarımda da var, topluluktaki türkiye sunucularında 15 pingle oynarken valvenin resmi sunucularında pingim 80in altına inmiyor (3 gün önce 44 pingle oynuyordum) ttnet kullanıyorum sizin de bahsettiğiniz gibi sorun genel.
  • +1 beyler
    Pingim 45-50 iken son 2 gündür 95-100 artık kendimi gelirştirdim adamların üstüne tutmuyorum cross u adamların gidiceği yere tutup sıkıyorum ölüyolar

• bendede normalde en düşük 39 falan oluyodu 3-4 gündür 85 den aşağı inmiyor
  • şimdi denedim ankaradan 50 ping alıyorum üni interneti ile :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 120 . Bir haftadir var önceden yoktu.ttnetin anasına sövüyorum bu aralar

• Son 1 haftadır sorun var. Çoğu kişi yaşıyor bu sorunu.
  • aynı sorunu bende yasıyorum modem 24 saat acık kaldıgında ve eve geldıgımde mm gırdıgımde 111-107 ping sabit oluyor bunun altına dusmuyor modemi resetledıgımde ise 0 lanıp 46 lara düşüyor
  • Yakinda düzelir eskisi gibi oynariz umarım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.