Şimdi Ara

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.542
Cevap
183
Favori
166.868
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    forumda arama yapabilirsin o ısimlerle, çakma olmamasına dikkat edin, kuula iyidir, ayrıca o fiyatlara en az yüzde 50-60 akp vergisi ekleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 11 kutusundan çıkan bir uçu lighting bir ucu type c ile uyumlu powerbank arıyorum tavsiyesi olan var mıdır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mami_3r3n kullanıcısına yanıt

Baseus Adaman powerbank ve Xiaomi Type C giriş çıkışlı powerbank çok var.

499 TL`den 4500 TL`ye kadar farklı kalitede farklı fiyatlarda powerbank var,özellikle Baseus olarak.

Artık Type-C giriş çıkış olmayan powerbank almak yanlış olur zaten.

Şuan bu Baseus Adaman 20000 mAh Dijital fırsat mesela.

Type C giriş-çıkışı da mevcut. Mükemmel powerbank yok,çok çok memnun eden powerbank yok ama bu puanı en yüksek 2-3 powerbanktan biri.

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)
    SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)amazon
    Baseus Adaman, Powerbank, Siyah, Pil Kapasitesi: 20.000 mAh, 22.5 W, Dijital LCD Ekranlı/Göstergeli, Taşınabilir Şarj Aleti, Hızlı Şarj, Metal Kasa,2 USB Type A & 1 USB Type C
    https://www.amazon.com.tr/Baseus-Adaman-20000-22-5W-H%c4%b1zl%c4%b1/dp/B01LZTTPJD

Satıcı şuan Amazon değil yalnız.

Wireless powerbank düşünürseniz Baseus Overseaa yazan modeller puanı daha iyi bir model. Kablosuz,akıllı sarj özellikli saati olanın evinde kablosuz sarj özellikli powerbank olmalı artık.

Ben acelem mecbur kalmadıkça telefonu wireless powerbank ile sarj etmiyorum,hangi marka olursa olsun az-çok telefon da powerbank da ısınıyor kablosuz sarjda. Sürekli ısınma pilin ömrünü azaltır görüşündeyim.

Wireless powerbankı dışarda yolculuklarda çantamda telefonu yada saati sarj etmek için kullanıyorum genellikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Baseus Oversea apple watch şarj edebiliyor mu hocam? Veya sadece apple watch şarj etmek için hangi powerbanki tavsiye edersiniz?

• ozgur kullanıcısına yanıt

Apple ürünleri hiç kullanmadım,bu yüzden ilgim araştırmam olmadı. Wireless powerbanklatı incelerken apple watch sarjında başarılı olduğu söylenen powerbank yorumlarına rastladığım oldu. Hangi powerbanklardi hatırlayamıyorum..Baseus'un,Samsung'un,Xiaomi'nin,bir de Energizer Ultimate wireless powerbankin hepsiburada,trendyol,amazon yorumlarına bakarak doğruya yakın bir bilgiye ulaşılabilir. Baseus'un bir kaç modeli var wireless powerbank. Diğerleri bildiğim kadarıyla tek model tek seri.

En önemli teknik özellik batarya dolduğunda powerbankin enerji transferini otomatik kesmesi özelliği olmalı.

Isınma hepsinde az çok oluyor,ama çok ısınma yapan sıkıntılı olabilir.

Bir diğer durum,sarj sırasında kopmalar olan powerbank tercih edilmemeli. Yorumlarda bunlara değinilmiş,hangisinde bu sorunlar varsa almayın.

• bu ürünü tavsiye eder misiniz ? indirimle falan n11 de 650 TL ye alınıyor.

