Şimdi Ara

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.532
Cevap
184
Favori
164.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mobilephone456

İyi akşamlar, iphone 12, ipad gibi cihazlar için minimum 20000 mah bir powerbank almak istiyorum. Powerbanklerden hiç anlamıyorum. Benim için type c çıkış vermesi, hızlı şarj etmesi ve bataryaya zarar vermemesi çok önemli. Nelere dikkat etmeliyim? Nasıl bir cihaz önerirsiniz?

Anker PowerCore III Sense

Baseus Adaman

Baseus Amblight

Xioami üst seri powerbanklar.

Bu modelleri araştır. Bunların 30000 mah olanları da var. Kapasite arttıkça ağırlık ve ebatları artar bilginiz olsun. Sonra çok kalın demeyin. Samsung powerbank güven açısından bana göre en iyisidir ama 20000 mah yok. 2 tane alırım derseniz Type C olanı takip edin. Bütçe müsaitse o cihaza kablosuz (wireless) Samsung powerbank iyi gider. Yalnız 10000 mah var sadece. Wireless powerbank rahattır iyidir de wireless powerbanklar hızlı sarj etmez malum.

Telefona yapıştır wireless powerbanki,kablo takma hem sarj olsun hem kullan.

(oyun oynanırken önermem)

Şuan fiyatlar fırsat değil. Prime Day ertesi bir kaç gün böyle normal fiyat devam eder,yakında indirim sunulacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 30 Haziran 2021; 5:55:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mobilephone456 kullanıcısına yanıt

Kendi 8.nesil ipadim için powerbank aldım ben de. Epey bir araştırma yaptım, batarya ve cihaz güvenliği konusunda biraz takıntılıyım. Apple'ın kendi sitesinde sattığı 2 marka var sadece powerbank için: Mophie ve Belkin. Bunların size uygun modellerine bakmanızı tavsiye ederim. Ben şu ürünü hepsiburada yeni üyelik indirimiyle aldım çok memnunum:

https://www.hepsiburada.com/mophie-powerstation-pd-hizli-sarj-destekli-tasinabilir-pil-10000-mah---gri-p-HBV00000VEW5U?magaza=Hepsiburada

Power delivery özelliği var, Apple bizzat kendi sattığı bir marka, Type-c çıkış ve hızlı şarj var. Kumaş kaplaması da çok hoş,çift taraflı. Aynı modelin 15000 mah olanı da var ama hem çok pahalı hem de büyük, bu tam ideal.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, verdiğiniz modelleri inceleyip takibe alacağım, bir fırsat yakalarsak alırım.
    Kablosuz powerbank güzel olur ama o kadar da takıntılı değilim sırf kablosuz olduğu için bütçeyi zorlamayı düşünmüyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • akinci48 A kullanıcısına yanıt
    Type c çıkış olması çok iyi hocam, teşekkür ederim bu markayı da takibe alacağım. Size de hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

katılıyorum. Mophie hem hızlı şarj olması hemde kutuda yazan mah değerini tam karşılaması ile diğer markalardan ayrılıyor. Normalde xiaomi vs gibi markaların üzerindeki mah değerleri kutudakinden azdır. Mesela 10.000 mah bir powerbank 5 ila 7.000 mah civarında bir değere tekabül eder. Anker,sony,duracell gibi markalar kutu üzerinde yazan mah değerlerinin %90ını karşılarlar. Sony 500 den fazla şarj edilmesine rağmen powerbank ın gücünü koruyacağına dair taahhüt veriyor.

duracellde pil konusunda powerbankın uçaklarda kullanılması konusunda sertifika aldı. Pilin aşırı ısınması ve ultra koşullarda kullanılabiliyor.

belkin de iyidir powerbank konusunda.

Energizer da fena değil. Adamların işi zaten pil üretmek olduğu için powerbankları da güvenilirdir

ama bir kez alayım uzun süre kullanayım serseniz sony,duracell,mophie, energizer tercih edebilirsiniz

Merhaba kampta kullanmak için type c girişli 2 telefonu (4500 mah ikisi de ) min 2 şer kere yani toplam 4 kez tam dolum yapabilecek bir powerbank arayışı içindeyim . Hızlı şarj özelliği olsun ve bir kaç sene performans düşüklüğü yaşamadan kullanabileyim istiyorum bu saydığıniz markalardan özellikle tavsiye edeceğiniz bir marka model var mı acaba

• RangerSkin R kullanıcısına yanıt

20000 mah yetmez. 30000 mah alacaksınız yada 2 tane 20000 mah alacaksınız ayrı ayrı.

Baseus Adaman Baseus Mulight Baseus Amblight serilerine bakın. Romoss 30000 de tavsiye ederim ama Türkiye'de bulmak zor.

Hocam https://www.amazon.com.tr/Mophie-Powerstation-H%C4%B1zl%C4%B1-Destekli-Ta%C5%9F%C4%B1nabilir/dp/B07RX2565G/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=mophie+powerbank&qid=1625611909&sprefix=mophie+&sr=8-1 linkteki mophie markadan 2 tane sipariş verdim gece hem fiyat olarak uygun göründü gözüme hem de satıcısı Amazon olduğu için orijinalliği konusunda kafam rahat olur diye düşündüm, ürün hakkında olumsuz bir görüşünüz yok umarım ,yukarıda bir arkadas mophie için mah değerine en yakın ve hızlı şarj eden bir ürün olduğundan bahsetmiş belki 3 e yakın dolum yapabilir diye düşündük 1 cihaz için . Son olarak bu powerbank ile kullanabileceğim hızlı şarj eden bir kablo ve adaptör öneriniz olur mu acaba karşıma şöyle bir şey çıktı kablo için bunu da sipariş ettim https://www.hepsiburada.com/baseus-catsw-02-type-c-30a-hizli-sarj-usb-kablosu-1-mt-beyaz-p-HBV00000NIMKO?magaza=TrakyaMarketim&url_src=and-product-detail düşük bir verim alır mıyım acaba diye çekindim ama adaptör hakkında pek uygun fiyatlı bir şey bulamadım o konuda fikriniz var mı çok , kampımız yaklaştığı için biraz aceleci davrandım umarım isabetli seçimler olmuştur yardımıniz için çok teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RangerSkin -- 7 Temmuz 2021; 5:58:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RangerSkin

