Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Saçı dökülenler? Xpecia for men kullananlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
49
Cevap
3
Favori
111.442
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> Saçı dökülenler? Xpecia for men kullananlar?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    177 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Galaksi.

6 ay Hairforte sprey, 5 ay xpecia kullandım 2'sinide 2şer doz olarak. Bence iyi ürünler
    Lakin Xpecia'yı 5 ay bitirdikten sonra bıraktım çünkü folik asit değerim en son kan testinde üst sınıra dayanmıştı ve buna rağmen Xpecia kullanmaya devam etmiştim bu yüzden en sonunda 5 ay kullandıktan sonra bıraktım çünkü muhtemelen geçtim folik asit sınırını kan değerinde(4 aydır ölçtürmüyorum son sonuç nedir bilmiyorum) Sonuç olarak folik asit'den dolayı Xpecia'yı bıraktım 5 ay bitiminde yoksa nereye kadar gidecek böyle üst sınır?

6 ay Hairforte spreyi kullandıktan sonra bunu da bıraktım ve değişiklik yapmak istedim yerine Avesin Spreye geçtim(Biraz daha pahalı)
    Şuanda Sprey'de 7. aydayım ve hap kullanmadığım için Sprey'de hala doz azaltımı yapmadım ve sabah-akşam olmak üzere 2 doz kullanmaya devam ediyorum. Spreyi bırakmayı düşünmüyorum yakın zamanda ama bir süre sonra günde tek doza düşürebilirim hem bu bütçemede uygun olur, yani 1 ayda bitecek şey, 2 ay da biter.

Saç için ayrıcana 5mg biotin hapı kullanıyorum. Kullandığım marka Solgar'dı ama pahalı olduğundan bırakacağım artık ve HP 5mg Biotin'e geçiş yapıyorum.
    Tabi bunların öncesinde yukarıdada yazdığım Xpecia kullandım 5 ay yani 5 ay boyunca 2.5mg biotin almış oldum bir yandan.
    hocam selamlar ben de xpecia kullanıyorum da bu ilacın yanında minoxil kullanıyorum. daha yeni oldugu için cok fazla fark yok olur mu bilmiyorum.

bu minoxil de kalp ilacı mıymış yan etki olarak uzatıyormuş fln diyolar acıbadem hastanesinde minoxilin saçı gerçekten beslemediğini söylediler bana. benim de zamanında saçlarımı un ufak yaptı hala güçlendirmeye calısıyorum

bir de ben antidepresan kullanıyorum acaba xpecia ile çakışır mı bilgin var mı hocam?
    |
    |
    Corsair 400R -- AMD FX 8320 4.5 ghz 1.55v Sunbeam CCF -|- ASUS M5A97 2.0 -|- NVIDIA ZOTAC GTX 660 TI O.C Boost -|- 2x2x2x2 8gb Kingston 1600mhz CL 9-9-9-24 1T 1.60v -|- -|- Samsung 1 TB 7200rpm + 250 gb WD + 1tb + 500 gb WB portable drive -|- CORSAIR VS650 -|- -|- Microlab M-820 2+1 -|- Logitech Wireless Gamepad F710 -|-A4tech gaming mouse XL-747H- Logitech K520 Wireless Keyboard -|-Samsung P-2250 21.5" -|- - Windows 8.1 Pro x64

• Onbaşı
    35 Mesaj
    Antidepresanla çakışır mı bilgim yok

Ama ben sakalkıran için 5 gün minoxil sıkmıştım ve bende yan etki yapmıştı. Faydalı bir ürün diyorlar ama döngü olayı varmış yani bir süre sonra başa dönüyormuşsun. Bunun yerine Hairforte veya Avesin de kullanabilirsin bence zaten Xpecia ile Hairforte sprey aynı firmanın. Xpecia kullanırken belirli süre geçtikten sonra kan testi yaptır bence, ben yukarıda yazdığım gibi folik asitten dolayı bıraktım çünkü üst seviye daha nereye kadar gidecekti
    @Mazotçu
    |
    |
    |
    |
    Corsair 400R -- AMD FX 8320 4.5 ghz 1.55v Sunbeam CCF -|- ASUS M5A97 2.0 -|- NVIDIA ZOTAC GTX 660 TI O.C Boost -|- 2x2x2x2 8gb Kingston 1600mhz CL 9-9-9-24 1T 1.60v -|- -|- Samsung 1 TB 7200rpm + 250 gb WD + 1tb + 500 gb WB portable drive -|- CORSAIR VS650 -|- -|- Microlab M-820 2+1 -|- Logitech Wireless Gamepad F710 -|-A4tech gaming mouse XL-747H- Logitech K520 Wireless Keyboard -|-Samsung P-2250 21.5" -|- - Windows 8.1 Pro x64
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj
    Son durum nedir
    |
    |

