Şimdi Ara

SADECE 5 LİRAYA EV YAPIMI PİZZA TARİFİ (1 TEPSİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık dominosa, pizza huta veya benzeri yerlere onlarca lira harcamanıza gerek yok. Sadece 5tlye yapabilceğiniz pizza tarifi paylaşıcam. Evet yanlış duymadınız sadece 5 lira. Ve malzeme olarak çok azcık bi eksiğimiz olcak ama 5 liraya yiyebilceğiniz en lezzetli şeyi yiyceksiniz. extra olarak bi fırın lazım ama yoksa normal tava da işinizi görür. neyse bu pizzayı kendim şahsen 1 haftadır her akşam yiyorum açık ara favori yemeğim oldu şu sıralar Neyse öncelikle gerekli malzemelere geçelim: 1 ekmek hamuru, 1 margarin, 100 gram sosis ve 150gr kaşar peyniri. Bunları bimden alırsanız 6.5 lira civarı bişey tutuyo (en ucuzlarını seçmeniz lazım ) ama 1 tepsiden daha fazla malzeme çıkıcağı için ben 5e yuvarladım. Hazırlanışa gelirsek önce ekmek hamurunu alıp güzelce açıyoruz. incecik olmasını istiyoruz çünkü ne kadar ince olursa o kadar lezzetli olur. sonra aldığımız sosisi isteğimize göre hamurun üstüne gömüyoruz. sosis sevmeyenler az kullanabilir veya hiç kullanmayabilir. sonra kaşar peynirlerini alıp 2ebani şeklinde dilimleyip 2indana atıyoruz. 2indanda da yarım saat bekledikten sonra üstüne margarini sürüp 10 dakika fırında bekletiyoruz.hamur artık paspasçı penguen kıvamına gelince çıkartıyoruz burda önemli nokta fazla bekletmemek yoksa pizza tadını bozuyor süre tutmak en iyisi. neyse işte bu işlemden sonra pizzamız yemeye hazır hale geliyor. ister sıcak ister soğuk yiyin her türlü gideri var. yanına da bi kola olursa müthiş 2li oluyolar. herkese afiyet olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epsilon -- 23 Temmuz 2017; 12:57:56 >

• Win32.Zebani.Gen2 virüsü tespit edilmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam türe yenilik getirmiş.

• Ctrl f işlemeyen zebani ve zindan tespit edilmiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Adam türe yenilik getirmiş.

• Okumayın 2ebani

• Sizce de sıkmadı mı artık bu saçmalıklar?

• yaratici
  • edwird'in kemiklerini sızlatıyorsunuz yapmayın beyler, csb de edwird kültüründen vazgeçmeyin
  • O sosisin et olup olmadığını düşünün bence

• Domates sossuz ve peynirsiz pizza olmaz onlarda biraz daha maliyeti yükseltiyor ama bende kendim yapıyorum hatta hamurunuda kendim yapıyorum,sosunuda üzerine sadece peynir bile koysanız sade pizzanız olur hem pis sosis vs yememiş olursunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.