Şimdi Ara

--SADE İNCE VE ZARİF -Yeni SAMSUNG E200 -- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
1
Favori
66.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KESİNLİKLE fiyat performans telefonu aynı kapasitede başka bi ürün henüz tc de yok.
    EL 71 DE şarj az gidiyor baglantı aktarımı yavaş
    uçuş modu yok
    kamerası daha iyi degil
    e250 ile kıyasında e200 ekranı küçük denmiş 250 ye göre
    e250 ekranı 128/160 olup e200 176/220 dir düzeltiyorum.
    elbetteki kıyaslanan tlf lar sürgülü kapalıdır ve görüntüsü daha hoş gelecektir.ancak gerek ekran boyutu gerek barındırdıgı özelliklerle daha uygun rakipler göstermenizi beklerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: outlawwanted

parası olmayanlar içinde ideal olabilir neyse ben bu telin çıktığı bildiğim halde el71 siparişi verdim çünkü maznezyum kasanın yanında ekran pikseli ve rengi d900e eşit bi telefon dururken(dikkat) 65000 renkli ekran şu anda pek bi tellerde kalmadı gibi pek uygun gelmedi

aynı fiyata el71 daha cazip...

hayırlı olsun, umarım konuşma ses seviyesinden memnun kalırsın...
  • EL71 de çok büyük ekran var 240*320 malzeme kalitesinde rakipsiz.ama kalın 16.5 mm(k750 i den ince) e 200den 6mm daha kalın.
    E200 ün en güzel özelliği inceliği E250 den ekranı küçük gibi görünsede pixeli daha iyi.Tek eksiği 65000 renk görüntüsü.Şık bence.Listeme aldım düşüncem
  • tuğranz kardeş şimdilik bi sorun yok gibime geldi....yoksa benim kulaklarımı yarasa kulağı gibi bende anlamadım forumda herkes konuşma ses seviyesi düşük diyo valla bana normal geldi..

sporcu23 kardeş 6mm pek gözle görülür bi kalınlık farkı değil bence sam x820 o kadar incede ne oluyor milletin cebinde kırılıyor sakın cebinde telefon olduğunu unutma hele hele arka cebinde yoksa mazallah üzerine oturursun

sanmayın el71 almış kötülemek istemiyor yamuğunu yakalayım anında telefonu eleştiririm nede olsa teknoloji hastasıyım ve bir çok markada kullandım el71 den önce 6630 satıp aldım şimdi se w300i ve yeni el 71 elime geçti ..biliyorsan vatandaşa doğru yolu göstereceksin kullanıcılar senin yorumlara bakıp telefon alıyor...

• bence yarım cmden fazla önemli,ama kafamı karıştıran bişey de samsungmobile sitesinde tlf yok
  • o site biraz geç yayınlıyor, telpayada bakabilirsin....
    http://www.telpa.com.tr/?samsung=E200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 3 Haziran 2007; 0:10:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: outlawwanted

tuğranz kardeş şimdilik bi sorun yok gibime geldi....yoksa benim kulaklarımı yarasa kulağı gibi bende anlamadım forumda herkes konuşma ses seviyesi düşük diyo valla bana normal geldi..

sporcu23 kardeş 6mm pek gözle görülür bi kalınlık farkı değil bence sam x820 o kadar incede ne oluyor milletin cebinde kırılıyor sakın cebinde telefon olduğunu unutma hele hele arka cebinde yoksa mazallah üzerine oturursun

sanmayın el71 almış kötülemek istemiyor yamuğunu yakalayım anında telefonu eleştiririm nede olsa teknoloji hastasıyım ve bir çok markada kullandım el71 den önce 6630 satıp aldım şimdi se w300i ve yeni el 71 elime geçti ..biliyorsan vatandaşa doğru yolu göstereceksin kullanıcılar senin yorumlara bakıp telefon alıyor...

hayırlı olsun.. ben el71'in şarj durumundan nefret ediyordum kullandığım süre içerisinde 570 mah pil var cihazda yani normal kullanımda 1 günü deviremiyor