Hocam https://www.amazon.com.tr/Mophie-Powerstation-H%C4%B1zl%C4%B1-Destekli-Ta%C5%9F%C4%B1nabilir/dp/B07RX2565G/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=mophie+powerbank&qid=1625611909&sprefix=mophie+&sr=8-1 linkteki mophie markadan 2 tane sipariş verdim gece hem fiyat olarak uygun göründü gözüme hem de satıcısı Amazon olduğu için orijinalliği konusunda kafam rahat olur diye düşündüm, ürün hakkında olumsuz bir görüşünüz yok umarım ,yukarıda bir arkadas mophie için mah değerine en yakın ve hızlı şarj eden bir ürün olduğundan bahsetmiş belki 3 e yakın dolum yapabilir diye düşündük 1 cihaz için . Son olarak bu powerbank ile kullanabileceğim hızlı şarj eden bir kablo ve adaptör öneriniz olur mu acaba karşıma şöyle bir şey çıktı kablo için bunu da sipariş ettim https://www.hepsiburada.com/baseus-catsw-02-type-c-30a-hizli-sarj-usb-kablosu-1-mt-beyaz-p-HBV00000NIMKO?magaza=TrakyaMarketim&url_src=and-product-detail düşük bir verim alır mıyım acaba diye çekindim ama adaptör hakkında pek uygun fiyatlı bir şey bulamadım o konuda fikriniz var mı çok , kampımız yaklaştığı için biraz aceleci davrandım umarım isabetli seçimler olmuştur yardımıniz için çok teşekkür ederim :)

hocam bu markayı ilk kez gördüm,

çakmasını yapmaya uğraşacakları kadar iyi bir marka mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: riaz

hocam bu markayı ilk kez gördüm,

çakmasını yapmaya uğraşacakları kadar iyi bir marka mı?

Alıntıları Göster

Mophie çok çok üst düzey bir marka. Çakmaları yapılır ama yukarıda arkadaşın attığı linkteki satıcı amazon.com.tr olduğundan ürün orijinaldir.

• Bu mophie samsung telefonları da hızlı şarj ediyor dimi ona göre alacam. S10 plus var bende de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_sahan -- 7 Temmuz 2021; 13:3:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: De Grado

Mophie çok çok üst düzey bir marka. Çakmaları yapılır ama yukarıda arkadaşın attığı linkteki satıcı amazon.com.tr olduğundan ürün orijinaldir.

Alıntıları Göster

powerbank almam gerekiyor sence tercih edilir mi?Bu fiyata var mıdır daha iyisi

• Vallahi dayanamadım ben de 15000lik mophie marka powerbankten sipariş ettim. Umarım kaliteli bir ürün çıkar.

• arda_sahan A kullanıcısına yanıt

Samsung telefonunuz için 10000 mah düşünüyorsanız Samsung'un kendi 10 000 mah Type-C ürününü öneririm.

10000 yetmez derseniz Mophie,Anker,Baseus Adaman ürünlerine yönelebilirsiniz.

Powerbank kaliteli olması yetmez,sarj adaptörü ve kablosu da kaliteye denk olmalı. Konuda önceki sayfalarda çok kablo ve adaptör paylaşıldı. Paylaşımlarda linkleri de var çoğunun. Tıklayıp şuanki fiyatına bakabilirsiniz. Satıcı da gönderici de Amazon.com.tr yazmasına dikkat ediniz eğer Amazondan alınacaksa.

• RangerSkin R kullanıcısına yanıt

Fiyatı çok güzel düşmüş, PRIME25 koduyla da 125e geliyor. Ben hepsiburadadan kod ile 10.000 mah versiyonunu anca 100 TL'ye alabildim daha geçenlerde, çok da memnunum. Bu ürün 200 TL idi ve uzun zamandır da öyle. Yani yanlışım yoksa gerçek ve çok iyi bir indirim. İade edip bunu mu alsam dedim hatta 25 tl farkla +5.000 mah. Benimkinden biraz daha kalın sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akinci48 -- 7 Temmuz 2021; 15:43:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akinci48

Fiyatı çok güzel düşmüş, PRIME25 koduyla da 125e geliyor. Ben hepsiburadadan kod ile 10.000 mah versiyonunu anca 100 TL'ye alabildim daha geçenlerde, çok da memnunum. Bu ürün 200 TL idi ve uzun zamandır da öyle. Yani yanlışım yoksa gerçek ve çok iyi bir indirim. İade edip bunu mu alsam dedim hatta 25 tl farkla +5.000 mah. Benimkinden biraz daha kalın sadece.

hocam PRIME25 kodu bende olmadı

• quote:

Bu ürün için tam bir açıklama bulamadım, input output voltageları tam olarak ne, ne kadar sürede şarj olabiliyor, ne kadar kapasite sunabiliyor... Bu bilgileri bulabileceğim bir sayfa, site vs. var mı?

Kod olayını bilmiyordum direkt sipariş verdim ben 🥺

• quote:

Paylaşım için teşekkür ederim.

Hiç aklımda yokken, mophie'nin fiyatı uygun geldi hemen aldım bir tane.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.