Şimdi Ara

Saçlarınızı haftada kaç kez yıkıyorsunuz? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
6.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Istisnasiz yaklasik 5 yildir bu boyle.
    Artik aliskanlik oldu. Bir sabah da bugun dus almayayim dedigimde kendimi kotu hossediyorum. Bu da iyi birsey degil.
  • haftada 2-3 kere yıkarım
    kuaförüm de fazla yıkama diyor , saçın yapısını bozuyormuş..Bir de hani yıkarken 4-5 defa şampuanla köpürtme olayı da zararlıymış 2 defayla yetinin arkadaşlar
  • 6,bir gün de hafif yağlı bırakıyorum,ona da ihtiyacı var
  • Ben 3 günde 1 kez yıkarım bizim sınıfta bi uşak var çocuk hergün yıkıyormuş 1 senedir.şuan çocuğun gafadaki saçlar çok ince.ilk mesajda adam demiş mineraller ölür diye evet buna inanıyorum. akıllı olun en fazla 2 günde bir yıkayın . hergün yıkarsanız yararından çok zararı olur şampuanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ownl

quote:

Orijinalden alıntı: Raven

Ben her gün yıkarım. Ertesi günün gecesine kadar çok yağlandığı için saçımın beslenme problemi olmaz. Bu arada bir bilgi aktarayım. Şu marketlerde hep gördüğünüz şampuanlar dymethicon isimli bir madde içeriyor. Bu kimyasal madde, saç derisini silikon ile kaplayarak cildin soluk alışını engelliyor ve dökülmesine yol açıyor. Kullandığınız şampuanın içeriğine bakın dimethicon veya dimethiconol yazıyorsa içinde silikon vardır. Ben bunu öğrendikten sonra otacının 10 bitki özlü şampuanını kullanmaya başladım ve dökülme problemi kalmadı ve saçıma doğal bir parlaklık geldi. Eğer saçlarınıza önem veriyorsanız size tavsiyem içinde ne olduğu belirsiz bir ton kimyasal olan şampuanların yerine bitkisel şampuanlar kullanın.

Çok güzel bilgi. Bu madde saçın yumuşamasını parlak gözükmesine yarıyormuş.Bu madde olmadan nasıl yumuşacak olacak yani ne kullanmalıyız ? Bitkisel şampuan karşılıyor mu ?

güzel bilgi kardeş sana güveniyorum bak bende az sonra o dediğin şampuandan almaya gitcem.bitde benim şuan kullandığım şampuan clear men gittim banyoya şimdi baktım içindekilere harbiden dimethiconol var içinde. bu akşam saçımı kestirmeye gitcem ztn berbere gitmeden o dediğin şampuanı alıp yıkarım.1 hafta sonrada değişiklik olursa bildirrim.

• haftada 1 bazen 2 saçlarım 2 günde yağlanmasına rağmen saç çok güzel duruyo
  • haftada 5 kere.
  • Saçım çabuk yağlandığı için mecburen hergün yıkıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffaattii07

saçların hergün hergün yıkanması iyi değildir...

Vücut neyse de saç kesinlikle iyi değildir... Bi zaman sonra deforme dökülme kopmalar seyreklesmeler başlar.. saçın temizlenmesi gerektiği kadar yağ dengesini korumasida gerekir...

1 gün yıkamasan ertesi gün tarak bile geçmiyor çatır çatır kopuyor saçlar. Kısa saçlarda sorun değil ama uzun saçın durumu bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaniletisim

Saçlarınızı haftada kaç kez yıkıyorsunuz? Benim saçlarım yağlı oldukları için 2,3 günde bir yıkamam gerekir.

UYARI: Hergün saçmı yıkanır. Yapısındaki minerallerin kaybını artırırsınız.

yağlı ve 3 günde yıkıosan arkadaşım olmanı istemezdim

abdedt almam gerekmezse 7 gerekirse 10 fln :)

ciddiyim saçlarım yağlı 2 gün yıkamasam komili yağ gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 günde bir
  • Haftada 1 falan.
  • en az yedi kere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßaßeL -- 17 Aralık 2011; 14:36:07 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bang bang -- 15 Ocak 2013; 8:54:12 >
  • İki günde bir saçımı yıkarım. Ama hergün duş alırım. Saçı her gün yıkamak zararlıdır. Jole vs kullanıyorsanız tabii ki yıkamazsanız dökülür.
  • R

Benim gib saçları çabuk yağlanan arkadaşlar saçlarını hergün kaliteli bir şampuan ile yıkamalı ki saçları incelip dökülmesin head shoulders tavsiyemdir. yada içinde zinc proteini olan herhangi bir şampuan.
  • Yazları hergün, bazen günde 2 kez.
    Kışları hergün, bazen 2 günde 1 kez.
  • haftada 3-4 defa
  • Uzun olduğu için 2 günü geçti mi kokmaya başlıyor. Hatta bakınca Snape'in saçlarına benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Annihilan -- 17 Aralık 2011; 15:06:42 >
  • sabahları duş alırım o sırada saçları da yıkıyorum işte.,

pazartesi, çarşamba ve cuma
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.