Paylaştığınız gönderide l sistein in sperm i azaltığı yazıyor. Ve ardından referans makale paylaşmışsınız. Öncellikle paylaştığınız makale l sistein in sperm sayısına etkisini değil sınav stresinin sperm e etkisini anlatıyor. Alakasız bir makale. Onun dışında makale araştırmayı biliyorsanız zaten gerçek link içeren araştırma atabilirsiniz. Benim bulduğum çalışmaların hepsinde l sistein sperm sayısını tam zıttına arttıyor. Ayrıca araştırırken sistein değil NAC ı araştırmanız gerekmektedir. NAC ın ne olduğunu google a yazarak bulabilirsiniz. Kullanacak arkadaşların yanlış yönlendirilmemesi için bu yazıyı yazıyorum. Buraya konusu sadece sistein in sperm sayısına etkisini araştıran yazıyı koyuyorum. NAC sperm parametrelerini iyileştirmektedir. Bu makalenin sonuç cümlesi: The present study assessed the effects of NAC supplementation on semen parameters and antioxidant status in asthenoteratozoospermic men partners of infertile couples. The three-month supplementation with NAC significantly improved sperm parameters (count, motility and normal morphology) from pre-treatment baseline.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6377938/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piezo. -- 1 Eylül 2019; 16:34:36 >
    |
    |
    ankaland kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1293 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Piezo.

Paylaştığınız gönderide l sistein in sperm i azaltığı yazıyor. Ve ardından referans makale paylaşmışsınız. Öncellikle paylaştığınız makale l sistein in sperm sayısına etkisini değil sınav stresinin sperm e etkisini anlatıyor. Alakasız bir makale. Onun dışında makale araştırmayı biliyorsanız zaten gerçek link içeren araştırma atabilirsiniz. Benim bulduğum çalışmaların hepsinde l sistein sperm sayısını tam zıttına arttıyor. Ayrıca araştırırken sistein değil NAC ı araştırmanız gerekmektedir. NAC ın ne olduğunu google a yazarak bulabilirsiniz. Kullanacak arkadaşların yanlış yönlendirilmemesi için bu yazıyı yazıyorum. Buraya konusu sadece sistein in sperm sayısına etkisini araştıran yazıyı koyuyorum. NAC sperm parametrelerini iyileştirmektedir. Bu makalenin sonuç cümlesi: The present study assessed the effects of NAC supplementation on semen parameters and antioxidant status in asthenoteratozoospermic men partners of infertile couples. The three-month supplementation with NAC significantly improved sperm parameters (count, motility and normal morphology) from pre-treatment baseline.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6377938/

Alıntıları Göster
    istediğiniz şampuan ilacı vs.. kullanabilirsiniz.. ben yine aynı şeyi savunuyorum, doktora gidilmeden tahlil yapılmadan reklamlarla ilaç şampuan kullanmak zarar verebilir.. cinsel veya değil, ama zarar verebilir.. kaş yapalım derken göz çıkarılır..
    EVGA 1080ti FTW3 / İntel i7 6700k / Asus z270 a prime / AOC U3277PWQU /Gskill TridentZ 3200 (4*8)Memory/ Phanteks Eclipse P400 Midi Siyah/ Enermax ELC-LMR240-BS Liqmax /Logitech G502 Proteus/ SteelSeries QcK Gaming fare pad / Logitech Z333 multimedya hoparlör / Corsair Raptor Gaming Klavye k30 / Samsung 970 EVO M.2 NVMe 1 Tb / Seagate 4TB BarraCuda/EVGA SuperNOVA 750 G3

• Er
    0 Mesaj

Evet ilaçları kullanmadan önce doktorunuzdan bilgi almanız en doğrusu, eski mesajınız sildiğiniz içinde teşekkürler Etken maddeler iyi araştırılıp sonra insanlara bilgi ve tavsiye verilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ankaland kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba 10 gün önce saç ektirdim kliniğin kendi önerdiği vitamin hapı var xpecia gibi bitkisel bişey. Kliniğin önerdiği ilaçmı yoksa xpecia mı kullansam kararsız kaldım. Ekilen saçları güçlendirme adına 3 ay kullanmayı düşünüyorum. Ha birde hair forte sprey ekilen saçlara gerçekten iyi gelirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sorduğunuz sorular için xpecia tablet nedir makalesinin yararlı olacağını düşünüyorum hocam.xpecia tablet nedir
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 13 Ekim 2019; 2:21:53 >
    |
    |
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.