• Merhaba. Ben e200ü bu sabah aldım yalnız birşeye kafam takıldı. Hepsiburada.com da pil gücünün 950 mAH oldugu yazıyor ancak h/w testi kısmında pil gücü 800mAH yazıyor. Bu tele sahip olanlar bakabilirlermi acaba hepsiburadamı yanlış yazmış, yoksa gidip degiştircem. *#8999*8378# yazarak Test Menu ye ordan 2. sıradaki h/w teste ordanda battery innfo ya girince görünüyor, şimdiden teşekkürler.
  • bazen sitelerde yanlış yazılabiliyor telpanın sitesindede 800 mAH olduğu yazıyor sanırım bu doğru senin telde bir yanlışlık yok yanlışlık sitede olabilir...
    bu arada tel hakkında senden bilgi alalım mümkünse, Ekran nasıl, ses kalitesi; konuşma ses kalitesi ve yüksekliği , dış hoparlör ses seviyesi, müzik ve radyo ses kalitesi yüksekliği nasıl, malzeme kalitesi, kullanımı ve özellikleri hakkında düşüncelerini bekleriz...
  • Ekran bekledigimden iyi çıktış e250deki gibi nokta nokta görünmüyor ve parlaklıgı daha fazla. Dış hoparlör ses seviyesi ve kalitesi nokia 6233 veya sony ericsson walkman phonelardan kötü ama diger samsunglarla aynı gibi.Konuşma sesi ise ilk az gibi geldi ama ayarları yapınca baya yükseldi. Müzik ve radyo aynı e250 deki gibi hiç bir fark yok kalitede ama d900 den kötü çünkü ekolayzer ve 3d ses yok ayrıca mp3 playerlara göre de sesi çok kötü ama radyo çekimi çok iyi ve ses seviyesi yüksek. ben 6233 de dinledim sesi ondan yüksek, kalitesi biraz düşük gibi ama belki kulaklıklarından olabilir. Telefonun malzeme kalitesi iyi geldi bana şekli dizaynı gayet güzel. Kalınlıgı çok ideal, cebinde hissetmiyorsun telefonu. Aklınıza takılan bir soru varsa cevaplayabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: E.O.F

Ekran bekledigimden iyi çıktış e250deki gibi nokta nokta görünmüyor ve parlaklıgı daha fazla. Dış hoparlör ses seviyesi ve kalitesi nokia 6233 veya sony ericsson walkman phonelardan kötü ama diger samsunglarla aynı gibi.Konuşma sesi ise ilk az gibi geldi ama ayarları yapınca baya yükseldi. Müzik ve radyo aynı e250 deki gibi hiç bir fark yok kalitede ama d900 den kötü çünkü ekolayzer ve 3d ses yok ayrıca mp3 playerlara göre de sesi çok kötü ama radyo çekimi çok iyi ve ses seviyesi yüksek. ben 6233 de dinledim sesi ondan yüksek, kalitesi biraz düşük gibi ama belki kulaklıklarından olabilir. Telefonun malzeme kalitesi iyi geldi bana şekli dizaynı gayet güzel. Kalınlıgı çok ideal, cebinde hissetmiyorsun telefonu. Aklınıza takılan bir soru varsa cevaplayabilirim

hoparlör sesi e250 ile karşılaştırıldığında nasıl

• Hoparlör sesi E250 ile aynı, Sesle ilgili olan herşey e250 ile aynı gibi radyo,mp3 kalitesi,konuşma kalitesi,hoparlör sesi hepsi aynı gibi ben fark göremedim.
  • U100 ile E200 arasinda gidip geliyorum ama her iki modelde de tum samsunglarin ortak tasarim hatalari mevcut. Örnegin cihazin kulaklik jack baglantisi çok fazla ulu orta, iri, biçimsiz ve aşiri kaba! Kesinlikle kullanişsiz

Akabinde tum samsunglarin mp3 ses kaliteleri degil dinleyebilmek sony'lerin ses kaliteli ile kiyas dahi kabul edilmeyecek derecede KALİTESİZ! Son olarak eger U100 veya E200 "X820 veya D900 gibi batarya yönunden tam bir faica yasatmayacaksa" dusunulebilir. Zira X820 ve D900 ancak BİR GÜN gidiyor bataryalari!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pininfarina -- 3 Haziran 2007; 17:09:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: E.O.F

Hoparlör sesi E250 ile aynı, Sesle ilgili olan herşey e250 ile aynı gibi radyo,mp3 kalitesi,konuşma kalitesi,hoparlör sesi hepsi aynı gibi ben fark göremedim.
  • pil nedir kaç gün gidiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: nip/tuck

pil nedir kaç gün gidiyo

En fazla bir gun gittigine bahse varim
  • benim philips S200 bile 10 gün gidiyodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nip/tuck -- 3 Haziran 2007; 21:27:57 >
  • 2 gündür kurcalayıp duruyom daha pil hiç azalmadı ama yarın en geç öbür gün tükenir.
  • yeni aldığında düşünülürse, ortalama 4 gün gider oldukça iyi bir süre samsung için...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuĞraNz

yeni aldığında düşünülürse, ortalama 4 gün gider oldukça iyi bir süre samsung için...

Ama şöyle bir durum var abi. Samsung'larda genel olarak 3 gün full gösteriyo. Sonra ikiye düştükten sonra sömürüyor bataryayı nerdeyse. Dikkat ettim buna ben. E900'de özellikle bu çok oluyo.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.