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)
    SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)xiaomi
    Redmi Fast Charge Power Bank 20000 mAh | Xiaomi Turkey
    https://www.mi.com/tr/product/20000mah-redmi-fast-charge-power-bank
  • Arkadaşlar baseus adaman metal kasayı gözüme kestirdim. Bu powerbank'i aracımı dışarı park ettiğimde araç kamerasını takıcam 5v güç verecek kamerayı kayıt ettirecek. Yaklaşık 8 10 saat kayıtta kalacak kamerayı çalıştıracak. Sizce araba içinde patlama vs. olur mu? İlla ki herkes tehlikeli diyor ama zaten kendi evimde kalmadığım, dışarıda kaldığım ekstra günlerde takacağım kendi evimde garaj var. Metal kasa ısıyı da dağıtıyormuş. Akşam saatlerinde güneş de vurmayacak. Öğlen güneş varsa takmam vs. sizce çok sorun olur mu? Yani baseus'un sitesinde aşırı ısıma koruması falan da yazıyor. Çok ısınırsa kendini kapatsın. Ne diyorsunuz?

• TheFormul kullanıcısına yanıt

Isı geçirmeyen folyolu ufak çantalar var,hani şu yolculuklarda ve piknikte ürünler ısınıp bozulmasîn diye kullanılan fermuarlı çantalar,powerbanki ona koyup fermuarı iyi kapatsanız yazın arabada dış mekan sıcaklığının etkisini bi %90 engellemez mi?

Biz o çantalara memleketten tereyağı koyup getirtiyoruz 7-8 saat yolculuktan sonra bile buzdolabından çıktığı gibi soguk duruyor tereyağları çok da buzdolabındaki gibi olmasa da.

20000 mah kaç saat gider kamera için 30 saat gider mi hergün 8 saat kullanılsa.

• Üstat çok iyi fikir hemen o çantalardan bakacağım.

Vallahi şöyle kameranın ne kadar güç çektiğini bilemediğim için kesin hesaplayamadım ancak benzer bir kamerayı bir arkadaş 30.000'likle 2.5 gün kaydettiğini söylemiş bir videoda. 60 saat yapar. Benim 20.000lik 40 saat yapar. Hadi 30 35. yapsın. Zaten Haftanın 1 2 günü belki takcam. O yüzden 4 5 kullanımdan sonra powerbanki şarj ederim. Ya da arabanın usb'sinden şarj ederim yavaş yavaş dolar orada o şekil kullanırım gider gibi düşünüyorum ucuz yollu çözüm.

• Arkadaşlar 20 bin lik (20.000 mah) uygun bir powerbank arıyorum.

Öneriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THE CERN -- 13 Ocak 2024; 11:21:25 >
  • THE CERN T kullanıcısına yanıt

Baseus, Anker, Xiaomi markalarından birisini tavsiye ederim.

Artık USB-C giriş çıkışı olmayan powerbank almayın. Arkadaş cevap vermiş,sıralama aynen doğru Baseus Anker Xiaomi.

İlk sıra Samsung olur ama 20000 yok diye biliyorum.

Anker de kaliteli ama çeşidi az.

Baseus`un vasat başarısız sıkıntılı powerbanlari de var ama iyi olanlar da var. Yorumları okuyarak seçin.

Adaman serisi en memnun edenler oldu.

Ucuz dandik powerbank almayın,telefonun bataryası dolduğunda akımı kesmesi önemli. Power Delivery önemli mesela artık sarj ürünlerinde genellikle var.

• Şöyle bir powerbank buldum, yorumları da iyi görünüyor, siz ne dersiniz?

https://www.hepsiburada.com/robeve-acl-20000-mah-powerbank-gostergeli-powerbank-solar-fenerli-gunes-enerjili-type-c-lightning-micro-usb-usb-kablolu-powerbank-tasinabilir-sarj-aleti-hizli-sarj-aleti-powerbank-pw-60-p-HBCV00005DD9PX?lgid=lnk_uecumsvvrahazy8d&magaza=RİMA&url_src=and-product-detail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THE CERN -- 14 Ocak 2024; 0:43:31 >

• Size tek tavsiyem anker dışında powerbank almayın. Bunu yıllardır kullandığım envayi çeşit powerbank tecrübelerime dayanarak söylüyorum.
    Şuan anker 737 var mükemmel bir powerbank.

• ersiny699 E kullanıcısına yanıt
    Hocam burası sıcak fırsatlar kim powerbank a 5000 tl para verir.Bu kadar önemli bir cihaz değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Sakın almayın. Yorumlar fake. O*** K***

kaç yorum yapmış sayın 🙂

Yorumlardaki cümlelerden ve yorum tarihinin aynı haftada yoğunlaşmasından,aynı isimdeki hesapların 1'den fazla yorumundan paralı flood aldatıcı yorum olduğunu anlarsınız. Trendyolda da Hepsiburada da paralı yorum olayı var. Siz de yorum yaparak para kazanabilirsiniz.

Ürünle ilgili gerçek alışveriş içeren yorumlar 3-4 adet var,onlar da olumsuz. Satıcının hiç bir şekilde iletişim kurmadığını yazanlar çok olmuş.

Zaten bu powerbanlar profesyonel değil,kullanışlı değil. Mobil cihazların pil batarya teknolojisi basit değil.

Telefonunuza zarar vermeyin. Hepsiburada Trendyol gibi ortamlardan ürün alırken önce google`da markayı aratın araştırın. Ciddi kurumsallığı olan firmalar kendini belli eder.

• iphone 13 pro max hemde iphone xs maxi bunları hızlı şarj edebileceğim gerekirse ikisini bir arada en kısa sürede takıp şarj edebileceğim kaliteli bir şarj kafası ve bu hızlı şarja uygun lighthinin kablo arıyorum önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim lütfen kullanıpta memnun kaldığınız bir şeyler yazarsanız çok sevinirim

• SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)
    SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)aliexpress.com
    87.17TRY 79% OFF|Tip C güç bankası kabuk $single2 ile çıkarılabilir 5*18650 kasa pil şarj saklama kutusu USB mikro USB pil olmadan LED el feneri| | - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005004052339718.html?spm=a2g0o.cart.0.0.5fbb406aa4uDeB&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur

PD özellikli olan alınsa,arızalı notebook batarya setleri dağıtılıp, içindeki sağlam 18650 piller ayrılıp kullanılsa nasıl olur?

• drarter kullanıcısına yanıt

Bütçeye göre 699 TL`ye de 3 Bin tl`ye kadar ürün var.Fiyat farklının sebebi teknolojik farklar ve avantajlar.Fiyat arttıkça hız ve güvenlik artıyor. Bütçenize göre karar verirsiniz.

Şuan fiyatları %25 yüksek gibi,kampanya zamanı ortalama %25 daha düşük fiyata satılmıştı,önceki sayfalarda görsellerle sunmuştum fırsat fiyat olduğu zaman.

HepsiBurada`ya ve Trendyol`a da bakın aynı ürünleri Kullanılmış iade edilmiş satandan almayın.

1.

(Mesela bu 499 TL'den satıldı Aralıkts)

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)amazon
    Anker 323 USB-C & USB-A Şarj Cihazı 33W, PowerDelivery, ActiveShield Güvenlik Sistemi,%45 daha küçük
    https://www.amazon.com.tr/Anker-PowerDelivery-ActiveShield-G%c3%bcvenlik-Sistemi/dp/B0BGK6YBD3

2.

3.

(Mesela bu 830 TL'den satıldı Aralıkta)

Anker PowerPort Atom III Slim 4 Çıkışlı 65W Power Delivery Gan Hızlı Şarj Cihazı, A2045
    https://www.amazon.com.tr/Anker-PowerPort-%c3%87%c4%b1k%c4%b1%c5%9fl%c4%b1-Delivery-A2045/dp/B07ZCGYP27

Mojue by ttec PB06 20.000mAh PD 20W LCD Ekranlı Taşınabilir Şarjhttps://www.amazon.com.tr/dp/B0B157SNWG?ref_=cm_sw_r_apan_dp_QDPMK56B9KQ9JPPQ7RWV&language=tr-TR . Aylardır kullanıyorum gayet başarılı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.